Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

o co chodzi z gorylem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    o co chodzi z gorylem?

    mam taką zagadkę psychologiczną, nie wyjasnioną jak do tej pory...

    o co chodzi w tej durnej reklamie, w której goryl masuje stope dla obrzydliwego gościa??
    macie jakieś pomysły na interpretację? bo ja dalej nie kumam jak to się ma do telefonów...
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428
  •    
       

    #2
    zaczne pierwsza
    moja interpretacja to
    facet korzysta z playa to stac go na goryla..?????
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj


      #3
      albo ma taki superfotogenialny telefon że ochrony potrzebuje a wiadomo ochrona słono sobie każe płacic wiec w dodatku musi taki gorylek prac szprzatac gotowac i masowac

      Skomentuj


        #4
        Napisane przez Fuksja Pokaż wiadomość
        albo ma taki superfotogenialny telefon że ochrony potrzebuje a wiadomo ochrona słono sobie każe płacic wiec w dodatku musi taki gorylek prac szprzatac gotowac i masowac
        bbuhhahhhahha
        Dianeczka mama czy tata?

        GG ? 11887428

        Skomentuj


          #5
          albo inna interpretacja troche seksistowska..
          wiec faciu tak sie zapatrzył na swój sliczniutki telefon ze przy nim żonka wygląda jak gorylica bo nie jest super płaska nie ma takiego kolorytu zmiennego panelu i miekkich klawiszy

          Skomentuj


            #6
            a mi sie wydawalo, ze raczej goryla zwerbowal jako wabika, ze ktos podejdzie popatrzec a on myk telefon pozyczy..
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              #7
              albo dodaja w promocji takie gorylki jako maskotki? jak sie go nacisnie na brzuszek to masuje a jak na nóżke to chrapie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez Fuksja Pokaż wiadomość
                albo dodaja w promocji takie gorylki jako maskotki? jak sie go nacisnie na brzuszek to masuje a jak na nóżke to chrapie
                dobre
                pewnie jest jeszcze funkcja: drapanie plecow i odganianie much
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj


                  #9
                  chyba sie musze przejsc do play i zapytac o co im chodziło w tej reklamie:d pewnie głupawe miny by mieli tak samo jak w tych ich reklamach

                  Skomentuj


                    #10
                    Aaaa pamiętam tą reklamę widziałam ją jak byłam w Polsce, tu chodzi chyba o to, że jak facet korzysta z playa i ma tyle taryf czy czego tam to go już nic nie zdziwi...Nawet goryl masujący stopy....

                    Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                    Różności do postów
                    GALERIA OLAFKA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      no ale własnie co ma piernik do wiatraka????chyba juz im sie pomysły na reklamy skonczyły

                      Skomentuj


                        #12
                        a mnie sie ten gosciu tak strasznie nie podoba, ze hej, jak jakis pedzio, nie obrazajac gejow
                        Last edited by konwalia; 13-08-2008, 01:10.
                        Dianeczka mama czy tata?

                        GG ? 11887428

                        Skomentuj


                          #13
                          szczerze to mi sie zaden facet z reklamy ani z filmu nie podoba...no oprocz jednego..jak ktos oglał The Queen Of The Damned to kojarzy Lestata reszta to jakies bubki nie majace nic wspolnego z rzeczywistymi facetami a bez tej ich calej otoczki makijarzu ciuchow od armaniego i rzeszy fanek byli by co najwiecej przecietni...nie mowie sa przystojniacy ale wtedy wiedza ze maja super wyglad i zachowuja sie jak panowie swiata

                          Skomentuj


                            #14
                            to ja juz chyba wole goryla niz tego goscia ))
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              #15
                              Może właśnie cały sens w tym, że jest brak sensu, czyli nonsens Ale goryl to małpa, to wiemy na pewno!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X