Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chodzicie w szortach?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Chodzicie w szortach?

    Lubicie szorty? chodzicie w nich?

    Ja lubię je zakładać zimą do czarnych rajstop "60" i kozaczków Nie mam pomysłu do jakich butów zakładać szorty wiosną, latem? Macie jakieś pomysły?
  •    
       

    #2
    Odp: Chodzicie w szortach?

    Nie lubie nosic szortów ponieważ uważam,że do nich trzeba miec megaidealną figurę.Zresztą w takich krótkich spodenkach czułabym sie goło.Wolę rybaczki.Myślę,że do szortów wiosną pasują szpilki a latem japonki albo jakieś inne klapeczki.



    Dawniej Marti

    Skomentuj


      #3
      Odp: Chodzicie w szortach?

      Ja nie jestem extra szczupla i nosze szorty do japonek lub innych klapek. Mam kilka par, niektore typowo plazowe, inne takie na codzien, na zakupy czy na spacer.
      Nie podobaja mi sie w zestawieniu z kozaczkami. Wedlug mnie to typowo letnia czesc garderoby.
      Ale o gustach sie nie dyskutuje . Kazdy ubiera to, w czym sie dobrze czuje.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Chodzicie w szortach?

        promesse kiedyś u nas na wiejskiej disco wszystkie laski były ubrane szorty + kozaki na szpilkach hmm no o gustach się nie dyskutuje,ale zdanie własne wyrazić możemy
        jak dla mnie "wieś tańczy,wieś śpiewa.."
        FROCH

        Skomentuj


          #5
          Odp: Chodzicie w szortach?

          Miss lepiej bym tego nie ujela Biale kozaczki + szorty = goraca czternastka


          Skomentuj


            #6
            Odp: Chodzicie w szortach?

            Alibabka ja tez lubie szorty chociaz moze nie do bialych kozaczkow na szpilce...
            Wersja na wiosne\lato,pod szorty zaloz legginsy do kolan .Buty moga byc tenisowki ,trampki(converse na przyklad),bardziej dziewczeco-balerinki,jakies klapki fajne.Kombinowac mozesz do woli pod warunkiem ze figura pasuje bo szorty na spasionych szynkach to juz tylko raczej salwy smiechu wywoluja.Ja na gole cialo zakladam tylko na plaze,tam juz nie mam wyboru cellulit i tak widac ale na codzien z legginsami jest ok

            Skomentuj


              #7
              Odp: Chodzicie w szortach?

              Fajny pomysl z tymi legginsami, nie wpadlam na to
              A na cellulit sa sposoby

              Majac takie nogi ja ta dziewczyna po lewej nigdy nie ubralabym szortow. Ta po prawej niby fajnie wyglada, ale ja bym sie tak nie ubrala.
              Attached Files
              Last edited by Promesse; 25-03-2010, 15:47.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Chodzicie w szortach?

                Promesse ja mam takie koronkowe czarne legginsy "na wieczor" (fajnie wygladaja latem na opalonej skorze) a zima nosilam szorty z takiego materialu jak tweed (plaszczowo-garniturowy) wiec widac krotkie galotki w wersji zimowej tez sa i powiem ze prezentuja sie fajnie z grubymi rajtkami.
                Ja niestety cellulit mam zawsze jak biore pigulke ale osobiscie wole skuteczna antykoncepcje i uda przysloniete sukienka jesli trzeba,kremiki tez rozne uzywam ale efekty sa minimalne .

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Chodzicie w szortach?

                  wiecie te kozaki to takie lakierkowate muszą być koniecznie,jeśli chce się zostać gwiazdą disco
                  u mnie znalazły by się jakies szorciska w szafie,ale raczej styl na luzie,but na podeszwie- PŁASKIEJ - bez sznurówek...
                  Ja też myslę,żeby każdy się ubierał jak mu to pasuje,ale tak troszkę odbiegając od szortów,ale w temacie "coś na d u p ę" to nawet jakby mi dawali kasę to nigdy bym nie wlożyła pumpów... jakbym miała przez tydz. nasrane w gaciach
                  FROCH

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Chodzicie w szortach?

                    Dotka probowalas masazera? Ja tez mialam cellulit i same kosmetyki nie dawaly rezultatow.
                    Kupilam Philipsa Beauty Cellesse Cellulite. Po masazu uzywam Vichy lipometric, do tego robie sobie dwa razy w tygodniu peeling z rozgniecionych ziaren kawy albo z brazowego cukru i naprawde pozbylam sie cellulitu.

                    Miss chodzi ci o haremki? Ja mam krotkie i dlugie, lubie je bardzo. Nie maja tak nisko stanu, tylko szerokie nogawki "na gorze"
                    Last edited by Promesse; 25-03-2010, 16:06.


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Chodzicie w szortach?

                      promesse jak tam sie szorty klarują w gorącej Italii??
                      FROCH

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Chodzicie w szortach?

                        Miss tutaj duzo osob nosi szorty nie zwracajac uwagi na to czy maja do tego figure czy nie
                        Powiem Wam, ze wloszki sa grube, owlosione i brzydkie Nie wszytskie rzecz jasna, ale wiekszosc


                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Chodzicie w szortach?

                          przeciez My jesteśmy najpiekniejsze
                          FROCH

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Chodzicie w szortach?

                            Tez tak sadze


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Chodzicie w szortach?

                              Dziewczyny tutaj "haremki"tez od lat na topie ale ja osobiscie nie przepadam (bo mojemu M jego byla przypominaja i jak je widzi to ciagle o niej gada).
                              Odbiegajac nieco od tematu,ta dziewczyna na zdjeciu to nie jest zona Toma Cruisa?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X