Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Debata Kaczyński-Komorowski

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Debata Kaczyński-Komorowski

    Czy widzieliście debatę kandydatów na prezydenta? Kto waszym zdaniem lepiej wypadł?
  •    
       

    #2
    Odp: Debata Kaczyński-Komorowski

    jak dla mnie wypadli na rowno prezencja i swoimi pogladami.

    ale dwbata utwierdzila mnie w przekonaniu kto mi bardziej pasuje programowo(powiedzmy bo prezydent ma glownie nas reprezentowac a nie wiele ma do powiedzenia oprocz veta- ktore mozna odrzucic, albo sprawnie chamowac jakiekolwiek zmiany a potem wytykac ze rzad nic nie zrobil)

    mam cien obaw ale jestem za Komorowskim(mimo ze na znak protestu nie glosowalam na niego w pierwszej turze)

    Skomentuj


      #3
      Odp: Debata Kaczyński-Komorowski

      mnie rozbawilo, jak Kaczyński powiedzial, że rodzenie dzieci powinno stać się MODNE

      od razu widać, że facet nie ma zielonego pojęcia o rodzinie, o dzieciach, o sytuacji kobiet chociazby na rynku pracy

      Skomentuj


        #4
        Odp: Debata Kaczyński-Komorowski

        oj tak tez mnie to trafilo... no coz modnie urodzic dziecko tylko kto potem sie nim zajmie?? wiadomo moda mocno wplywa na nastolatki

        ale myslalam ze sie pozygam obaj w obec siebie tacy slodkopierdzacy bleee

        Skomentuj


          #5
          Odp: Debata Kaczyński-Komorowski

          Ja mam swojego kandydata od dawna i kampania nie za wiele mi w tym wyborze pomogła. Brakuje mi jednego. Cały czas tylko słyszymy hasła i slogany. jeśli ktoś się nie orientuje w polityce, to pewnie się tym kieruje. Ja traktuję politykę w pewnym sensie jak codzienność. jestem na bierząco z historią i tym co kto kiedy i jak dokonał. Dlatego wręcz wkurza mnie ten stos kampanijnej bzdury ze strony niektórych polityków. Ale jak pisałam-kto sie nie zna, to we wszystko jest gotowy uwierzyć. Wystarczy udawana aparycja. jak już wspomniałam- brakuje mi jednego; rzetelnej, ogólnie dostępnej analizy porównawczej dokonań kandydatów: tego co zrobili, jakie mają doświadczenie, co jest ich udziałem. Dokonanej przez niezależną osobę. Bo podczas wczorajszej debaty (którą oceniam jako ciekawą) padł stos bzdur- mam nadzieję że przed wyborami któryś dziennikarz pokusi się o otworzenie Polakom oczu odnośnie przypisywania sobie cudzych zasług.

          Idźmy głosować!-to w końcu obowiązek każdego Polaka.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Debata Kaczyński-Komorowski

            mam wrażenie, że nawet taka analiza dokonan nic by nie znaczyła dla wyznawców (celowo uzywam takiego slowa) jednego z kandydatów

            ja tam jestem taka stara, że np pamiętam, jak jeden z kandydatów palil kuklę urzedującego prezydenta pod Belwederem

            mnie interesuje, kto będzie p.o. Pierwszej Damy, gdyby Kaczynski zostal prezydentem

            i czy np bedziemy i p.o. Pierszej Damy placic pensję /my - spoleczenstwo, przeciez wszystko to jest z naszych podatkow/

            Skomentuj


              #7
              Odp: Debata Kaczyński-Komorowski

              ja rowniez mam swojego kandydata i to niczego nie zmieni...
              I LoVe YoU - KrzyŚQ

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Debata Kaczyński-Komorowski

                Dla mnie są to wszystko tylko puste slogany.Mam swojego kandydata i przez debate zdania nie zmienie.Ogólnie to uwazam że w Polsce nic na lepsze sie nie zmieni niezaleznie od tego kto wygra wybory

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Debata Kaczyński-Komorowski

                  szczerze, to po debacie mam mieszane uczucia
                  tak naprawde to nie ma dla mnie dobrego kandydata na prezydenta wśród tej dwójki KK

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Debata Kaczyński-Komorowski

                    moim zdaniem lepiej w debacie wypadł kaczyński
                    [Url = http://www.mamacafe.pl/ ] [img] http://www.mamacafe.pl/suwak/9265.png [/ img] [/ url]

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X