Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

60 latka urodziła bliźnięta!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    60 latka urodziła bliźnięta!

    Właśnie przeglądam galerię zdjęć 60-letniej mamy bliźniaków. Można zobaczyć >>>

    60-letnia Chinka została zapłodniona metodą in vitro, po tym jak jej córka Tingting zginęła z powodu zatrucia gazem w 2009 roku.
    Co o tym myślicie?
    Osobiście pachnie mi to egoizmem
  •    
       

    #2
    Odp: 60 latka urodziła bliźnięta!

    Nie mi oceniać jej potrzeby i wybór...ale wiem ile jest pracy z bliźniakami i bardzo kiepsko ja widzę w samodzielnym zajmowaniu się dwójką.

    Skomentuj


      #3
      Odp: 60 latka urodziła bliźnięta!

      Ja uważam że to jest egoistyczne zachowanie, Przecież ta kobieta jest coraz starsza i nie wiadomo kiedy zachoruje i co wtedy z dziećmi?

      Skomentuj


        #4
        Odp: 60 latka urodziła bliźnięta!

        Też tak uważam, powinna być wyznaczona jakaś granica!!! A tak na marginesie przedostatnio jak bylam u gina to przede mną była babka która ma 46 lat i mówiła mojej gin że chciałaby dziecko urodzić, wcześniej nie miała czasu bo kariera bo coś tam i teraz jej się przypomniało!!!

        Skomentuj


          #5
          Odp: 60 latka urodziła bliźnięta!

          Beau jestes niesprawiedliwa. Nie wszyskie kobiety maja instynkt macierzynski od 19 roku zycia. Sa takie, ktore najpierw chca dojsc do czegos w zyciu, zeby zapewnic przyszlosc swojej rodzinie, chca sie realizowac. Twoj ginek jest strasznie nietaktowny, nie Wam oceniac te kobiete!!!
          Lepsza starsza mama niz mama zdesperowana i niespelniona.
          Moja mama urodzila dziecko po 40 i swietnie sobie radzi - moja siostra tez nie wyglada na pokrzywdzona. Wrecz przeciwnie. Dojrzale macierzynstwo ma swoje plusy.


          Skomentuj


            #6
            Odp: 60 latka urodziła bliźnięta!

            z moje punktu widzenia to bezmyślność, jeśli ta kobieta ma 60 lat to skazuje swoje dzieci na to że zostaną sierotami za 10 czy 20lat, współczuję tym dzieciakom -pierwszych chwil w przedszkolu czy w szkole, każdy będzie myślał że babcia przyszła odprowadzić wnuczęta .No i szkoda bo na pewno swoich bliźniąt nie wykarmi piersią.
            Promesse ja uważam że wiek po 40 jest nie odpowiedni na rodzenie dzieci , takie kobiety mają duże szanse na urodzenie dziecka ciężko chorego, same też nie są już pierwszej młodości i również mogą mieć problemy. Ok rozumiem 40 lat można mieć ale nie 45 czy 47 przynajmniej tak mi się wydaje, kobieta która decyduje się w tym wieku na dziecko musi rozważyć każde ryzyko jakie może ją spotkać.








            Pola Julia [2.06.2009] 2800 g,52 cm 13.30
            Last edited by mlodam17; 31-05-2010, 14:58.

            Skomentuj


              #7
              Odp: 60 latka urodziła bliźnięta!

              wielkie gratulacje, szacunek, w takim wieku urodzić, myślałam, że ja jestem za stara na poród, a tu sześćdziesiąt lat , no no gratulacje

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: 60 latka urodziła bliźnięta!

                Gratulacje tylko teraz życzę duuużo zdrówka i cierpliwości i oby taka mamusia zdążyła wychować swoje dzieciaczki

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: 60 latka urodziła bliźnięta!

                  Bardzo indywidualna decyzja i nie mnie to oceniać. Pozostaje życzyć tylko dużo zdrowia dla mamusi i dla dzieciątka Bo to jest najważniejsze a reszta z czasem sama się ułoży. Takie późne macierzyństwo nie zawsze musi być złe...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: 60 latka urodziła bliźnięta!

                    Macierzyństwo po 40 jest obwarowane zagrożeniami, ale dla mnie jeszcze do przyjęcia, po 40 zresztą w sposób naturalny można zajść w ciąże (planowanie lub po prostu wpaść), natomiast in vitro w wieku 60 lat jest dla mnie nieodpowiedzialne i egoistyczne

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: 60 latka urodziła bliźnięta!

                      Taka sytuacja może być dziwna i podejrzana ale nie koniecznie trzeba to krytykować,,,nie znamy tej osoby i tak naprawdę możemy się tylko domyślać co nią kierowało.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: 60 latka urodziła bliźnięta!

                        Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                        Też tak uważam, powinna być wyznaczona jakaś granica!!! A tak na marginesie przedostatnio jak bylam u gina to przede mną była babka która ma 46 lat i mówiła mojej gin że chciałaby dziecko urodzić, wcześniej nie miała czasu bo kariera bo coś tam i teraz jej się przypomniało!!!
                        Nie lubie odnosic zycia do polityki, ale to jest tak lewe, ze szkoda komentowac 60 lat to jeszcze nie jest taka tragedia, nie wiadomo jaka ogolnie ma sytuacje rodzinna. Z reguly to mlode matki sa najbardziej nieodpowiedzialne (z reguly).

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: 60 latka urodziła bliźnięta!

                          Co nią kierowało? Egoizm chyba tylko. Nie pomyślała, że jak dziecko będzie miało ledwie 10 lat to jej może nie być już na świecie? Kompletnie nie rozumiem takich kobiet.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: 60 latka urodziła bliźnięta!

                            Nigdy nie dowiemy się co nią kierowało ale jedno jest pewne ktoś muisiał pozwolić na to żeby miała dziecko...więc to może być jakaś reklama lub polityczne zagrywki.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: 60 latka urodziła bliźnięta!

                              Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                              Nigdy nie dowiemy się co nią kierowało ale jedno jest pewne ktoś muisiał pozwolić na to żeby miała dziecko...więc to może być jakaś reklama lub polityczne zagrywki.
                              Reklamy czy polityki tu za bardzo nie widzę. Jest dorosła, chciała to urodziła, nikt nie musiał jej pozwalać. Czysty egoizm, zresztą to nie pierwsza taka sytuacja, nawet w Polsce niedawno mieliśmy podobną z in vitro, gdzie potem pani żaliła się, że nie ma pieniędzy.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X