Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klocki Lego - co polecacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Klocki Lego - co polecacie?

    Nie Duplo, tylko z tych "zwykłych". Co polecacie, jakie macie doświadczenia?
    Lepiej jedno większe wiaderko konstrukcyjne, czy kilka mniejszych zestawów?

    Które zestawy się sprawdzają?
  •    
       

    #2
    Odp: Klocki Lego - co polecacie?

    dla nas właśnie duplo jest najlepsze choć na przykład polecam z wadera tanie i fajne do układania , synek ma i buduje z radością

    Skomentuj


      #3
      Odp: Klocki Lego - co polecacie?

      Jak dla mnie klocki Lego to naprawdę znakomita, chociaż trochę droga, zabawa Sama pamietam czas, gdy z moją córką, gdy miała jakieś 7-10 lat układałam ciągle Teraz stoją w szafie się kurzą, ale już niedługo przejmie je moja dwulatka. Na razie mamy wielką paczkę lego duplo i jest zachwycona.
      Co do zestawów do wszystko zależy od dziecka. Gdy kupujemy od razu duże pudełko, wychodzimy nas to taniej niż przy przeróżnych autkach itp. osobno. Niektóre dzieci wolą same tworzyć nowe budowle, a inne przyglądac się instrukcji i budowac krok po kroku.
      Moja prawie dorosła córka


      Moja wyrośnięta kruszynka

      Skomentuj


        #4
        Odp: Klocki Lego - co polecacie?

        Chemical dla mnie a raczej dla mojej Majki 3,5 roku DUPLO są najlepsze.
        Zaeczeło się od "mojego pierwszego zestawu"
        część zestwów lego duplo to są właśnie jakby gotowe elementy do składania które nadają siędla 1,5 rocznych
        dzieci dla starszych są zestawy kreatywne
        zestaw 5748;
        5506 zestw w pudełku
        a z tych mniejszych klocków 4+ super jest 5560

        Moja 9,5 letnia córka siedzi i układa klocki z dużą chęcia


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #5
          Odp: Klocki Lego - co polecacie?

          http://zakupy.linkbaby.pl/do/item/B4...r-Price,-B4253
          W klockach znajdują się zwierzątka z zoo (krokodyl, panda z piłeczkami, ptaszek z dzwoneczkiem, zebra oraz małpka) ja osobiście takie klocki kupiłam dla córci polecam, i za rozsądną cenę
          macierzyństwo

          Skomentuj


            #6
            Odp: Klocki Lego - co polecacie?

            Mamy trzy wielkie zestawy lego duplo,ale mój 2,5 latek zdecydowanie woli zwykłe lego. Mamy całe duże pudełko ,pomieszane zestawy (dostaliśmy) i budujemy zazwyczaj z nich domki. Z początku się bałam ,że coś połknie ,ale etap ,,brania do buzi" mamy za sobą.
            Masa zabawy i dla rodzica i dla dziecka

            Skomentuj


              #7
              Odp: Klocki Lego - co polecacie?

              każde klocki dla dziecka są rewelacyjne, uczą stymulują.
              http://zabawy-dla-dzieci.blogspot.com polecam każdej mamie i nie tylko
              http://rybapogrecku.pl
              http://salatkazkurczakiem.net.pl

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Klocki Lego - co polecacie?

                Lego zdecydowanie chociaż dla młodszych dzieci Duplo jest znakomite. Klocki Lego niesamowicie pobudzają wyobraźnią i zmysł kreatywnego myślenia, ze tylko patrzeć aż dzieciaki w przyszłości zostaną "wielkimi" konstruktorami ;p

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Klocki Lego - co polecacie?

                  Szczerze? Ja osobiście bałam się kupić swojemu dziecku takie klocki. Mimo wszystko nie zawsze mam czas obserwować dziecko podczas zabawy a istnieje ryzyko że taki klocek będzie próbowało połknąć czy coś? Mam jakąś obawę przed tego typu "drobnymi zabawkami".
                  Sore wa himitsu desu ^^

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Klocki Lego - co polecacie?

                    Polecam zakupy grupowe poznań – można taniej kupić te zabawki.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Klocki Lego - co polecacie?

                      To zależy od tego jak duża jest twoja pociecha. Ja mojej daje do zabawy klocki – ale taki duże drewniane. Nie ma możliwości żeby mała je połknęła. Moja córa lubi też „rysować” ale to tylko pod nadzorem bo kredki łatwo pokruszyć i połknąć. Tak poza tematem – zostałam poproszona o zostanie chrzestną i nie wiem co kupić na prezent. Myślałam o czymś co będzie trwałe. Przyszedł mi namyśl jakiś wisiorek lub zegarek ze specjalnym grawerem z dedykacją ale u mnie w mieście niewielu jubilerów prowadzi sprzedaż srebra i złota na zamówienie tzn. prawie nigdzie nie można zrobić nic według własnego projektu.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Klocki Lego - co polecacie?

                        Mi to się tylko tego typu mini figurki z lego podobają
                        Coś jak te np:

                        Foto z http://dobrodziecka.pl/sklep

                        Ale lego to ma tego całą masę...
                        od zwyklaków, po jakies gwiezdne wojny czy tam piratów, czyli co kto lubi.
                        W zasadzie co nowa wersja klocków to nowe figurki

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Klocki Lego - co polecacie?

                          Lego to ulubiona zabawka nie tylko mojego czteroletniego Adaśka, ale i, tak, muszę to przyznać, moja Najlepsze są oczywiście zestawy tematyczne - Bionicle, Gwiezdne Wojny, ostatnio też Władca Pierścieni. No i oprócz tego Lego creator, czyli tak bardziej uniwersalnie, ale też budowli z tego było całe mnóstwo

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Klocki Lego - co polecacie?

                            Lego są już przereklamowane. U nas królują klocki drewniane

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Klocki Lego - co polecacie?

                              Wydaje mi się, że warto w tym temacie popytać znajomych To może być naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy
                              Jak długo się żyje, trzeba się wszystkim interesować - mawiała - inaczej nie ma różnicy między żywymi a umarłymi.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X