Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Teleranek znika z ekranu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Teleranek znika z ekranu!

    Po 38 latach Teleranek znika z anteny TVP!!!

    Pretekstem do zdjęcia "Teleranka" jest brak pieniędzy, spadająca oglądalność i wyczerpanie się dotychczasowej formuły.

    Z anteny spadnie więcej programów dla dzieci. Najmłodsi widzowie TVP muszą czekać aż do "Dobranocki".

    Co myślicie o likwidowaniu programów dla dzieci?
    Oglądaliście Teleranek?
  •    
       

    #2
    Odp: Teleranek znika z ekranu!

    Jedyna rzecz jaką pamięta mój mąż z wprowadzenia stanu wojennego to to, że nie było rano Teleranka. Ja tego nie pamiętam, bo 3 lata młodsza jestem, ale i tak szkoda, bo to był taki znak naszych czasów. Mój 5-latek Teleranek ogląda, choć nie wszystko rozumie, bo jeszcze za mały. Celowo nie mamy żadnych minimini i cartoonów, żeby Młody telemaniakiem się nie stał. Te programy w TV publicznej raczej edukacyjne są a przynajmniej nie ogłupiają, ale coraz ich mniej. Wierczorynka już nie o 19, tylko 19:10 się zaczyna (wg programu) a i to nieprawda, bo tylko 10 minut trwa. Reklam więcej niż bajki, szkoda gadać

    Skomentuj


      #3
      Odp: Teleranek znika z ekranu!

      Dla mnie Teleranek będzie kojarzył się z dzieciństwem,jako mała dziewczynka czekałam z utęsknieniem na niedzielę kiedy to był właśnie Teleranek,szkoda,że znika z anteny.A co Dobranocki to się zgadzam trwa ona może 10 min dziecko czeka na nic

      Skomentuj


        #4
        Odp: Teleranek znika z ekranu!

        Szkoda, bo mnie sie podobal, ale teraz dziecko ma dvd i inne wynalazki, ktore zastapią mu teleranek
        Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

        Skomentuj


          #5
          Odp: Teleranek znika z ekranu!

          Zgadzam się z Tobą Glinniu,teraz jest tyle bajek na DVD do koloru do wyboru,ja ostatnio będąc w Polsce kupiłam Misia Uszatka,muszę powiedzieć,że synek bardzo polubił tą bajkę

          Skomentuj


            #6
            Odp: Teleranek znika z ekranu!

            szkoda, super jest teleranek, oglądałam całe dzieciństwo miałam nadzieję, że i moje dzieci go doczekają, ale cóż są inne programy .

            Skomentuj


              #7
              Odp: Teleranek znika z ekranu!

              obecnie chyba nie ma żadnego programu dla dzieci w tvp. Kiedyś był teleranek, 5-10-15, Ciuchcia- to są programy mojego dzieciństwa

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Teleranek znika z ekranu!

                Nie wiem czy już wiecie, ale TELERANEK POWRACA na antenę TVP. Będzie w TVP ABC. Jak za starych dobrych czasów, gdy my byliśmy mali...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Teleranek znika z ekranu!

                  Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                  Nie wiem czy już wiecie, ale TELERANEK POWRACA na antenę TVP. Będzie w TVP ABC. Jak za starych dobrych czasów, gdy my byliśmy mali...
                  Nie wiedziałam ale się cieszę ! Dobrze że piszesz będę śledzić ten kanał w tv Mam nadzieję że moim dzieciakom też się spodoba Ja pamiętam jako mała dziewczynka jak z siostrami czekałyśmy na Teleranek czy 5-10-15
                  Było jeszcze Domowe przedszkole i Ziarno ...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Teleranek znika z ekranu!

                    Chyba w minioną niedzielę TELERANEK był po raz pierwszy...
                    Fajne były te programy z naszego dzieciństwa! Ja rzeczywiście bardzo lubiłam domowe przedszkole i ziarno.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Teleranek znika z ekranu!

                      Teleranek pamiętam jak się czekało kiedy w końcu zacznie się program, a teraz brak oglądalności. Słabo i trudno się mówi.
                      Telewizja polska powinna pomyśleć coś dla dzieciaczków.
                      Wszyscy, nie tylko MAMY – czy tego chcemy, czy nie (choć Ci pierwsi mają zdecydowanie lepiej ) – uczymy się przez całe życie  http://www.szukamszkoly.com/

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Teleranek znika z ekranu!

                        może powstanie jakiś inny program, interesujący i rozwijający. ludzi z dobrymi pomysłami i chęciami przecież nie brakuje.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Teleranek znika z ekranu!

                          wszystkie te programy mozna oglądać na TVP ABC. W nocy jest przerwa w nadawaniu, ale w ciągu dnia powtarzają programy o jakich nie wiedziałam nawet będąc dzieckiem. Te popularniejsze i najbardziej popularne też.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Teleranek znika z ekranu!

                            Pamiętam ten program jako dziecko i pewni dlatego trochę mi go szkoda. Ale prawda jest taka, że teraz jest tego tak dużo, że dzieci wolą te bardziej kolorowe, komputerowe i animowane, a szkoda.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Teleranek znika z ekranu!

                              Moja córka jeszcze czasami ogląda powtórki na TVP ABC lubi taki typ programów I szczerze powiem, że ja w dzieciństwie również oglądałam.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X