Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żegnaj zimo!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Żegnaj zimo!

    Czy czujecie już wiosnę? Widziecie ją?

    Dzię wstała rano i słyszałm śpiew ptaków, a teraz świeci cudowne słoneczko...aż chce się żyć

    prawda?
  •    
       

    #2
    Odp: Żegnaj zimo!

    Prawda, prawda ale jeszcze musimy troszkę poczekać, aż całkiem śnieg stopnieje. I wtedy bedzie juz super



    Skomentuj


      #3
      Odp: Żegnaj zimo!

      Ja też z utęsknieniem czekam na wiosnę. Mam już serdecznie dosyć tej zimy. Mieszkam blisko lasu i kilka dni temu też słyszałam śpiew ptaków i to jedyny powiew wiosny Wszędzie jeszcze pełno śniegu więc roślinki nie mają szans przebić się przez to

      Skomentuj


        #4
        Odp: Żegnaj zimo!

        Też czekam na wiosnę!
        nie cierpię topniejącego śniegu- błota i kałuży!!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Żegnaj zimo!

          My właśnie wypralismy cały wózeczek Natusi - tak na przywitanie wiosny po zimie strasznie wyglądał. Ale jak wyszłam dzis z małą na pole to czuc było w powietrzu wiosnę,a idąc widziałam na tawie sporo sniegu, ale w okół małych drzewek go nie było. Widać, ze przyroda budzi się do życia, a drzewa piją sobie wodę ze sniegu



          Skomentuj


            #6
            Odp: Żegnaj zimo!

            a ja juz mialam nadzieje ze zacznie sie ocieplac a tu wtaje wygladam za okno i co widze.. snieg




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              #7
              Odp: Żegnaj zimo!

              teraz jest ślicznie, słoneczko topi śnieg i otula nas swoim ciepłem.
              Zaraz idę na spacer. Mam ochotę kupić jakieś kwiaty może tulipany - bedzie wiosennie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Żegnaj zimo!

                Nie znoszę zimy!!! Mam 6msc córeczkę, która cała zimę musiała być otulona jak bałwan i nie mogła się ruszać, nic przyjemnego. Już kombinezon leży w szafie,a my nosimy kurteczki,a niebawem je ściągniemy bo będzie pięknie i słonecznie To będzie wspaniała wiosna, bo moja córeczka jest coraz większa i aktywniejsza, więc dzięki niej wiosna jest jeszcze piękniejsza

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Żegnaj zimo!

                  Zaproszenie



                  W imieniu wszystkich użytkowinków portalu Mamacafe,pragnę prosic szanowną Panią Wiosnę Zieloną aby zawitała w nasze skromne progi.Niech wreszcie zaświeci słoneczko,pragniemy zobaczyc zielone listki na drzewach i krzewach.Zapraszamy Panią z całego serca,wszyscy bardzo bardzo tęsknimy.Mamy nadzieje,że już w krótce wpadnie Pani do nas z wizytą i zostanie na długo.



                  Dawniej Marti

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Żegnaj zimo!

                    U nas dziś śnieg spadł Biało na dworze.

                    W ogóle wiosna ma w tym roku późno przyjść - wg prognoz sezonowych

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Żegnaj zimo!

                      A u mnie juz jest churrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Żegnaj zimo!

                        Wiosnę już powoli jak są cieplejsze dni czuć zapachem. Ale jeszcze musimy chwilę na nią na dobre poczekać.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Żegnaj zimo!

                          Również z utęsknieniem czekam na wiosnę za śpiewem ptaków i ciepełkiem.Każda praca lepiej wychodzi nie wspomnę już o zimowych utrudnieniach jakie czekają np na kogoś kto zajmuje się pracą kierowcy chociażby w Warszawie.Szkoda gadać

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Żegnaj zimo!

                            a u nas śnieg, śnieg i jeszcze raz śnieg zimo idź już daleko

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Żegnaj zimo!

                              Tak ptaszki się rozśpiewały...ludzie jacyś tacy bardziej uśmiechnięci chodzą Pani Wiosna teraz szaleje co mnie bardzo cieszy



                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X