Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Robicie zakupy w sklepach z używaną odzieżą?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • sikornik
    replied
    ja jestem niestety maniakiem kupowania rzeczy przez internet - mam liste ulubionych sklepów i nie wychodze z domu

    obecnie mam skompletowane ciuszki dla Małego przynajmniej na całe wakacje (o ile Królewicz raczy się w końcu urodzić hehe)

    80% ciuszków mam po przyjaciółkach, których dzieci już powyrastały oraz przodownicami szperania po lumpach sa moje dwie ukochane babcie, których sprawia to wile frajdy

    osobiście kupiłam na początku tylko wyprawke do szpitala 3 kompleciki - nowe oczywiście i na tym moje zakupy się skończyły

    Leave a comment:

  •    
       

  • polec
    replied
    Różnie, czasem się trafią naoprawdę takie perełki. Samej nie raz zdarzyło mi się znaleźć mega cudeńka dla Tomcia. W ogóle najlepsze są firmówki, nie raz są tak bardzo uszanowane, a niektóre to czasem znlazałam z metkami. Np. H&M czy Mothercare albo Next. Rzadziej renomowanych marek. Ale i tak po praniu to istne skarby. Super się piora i noszą jeszcze lpeiej. Delikatne materiały i w wogóle sprawdza sie fakt, że za jakośc się płaci. Widze różnice między dobrymi ciuszkami kupowanymi przeze mnie w sklepach np. Coccodrillo, a używanymi, ale dobrej marki. Warto i się opłaca. W Krakowie jest kilka ciekawych miejsc. Jest to jednak bardzo czasochłonne i trzeba mieć nielada upór i chęci, bo niestety nie wszystko wisi na wieszakach.

    Leave a comment:


  • patiew
    replied
    ja tez chowam ciuszki dla drugiego dzicka

    Leave a comment:


  • colleen
    replied
    Ja też nie potrafię nic znaleźć, a wkurza mnie jak muszę tam godzinę
    siedzieć i grzebać. Raz tylko udało mi się kupić kurtkę polarową dla syna. Piękna
    jest nawet zostawiłam dla drugiego dziecka. Zresztą przywiozłam nawet
    malucha w niej ze szpitala. A zapłaciłam 12 zł za nią
    Ogólnie kupuję rzeczy używane, ale na allegro albo na innym forum od
    mam. Mam rzeczy fajne i firmowe. Ogólnie za ogrodniczki sztruksowe z Next
    albo Wójcika (moja ukochana firma) nowe musiałabym zapłacić ok 90zł
    a od kogoś za 15zł a pochodzi w nich nie dłużej niż 2 miesiące więc są w
    idealnym stanie.

    [W ogóle uwielbiam kupować sztruksowe ogrodniczki mój mały ma ich
    chyba z 15 par (oczywiście od noworodka) wszystkie schowane dla rodzeństwa
    bądź kuzynostwa]

    Leave a comment:


  • Goplana
    replied
    Ja nie kupuje w takich ciuchach. Czesto slysze ze mozna tam kupic firmowe ciuchy za grosze - dla mnie od firmy wazniejszy jest wyglad i jakosc a to nie zawsze idzie w parze z dobra metka.

    Leave a comment:


  • luska884
    replied
    ja kupuje dość często dla siebie ciuch z lumpeksu tylko w tych sklepach jest tak ze trzeba mieć smykałkę żeby coś znaleźć ja mam taka na 2 razy wiec rożnie bywa za to mam kumpele która ubiera się praktycznie tylko w szmateksach i chodzi w zaje.....ciuchach z metkami tylko znanych projektantów za które musiał by normalnie dać kilka tysięcy złotych a dla mojego malucha narazie udało mi się znaleźć jedna porządna rzecz

    Leave a comment:


  • froch
    replied
    nie chodzę po takich sklepach, też się przelamać nie potrafie żeby kupić coś dziecku po kimś

    Leave a comment:

  •    
       

  • drako1807
    replied
    ja wolę kupić w lumpeksie niż w sklepie lub na targu, albo kupuję w internecie zagraniczne. PO pierwsze mam psa i rzeczy kupione w sklepie mają często gorsze materiały które łapią włosy, a po drugie cena np ostatnio kupiłam kurteczkę zimową podbijane polarkiem spodenki i sweterek wydając jedynie 22 zl w sklepie mogłabym kupić chyba tylko skarpetki
    Patrzę na firmę i kupuję H&M, Morris Mouse, Cherokee

    w lumpeksie nie umiem kupić bodziaków koszulek itp rzeczy które bezpośrednio przylegają do ciała, bo jakoś nie i niewiem czemu
    wolę nowe, najczęściej kupuję w sklepach Juta, bo jest tanio i dobrze
    moim zdaniem sklepy typu smyk, 5-10-15 sprzedają niezbyt dobre jakościowo materiały - polecam raczej H&M

    Leave a comment:


  • ylka29
    replied
    Ja bardzo często kupuję ciuszki dla małego w"ciucholandach" i nie narzekam...Najważniejsze to poszukać ciuszków czystych a i zdarzają się z metkami.Co prawda nie kupuję żadnych body ani bielizny.A i tak zaczęłam kupować,jak mały miał 8mcy bo dla noworodka miałam i chciałam mieć nowe.Czasami to się nawet znajdzie takie hity,że aż...

    Leave a comment:


  • patiew
    replied
    najladniejsze ciuszki sa do roku bo jak zacznie chodzic i samopdzielnie jesc to czasami sa plamy i powycierane

    Leave a comment:

  •    
       

  • magdamir1
    replied
    ja kupuje od czasu do czasu
    nieraz mozna wygrzebac super rzeczy dla dziecka...
    wiadomo szmat byle jakich nie kupuje jestem troche wybredna pod tym wzgledem hehe

    Leave a comment:


  • lola_lu
    replied
    Ja jakoś nie potrafię znaleźć nic w szmateksie.

    Za to moja teściowa ma jakiś wbudowany radar
    Nakupiła cała górę pięknych ciuszków dla mojej córci Teraz pyta sie mnie co tydzień czy będzie chłopiec czy dziewczynka żeby już zacząć wyszukiwać małe cudeńka

    Leave a comment:


  • patiew
    replied
    ja bylam pare razy i dziecku kupilam sliczne ubranka np. rozaowa kurteczka orginalna z adidasa za 6zl,spodnie dzinsowe,sweterki i to wszytko znanych firm early days,cheroke...

    Leave a comment:


  • ellaja1728
    replied
    jeszcze w polsce chodzilam do jednego z mama i siostra... nazywalysmy to terapia grupowa najlepiej bylo isc na otwarcie. mase rzeczy tam kupilam. powiem szczerze, ze przynajmniej wygladaly jak ubrania a nie szmaty. czesto jak cos w sklepie kupilam to pozniej robila sie z tego szmata, a z lumpikow mam ubrania po kilka lat. a najlepsze ze mozna tam dostac nawet oryginalne rzeczy.

    Leave a comment:


  • morze
    replied
    Specjalnie nie latam po takich miejscach, ale jak coś zobaczę fajnego i jest całkiem "new" to czemu nie???

    Leave a comment:

       
Working...
X