Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kowalczyk, Małysz ile zarobili na igrzyskach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kowalczyk, Małysz ile zarobili na igrzyskach

    Sukces Justyny Kowalczyk wyceniono na pół miliona złotych.
    Złoty medal to wartość 250 tysięcy złotych, srebrny 150 tysięcy, a brązowy 100 tysięcy.
    Do tej sumki należy doliczyć premie od sponsorów

    W sumie polscy medaliści otrzymają 1,025 mln.

    Adam Małysz wzbogacił się o 300 tys. zł, a nasze panczenistki otrzymały po 75 tys. zł.

    Beneficjentami sukcesu są także polskie związki sportowe, które w sumie otrzymają 850 tys. zł (200 za złoto, 150 za srebro i 100 tysięcy złotych za brązowy medal). Z tych pieniędzy związki nagrodzą przede wszystkim trenera kadry narodowej (minimum 50 procent wartości sumy), pierwszego trenera-odkrywcę talentu, klub sportowca oraz sztab szkoleniowo-medyczny.


    Z czyjego medalu cieszycie się najbardziej? Czy liczyliście na więcej medali? Co wam się podobało, a co nie w organizacji olimpiady?
  •    
       

    #2
    Odp: Kowalczyk, Małysz ile zarobili na igrzyskach

    wiele razy podkreślano to i mówiono,że Polska złoto miała 38 lat temu (zdobył go Fortuna) a dopiero teraz Kowalczyk nie wspominając o ilość medali ze wszystkich olimpiad,to w tym roku można uznać za sukces polskich sportowców,ja oglądałam każdy występ naszych rodaków,a najbardziej się cieszę z brązu panczenistek,bo nikt się tego nie spodziewał, może w końcu w Pl zbudują hale dla dziewczyn by mogły trenować w kraju:/
    FROCH

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kowalczyk, Małysz ile zarobili na igrzyskach

      Wszyscy debatują na temat kondycji sportowców ich samozaparcia i wkładu w pracę. A mało kto się skupia nad tym, w jakim stanie jest sprzęt, jakie warunki panują na treningach, jak funkcjonuje sprzęt i jak wyglada ogólnie zaplecze do pracy sportowców- a to ma wielkie znaczenie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kowalczyk, Małysz ile zarobili na igrzyskach

        dokładnie

        toru bobslejowego brak!!! a i tak startujemy i nie jesteśmy na ostatniej pozycji w rankingu światowym

        Cieszę się, że Kowalczyk utarła nosa Bjoergen!!!

        Największe zaskoczenie to brąz panczenistek

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kowalczyk, Małysz ile zarobili na igrzyskach

          Ja najbardziej cieszyłam się z medali Małysza.Dla mnie jest on wzorem sportowca. Bardzo podobało mi się jego zachowanie, kiedy to podszedł do Ammanna i mu szczerze pogratulował

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kowalczyk, Małysz ile zarobili na igrzyskach

            uważam, że zasługują na te pieniądze ciężko pracowali w dużym stresie i dużym wysiłku, podziwiam was i powodzenia w wydawaniu mądrym kasy

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kowalczyk, Małysz ile zarobili na igrzyskach

              Uważam że sportowcy na prawdę zasłużyli na te medale i pieniądze, przecież nie wygrali z przypadku tylko ciężką pracą.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X