Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

5-letni kulturysta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    5-letni kulturysta

    Młody Rumun Giuliano Stroe właśnie trafił do Księgi Rekordów Guinessa jako najsilniejsze dziecko świata. Dziecko ma 5 lat i potrafi robić pompki bez dotykania nogami ziemi, zrobić salto w miejscu i najszybciej na świecie chodzi na rękach z piłką między nogami.

    zobacz wyczyny 5-latka>>>

    Co o tym myślicie? Czy w tym wieku można ukształtować tak ciało, czy to "zdolności wrodzone?"
  •    
       

    #2
    Odp: 5-letni kulturysta

    mysle ze sa to i wrodzone predyspozycje, jak i ciezki trening( tak jak dzieci dorastajace w szkolach cyrkowych) niestety uwazam to za niezdrowe i wrecz nieodpowiednie,i nie powinno byc uznawane przez ksiege rekordow , bo dorosly sam decyduje, a tu rodzice zaczna sie przescigiwac zaraz zobaczymy najsilniejszego 2latka...
    a zbyt mocna masa miesniowa hamuje wzrost kosci.
    ja jako byly wyczynowy zawodnik znam jakie sa wskazania i przeciwskazania, mysmy do 7 klasy tylko oswajali sie ze sztangami(bez jakiegokolwiek obciazenia)

    Skomentuj


      #3
      Odp: 5-letni kulturysta

      byłam zadziwiona widząc te zdjęcia, myślę, że to szkodliwe tak intensywny trening u takiego maluszka, jestem za treningami nawet dla malców, ale dla zabawy a nie pracy

      Skomentuj


        #4
        Odp: 5-letni kulturysta

        5 lat to wcześnie na takie treningi ale jeśli nie ma żadnych przeciwskazań i ze zdrowiem chłopca jest wszystko dobrze to czemu nie

        Skomentuj


          #5
          Odp: 5-letni kulturysta

          Najgorsze jest to, że z wiekiem taki chłopczyk będzie miał sporo porblemów zdrowotnych.
          pediatra piaseczno

          Skomentuj


            #6
            Odp: 5-letni kulturysta

            Z jednej strony na pewno część tych umiejętności odziedziczył w genach po rodzicach, z drugiej.. to trochę nienaturalne dla mnie, takie rzeczy u 5 latka. Nie wiem, bałabym się jak to się odbije na jego zdrowiu w późniejszym życiu.
            http://oneofgroup.pl/

            Skomentuj


              #7
              Odp: 5-letni kulturysta

              Napisane przez seba76 Pokaż wiadomość
              Najgorsze jest to, że z wiekiem taki chłopczyk będzie miał sporo porblemów zdrowotnych.
              Chyba nie więcej niż https://www.youtube.com/watch?v=bcUudYbisLg

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: 5-letni kulturysta

                Napisane przez tata_pawel Pokaż wiadomość
                az smutno sie na to patrzy... dziecko przegrane od samego poczatku://

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: 5-letni kulturysta

                  Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                  5 lat to wcześnie na takie treningi ale jeśli nie ma żadnych przeciwskazań i ze zdrowiem chłopca jest wszystko dobrze to czemu nie
                  Przeciwwskazaniem i to bezwzględnym do uprawiania sportu (rozumianego jak wyczyn) jest WIEK! Kościec tego chłopca dopiero się rozwija i takie duże obciążenia prawdopodobnie spowodują mocne ograniczenia wzrostu, przedwczesne zużycie stawów, więzadeł, ścięgien. Zastanawiam się jak bezmyślni muszą być dorośli żeby własnemu dziecku robić taką krzywdę...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: 5-letni kulturysta

                    Biedne dziecko Siłownia jest dla dorosłych

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: 5-letni kulturysta

                      Szkoda, że czasami dziecko nie ma wyboru i musi spełniać niespoełnione ambicje rodziców

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: 5-letni kulturysta

                        Patrząc na to widzę jakieś chore ambicje rodziców. Ale z drugiej strony, jeśli treningi, odżywianie i codzienne życie są na bieżąco "monitorowane" przez specjalistów typu ortopeda, dietetyk, pediatra może to nie jest wcale koszmar dla tego dzieciaka
                        www.ajk-opakowania.eu

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: 5-letni kulturysta

                          Nie wiem co powiedzieć. Zatkało mnie.
                          Niszczenie jest znacznie łatwiejsze od tworzenia

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: 5-letni kulturysta

                            jeśli dziecko same chce trenować i nie jest do niczego zmuaszane a treningi i jego zdrowie są kontrolowane przez specjalistów to nie widzę w tym nic złego.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: 5-letni kulturysta

                              Ja uważam, że to za wcześnie. Nie wiem, czy dziecko jest szczęśliwe i chętne do treningów. Wydaje mi się, że bardziej zależy rodzicom.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X