Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Garnki AMC warto?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Garnki AMC warto?

    Macie takowe? I czy mimo powalającej ceny opłaca sie taka inwestycja,

    No i jeszcze jakieś przepisy




    Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

  •    
       

    #2
    Odp: Garnki AMC warto?

    nie mam nie uzywalam i nie wiem,
    ale proponuje Ci moze najpierw zapoznania sie ze smakiem tak przyzadzonych potraw, bo moze tylko kilka uznasz za git i np duzy zestaw garnkow Ci nie bedzie potrzebny, np tylko taki do gotowania dziecku.
    strona z ich przepisami http://www.pl.amc.info/index.cfm?uui...6DC11688EED3D2
    ale ja ryz gotuje identycznie(no moze nie na bulionie, wiec zaden to specjalny sposob przyzadzania salatki)

    kiedys jak patrzylam na rozne garnki
    (na ten system nie trafiłam), to duzo osob radzilo nie kupowac zestawow np zeptera-tylko np dobra patelnie do mies i 1-2 garnki np takie do rosolu/bigosu (potraw wygrzewanych) a reszte np do ziemniakow przeciez nie trzeba wspanialego garnka tylko takiego ktory szybko zagotuje wode i ugotuje te bulwy.tak samo z patelnia do jajecznicy
    Last edited by pieczulka; 13-02-2010, 21:19.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Garnki AMC warto?

      No właśnie nie bardzo mi sie podobają ich przepisy, chciała bym coś bardziej normalnego, takie zwykłe obiady, jak, ile min, na gazie czy bez.
      Garnków zakupiłam cały zestaw jak zaczne w nich gotować to sie okarze czy potrzebne




      Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

      Skomentuj


        #4
        Odp: Garnki AMC warto?

        mysle ze z tymi garnkami idzie idea zdrowego beztluszczowego odrzywiania wiec tak jak na parze trzeba sie przestawic na takie jedzenie i tego typu potrawy. powiem Ci ze my przez gabrysia zaczelismy duzo lzej sie odżywiac i duzo mniej soli stosowac, wiec zycze powodzenia.to jak my jemy wplywa tez na diete dziecka i zwyczaje zywieniowe,

        Skomentuj


          #5
          Odp: Garnki AMC warto?

          Upiekłam mięso bez tłuszczu za to z cebulką, no poprostu rewelacja. Ziemniaki ugotowałam bez wody, troche przywarły ale je przytrzymałam za długo na włączonym gazie, pychotki




          Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

          Skomentuj


            #6
            Tak szczerze to niezupełnie da się moim zdaniem gotować oraz piec bez tłuszczu. Wiem, ze wiele z Was chce schudnać ale zwróćcie uwagę na to, ze tłuszcz nie jest jedynie ułątwiaczem gotowania oraz smażenia, ale jest nośnikiem smaku. I jeśli do niektórych potraw nie dodacie tłuszczu, to po prostu nie będą one smaczne.

            Jeśli chodzi o porządne garnki, polecam zerknąć sobie do promocji za naklejki, jaką obecnie ma sieć sklepów Netto. W sklepach przy okazji zakupow mozna uzyskać naklejki, które pomogą zakupić w cenie korzystniejszej garnki oraz patelnie od Masterchef, a naczynia te są naprawdę dobrej jakości.

            Aktualnie kompletuję naklejki bo przydałaby mi sie nowa patelnia.

            Skomentuj


              #7
              Jak chcesz dietetycznie bez tłuszczu, to zamiast garnków, patelni użyj zwykłego piekarnika.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X