Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chodzicie w szortach?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Chodzicie w szortach?

    ja lubie szorty bo są wygodne a ja kocham to co wygodne i parę par szortów się w szafie u mnie znajdzie

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Chodzicie w szortach?

      Czyli podobnie do mnie. Bardzo sobie cenię wygodę a już w ogole jak ma się dwie szalone dziewczynki za którymi ciągle trzeba biegać

      Skomentuj


        #33
        Odp: Chodzicie w szortach?

        Tak, lubię wygodę
        Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

        Skomentuj


          #34
          Odp: Chodzicie w szortach?

          Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
          Ja nie jestem extra szczupla i nosze szorty do japonek lub innych klapek. Mam kilka par, niektore typowo plazowe, inne takie na codzien, na zakupy czy na spacer.
          Nie podobaja mi sie w zestawieniu z kozaczkami. Wedlug mnie to typowo letnia czesc garderoby.
          Ale o gustach sie nie dyskutuje . Kazdy ubiera to, w czym sie dobrze czuje.
          Tak chodzę ale tylko w lecie. Też nie bardzo mi się podobają w zestawieniu z kozaczkami. Tak jak wspomniałaś, są różne gusta

          Skomentuj


            #35
            Odp: Chodzicie w szortach?

            Ja nie ubieram, zawsze wystraszały je moje blade nogi ;/ ale cyztając wasze opinie może i ja postawie na wygodę kolejnego lata

            Skomentuj


              #36
              Odp: Chodzicie w szortach?

              też lubię zimą chodzić w szortach, a latem możesz po prostu nosić je do sandałów, chociaż powiem ci, że ostatnio modne są botki noszone nawet w lecie i bardzo ładnie wyglądają z szortami.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X