Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kajka83
    replied
    Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

    Nie. Wolę nowe rzeczy. tym bardziej, że bluzki[, spódnice czy sukienki można kupić online w dobrej cenie. Ostatnio w oko mi wpadły bluzki koronkowe - stylowe i bardzo kobiece. Lubicie takie modele
    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 10:44. Powód: linki

    Leave a comment:

  •    
       

  • taiwona
    replied
    Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

    Czasami kupuje takie ubrania, jednak robię tutaj wyjątek dla butów i buty wole zdecydowanie kupić sobie nowe. Dla higieny oraz dla bezpieczeństwa.Zdecydowanie nie polecam kupowania używanych butów dla dziecka z uwagi na to, ze buty takie dopasowują się do stopy dziecka i buty po kimś mogą stopę odkształcać.
    Ubrania w sumie rownież kupuję w sklepach tradycyjnych. Zaczełam stawiać tutaj na jakość oraz wybieram bardzo często mniejsze polskie firmy, które bardzo często mają znacznie lepsze jakosciowo ubrania niż duże sieciówki ( w ktorych koszulki są często na kilka razy....).

    Polubiłam kupno koszulek w tym miejscu https://frazesy.com/
    Last edited by taiwona; 28-09-2020, 08:03.

    Leave a comment:


  • fiona2606
    replied
    Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

    Ja nigdy nie robiłam ale od pewnego czasu kusi mnie żeby wdepnąć do jakiegoś . Nie bardzo tylko orientuje się które w moim mieście są godne polecenia i mają w miarę fajny asortyment.

    Leave a comment:


  • rasatra
    replied
    Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

    Ubrania są coraz droższe, a w second handach można znaleźć rzeczy w naprawdę dobrej jakości i znanych marek, a w cenach naprawdę niskich. Dlatego warto z tego korzystać.

    Leave a comment:


  • rasatra
    replied
    Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

    Ubrania są coraz droższe, a w second handach można znaleźć rzeczy w naprawdę dobrej jakości i znanych marek, a w cenach naprawdę niskich. Dlatego warto z tego korzystać.

    Leave a comment:


  • smerfetka251
    replied
    Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

    Uwielbiam! mam kilka ulubionych, gdzie często trafiam nawet rzeczy z metkami. Kupuję i sobie i córce. Młoda już jest w takim wieku, że odmawia kupowania w pepco twierdząc, że pół szkoły chodzi w tym samym

    Leave a comment:


  • smerfetka251
    replied
    Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

    Uwielbiam! mam kilka ulubionych, gdzie często trafiam nawet rzeczy z metkami. Kupuję i sobie i córce. Młoda już jest w takim wieku, że odmawia kupowania w pepco twierdząc, że pół szkoły chodzi w tym samym

    Leave a comment:

  •    
       

  • smerfetka251
    replied
    Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

    Uwielbiam! mam kilka ulubionych, gdzie często trafiam nawet rzeczy z metkami. Kupuję i sobie i córce. Młoda już jest w takim wieku, że odmawia kupowania w pepco twierdząc, że pół szkoły chodzi w tym samym

    Leave a comment:


  • greta544
    replied
    Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

    Ja nie robię. Raz, że nie ma tam zazwyczaj na mnie rozmiarów a dwa, wolę dopłacić i kupić sobie coś nowego ale również nie uważam, że kupowanie w tego typu sklepach to jakaś ujma. Jeśli ktoś lubi, to czemu nie.

    Leave a comment:


  • Patris38
    replied
    Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

    Nie, nigdy nie robiłam i nie planuje robić w takich miejscach zakupów.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Becia88
    replied
    Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

    swego czasu robiłam i takie ciuchy mam do dzisiaj. Teraz rzadko chodzę bo nie mam czasu jeździć po tych wielkich outletach i sklepach ale nie uważam, żeby to była jakaś ujma.

    Leave a comment:


  • piszemy
    replied
    Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

    ja kupuję, jeździmy co jakiś czas z chłopakiem i okazuje się że ma lepsze oko ode mnie, zawsze wyciągnie coś fajnego może firmowych rzeczy nie widziałam ale za to kupiłam dużo fajnych rzeczy nie do zdarcia i za niewielkie pieniądze kurtkę zimową, wyglądała jak nowa i mam ją nadal. ogólnie trzeba szukać ale ciekawe ubrania tam czekają

    Leave a comment:


  • kankiela
    replied
    Odp: Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

    Nie ma problemów ze znajdowaniem bardzo ładnych sukienek w sieci, trzymacie przykład xx Wybór zawsze jest większy, lepszy, nie trudno o dobre okazje. Oczywiście trzeba też umieć coś pod siebie dopasować, ale z tym chyba każdy da sobie radę.
    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 10:46. Powód: link

    Leave a comment:


  • Ewylynka
    replied
    Ja odkąd jestem w ciąży zaczęłam wchodzić do takich sklepów, wcześniej powiem szczerze że się wstydziłam. Teraz wchodzę i idę tylko do miejsca gdzie są dziecięce ciuszki w żadnych innych nie szperam. Ale dzięki takim sklepom zaoszczędziłam sporo kasy! Kupuję rzeczy z metkami zupełnie nie używane!!! A najlepsze jest to że często za jedną rzecz płacę 1 zł Po prostu w UK są wystawki a Polacy pewnie jeżdżą i zbierają co się da, później otwierają lumpeksy i zarabiają. A tak z innej beczki to mi ostatnio udało się dowiedzieć że jedna babka chodzi po lumpach kupuje co się da a później stoi na giełdzie i sprzedaje to 2, czasami 3 razy drożej

    Leave a comment:


  • anik12
    replied
    Ja też czasem odwiedzam te sklepy, ale nie umiem szukać

    Leave a comment:

       
Working...
X