Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mistrz seplenienia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mistrz seplenienia

    ma prawie 3 latka, a ciągle mówi nie zrozumiale dla większości osób...tylko ja potrafię rozszyfrować jego kosmiczny język...np. zamiast truskawka mówi "tutawka" pewnie ma to po mamusi...też miałam problemy z tym słowem
  •    
       

    #2
    Ale mama rozumie!

    Skomentuj


      #3
      Basiu!

      Ja ponoć jako dziecko byłam jeszcze lepsza! Na wspomnianą "truskawkę" mówiłam "kuciałka"!

      Skomentuj


        #4
        no to też fajnie

        Skomentuj


          #5
          Myślę, że masz dobry pomysł. Czasami dzieci zaczynają mówić wyraźnie już w tym wieku a czasami jest potrzebna pomoc lekarza.

          Skomentuj


            #6
            Logopeda to nie lekarz i spokojnie mozna isc z 3letnim dzieckiem na wizyte. Dla mnie zajecia z logopedii sa strasznie nudne (mozliwe, dlatego, ze potrafie plynnie mowic) ale dzieci ucza sie mowic po przez zabawe. Gre w domino, ukladanie puzli, uczenia sie wierszykow, puszczanie baniek mydlanych i wiele innych. Tylko trzeba na fajnego logopede trafic.
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              #7
              Mój Synek jakoś nie potrafi sobie poradzić ze słowem "pszczółka" i wspomniane słowo wypowiada mniej więcej tak --> "pciółka"
              W Jego wykonaniu brzmi to naprawdę zabawnie

              Last edited by chagrine; 18-06-2009, 17:45.
              Pozdrawiam
              - Chagrine , mama pięcioletniego Łobuziaka ;-)

              Skomentuj

                     
              Working...
              X