Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzień matki :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzień matki :)

    Wszystkiego najpiękniejszego wszystkim mamusiom
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

  •    
       

    #2
    Odp: Dzień matki

    Dziękuję i na wzajem)

    Po raz pierwszy obchodzę to wspaniałe święto.Dziś rano czekała mnie wielka niespodzianka.Parę minut po 9.00 do drzwi zapukał kurier.Gdy je otworzyłam moim oczom ukazał się wielki bukiet kwiatów.NA liściku były tylko 3 słowa:kochanej mamie-Pola.To najpiękniejszy i najbardziej wzruszający prezent jaki dostałam w życiu..A swoją drogą to zastanawia mnie w jaki sposób 15-miesięczna dziewczynka mogła zamówić kwiaty przez kwiatową pocztę?))

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dzień matki


      Skomentuj


        #4
        Odp: Dzień matki

        ale śliczne życzenia

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dzień matki

          Piękne życzenia ja również dziękuję...


          Moje dwa kochane skarby)

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dzień matki

            nie mogę się doczekać, aż mój malec będzie na tyle duży by mi złożyć życzenia na dzień mamy i narysować laurkę

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dzień matki

              oj tak laurki otrzymane od własnego dziecka muszą być czymś na prawdę łapiącym za serce rodziców Też nie mogę się doczekać

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dzień matki

                W tym roku jestem juz podwójną mamusią i już nie mogę się doczekać laurki od mojej córci a synek wystarczy jak codziennie się do mnie uśmiecha Nie ma nic wspanialszego dla matki jak radość i szczęście jej dzieci <3

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dzień matki

                  Ja nie mogę się doczekać swojego pierwszego święta... Chociaż dopiero staramy się z mężem o dziecko to już bym chciała mieć swoje maleństwo obok. Zazdroszczę wszystkim mamom, które będą świętować w tym roku. Ja może w następnym też będę na waszym miejscu
                  A póki co - życzę wam udanego dnia mamy!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dzień matki

                    Chyba dla każdej mamy obchodzone to święto pierwszy raz jest bardzo ważny. Choć może później, gdy dziecko jest starsze i więcej rozumie jest jeszcze piękniejsze

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Dzień matki

                      No u mnie córka ma 5 lat to myslę, że już rozumie o co chodzi za tydzień zobaczę pierwszy raz teatrzyk z udziałem mojej córki to chyba porycze się ze szczęścia jak bóbr

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Dzień matki

                        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                        No u mnie córka ma 5 lat to myslę, że już rozumie o co chodzi za tydzień zobaczę pierwszy raz teatrzyk z udziałem mojej córki to chyba porycze się ze szczęścia jak bóbr
                        Domyślam się
                        A z tym rozumieniem to własnie chodziło mi o to, że dziecko jest na tyle duże, że samo już chce coś dla mamy zrobić, np laurkę

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Dzień matki

                          Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                          Domyślam się
                          A z tym rozumieniem to własnie chodziło mi o to, że dziecko jest na tyle duże, że samo już chce coś dla mamy zrobić, np laurkę
                          Rozumiem. Córka w przedszkolu nawet kartkę dla nas zrobiła na Boże Narodzenie - była piękna Takie pamiątki na całe życie zachowuję w teczce. Niedługo pewnie się już nie zmieszczą

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X