Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak działa na wasze samopoczucie zima?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak działa na wasze samopoczucie zima?

    bo na mnie okropnie.kiedys ją kochalam, a treaz siedze w dom,u i narzekam, ze chce juz wkoncu te WIOSNĘ!!!!!!A co robicie kiedy nudza sie Wasze dizeci?
  •    
       

    #2
    Odp: Jak działa na wasze samopoczucie zima?

    ja też już z utesknieniem czekam na wiosnę; zrzucę kozaki kurtę a dzieciaki kombinezony.

    Zima jest fajna jak jest snieg a teraz taki huju muju.

    Oj moje sie nie nudzą nawet jak zimno na dworze zawsze coś wymyslimy. A to wczoraj robiłyśmy ciasteczka, a to malowanie paluszkami, a to wycinanki a jak nic nie chą kleić itp. to jakies karaoke albo inne tańce i śpiewańce a to kotlowanina na poduszki a to gilgotki hehe zawsze cosik sie wymyśli


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak działa na wasze samopoczucie zima?

      Urodziłam się zimą i strasznie nie lubię zimna.

      Na szczęście dzisiaj za oknem jest tak piękna pogoda, że czuje się prawie wiosennie. Oby tak zostało jak najdłużej.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak działa na wasze samopoczucie zima?

        Miesiące takie jak październik,listopad i grudzień to jeszcze w jakoś w miare sie czuje ale już styczeń i luty jestem przygnębiona bo za długo już tak zimno i pochmurno i cholernie tęskni mi sie za ciepłem i słońcem.



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak działa na wasze samopoczucie zima?

          Ja tez za zimą nie przepadam, ciesze sie ze nasza kochana wiosna juz nadchodzi, odrazu samopoczucie sie poprawia jak sie te słoneczko widzi i w buzie zaswieci
          Moze tez nie lubie zimy bo tu gdzie mieszkam tak naprawde jej nie ma tylko cały czas pada deszcz niestetya to jest jeszce gorsze, no ale co i to da sie przezyc


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak działa na wasze samopoczucie zima?

            Czy tęsknię, pewnie bo w wiosnę można wyjść na dwór i są te zapachy, ciepło i chce się żyć a teraz tylko chcę się spać.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak działa na wasze samopoczucie zima?

              Dla mnie kazda pora roku ma coś w sobie, coś za czym tęsknię.... im bliżej tym bardziej tęsknię....
              Doriaś ur.17.03.2008




              Tristaś ur. 11.03.2010

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak działa na wasze samopoczucie zima?

                Nie lubię zimy, zima mnie blokuje, nie mogę spacerować tyle ile bym chciała (ciągle albo zimno, albo ja czy dziecko chore..), szybko się ściemnia przez co ja szybciej chodzę spać. Wolę wiosnę!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak działa na wasze samopoczucie zima?

                  O ile jest słonecznie, to mi tak bardzo nawet zima nie przeszkadza. Ubóstwiam, gdy jestem na nartach i jest ładna pogoda, ale szczerze to mogłaby dla mnie trwać taka aura jakieś 6 tygodni, a pozostała część roku +20 stopni i słońce

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jak działa na wasze samopoczucie zima?

                    Zima jest okropnie przygnebiajaca!:/
                    ja jestem typowym"zimorodkiem" i nie znosze dlugo utrzymujacego sie morozu;/

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jak działa na wasze samopoczucie zima?

                      ja już mam dość zimy, wolę zieleń i spacerki

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jak działa na wasze samopoczucie zima?

                        uwielbiam zimę, lepienie bałwana i spacery, a szczególnie piękna jest zima na wsi, w gęstych lasach oblepionych białym puchem.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X