Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziecko znalezione w parku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziecko znalezione w parku

    Wczoraj (26.04) ok. 15.00 w Bytomiu - Łagiewnikach, w parku przy ulicy Świętego Piotra znaleziono wózek z rocznym dzieckiem. Trwają ustalania czy dziecko zostało porzucone przez rodziców/opiekunów czy z jakiś przyczyn o nim zapomnieli a teraz wstydzą się zgłosić ten fakt. Chłopczyk trafił do domu dziecka. Policja poszukuje rodziców dziecka. Mogą być oskarżeni o narażenie zdrowia i życia dziecka - za to grozi nawet 5 lat więzienia.

    Jak można zostawić swoje dziecko? Może rodzice byli pod wpływem alkoholu i dlatego zostawili malca samego w parku. Nie rozumiem tego! jak tak można...
  •    
       

    #2
    Odp: Dziecko znalezione w parku

    ja też tego nie rozumiem. Coś okropnego. Ja mam ciężko zostawić chłopców z kimś z rodziny a co dopiero takie coś. Niewyobrażalne.
    DAMIANEK 04.06.2007R
    BARTOSZEK 21.05.2008R
    NATANEK 30.04.2010R
    OLIWKA 17.02.2012R

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dziecko znalezione w parku

      podobno wczoraj znaleźli babcię malca.
      Rodzice muszą ponieść karę za przedmiotowe traktowanie dziecka i narażenie go na utratę zdrowia.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dziecko znalezione w parku

        Oczywiście że musza ponieść karę. I to bardzo surową.
        DAMIANEK 04.06.2007R
        BARTOSZEK 21.05.2008R
        NATANEK 30.04.2010R
        OLIWKA 17.02.2012R

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dziecko znalezione w parku

          Udało się zatrzymać 22-letnią matkę chłopca. Jeszcze nie ustalono dlaczego porzuciła dziecko. Jej matka, babcia chłopca, "życzy" jej więzienia za to, co zrobiła.

          A ja popieram - powinna odsiedzieć z 5 lat to innym odechciałoby się zostawiania dzieci gdzie popadnie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Dziecko znalezione w parku

            kurcze... ja sobie nie wyobrażam zostawić mojego dziecka nawet na pół dnia nawet z kimś z rodziny. jak raz w tygodniu mam jechać na studia, to staję na głowie, żeby tylko zabrać małego ze sobą, ciocie i babcie to ostateczność.

            ale tez nie możemy oceniać tak o, przecież w końcu nie wiemy dlaczego dziecko zostało samo w parku, jakie motywy kierowały matką (lub opiekunem z którym zostawiła dziecko). może lepiej poczekajmy co szanowna mamusia ma do powiedzenia w tej sprawie.

            a poza tym jakoś nie zauważyłam, żeby ktoś zainteresowali się ojcem, a mnie bardzo ciekawi, gdzie on wtedy był (w końcu obowiązki i prawa rodzicielskie powinny rozkładać się po połowie...)

            Skomentuj


              #7
              Odp: Dziecko znalezione w parku

              odpowiem sama sobie wczoraj po wiadomosciach bylam zszokowana - jak mozna stwierdzic, że "znudzila mi sie rola matki"? biedne dziecko, do wczoraj mialam nadzieję, ze to jakas pomylka i steskniona mama odbierze swojego synka, eh... ;/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Dziecko znalezione w parku

                Napisane przez weronika691 Pokaż wiadomość
                Udało się zatrzymać 22-letnią matkę chłopca. Jeszcze nie ustalono dlaczego porzuciła dziecko. Jej matka, babcia chłopca, "życzy" jej więzienia za to, co zrobiła.

                A ja popieram - powinna odsiedzieć z 5 lat to innym odechciałoby się zostawiania dzieci gdzie popadnie.
                ja dla takiej mamusi nie dała bym żadnej taryfy ulgowej,nie ma żadnego logicznego wytłumaczenia jej postępowania! Taki rodzic,to nie rodzic! Takie jest moje zdanie.


                Moje dwa kochane skarby)

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Dziecko znalezione w parku

                  Ja też nie wyobrażam sobie jak można zostawić dziecko i odejść.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Dziecko znalezione w parku

                    nie wiem jak można zrobić coś takiego, chyba trzeba być w szoku poporodowym, jak przytuliłam swojego maluszka po porodzie, to już nie chciałam go oddawać.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Dziecko znalezione w parku

                      najgorsze jest to że coraz częśniej słyszy się o podobnych przypadkach, nie wiem jak można tak postąpić ze swoim dzieckiem

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X