Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Obiecanki cacanki:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Obiecanki cacanki:)

    Już zimą obiecałam sobie, że biorę się za siebie

    no i dobrze mi szło: raz w tyg. chodziłam na łyżwy, raz w tygodniu na basen i 4 razy w tyg. na siłownię po godzinie ale zawsze coś
    od soboty nie robię nic, nie wiem co się stało ale nie mam ochoty na wysiłek

    - chyba dopadł mnie leń!
    nie wiem co zrobić aby dotrwać w swoim postanowieniu przynajmniej do lata???
  •    
       

    #2
    Odp: Obiecanki cacanki

    he he to i tak jesteś wielka bo ja od roku nie robię ze sobą nic!
    to znaczy nie , robię: myslę by się za siebie wziąść!
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Obiecanki cacanki

      A ja obiecałam sobie,że będę jadła owoce zamiast słodyczy i co guzik,znowu zjadłam tabliczkę czekolady.Może od następnego tygodnia zacznę

      Skomentuj


        #4
        Odp: Obiecanki cacanki

        Ja moge sie przyłączyć do postanowień?

        Kurcze bo zabieram sie za siebie i zabrać nie moge dieta odpada bo mam ciężką prace i nie dała bym rady chodząc głodna
        Ale od poniedziałku sie zabieram, no przedewszystkim zero słodyczy




        Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

        Skomentuj


          #5
          Odp: Obiecanki cacanki

          Oj bo ciężko robić coś co tak na prawdę nie sprawia radości!!! Ja miałam ćwiczyć 6 weidera, żeby mój brzusio był taki jak dawniej i skończyło się na tym, że ściągnęłam program ćwiczeń z internetu...
          Ale za to za jazdę konną wzięłam się z takim zapałem, że hej!!! Teraz nie jeżdżę, bo synio chory, marudny i chce być non stop z mamunią, ale jak wyzdrowieje to moje kobyły będą miały znowu przechlapane

          Skomentuj


            #6
            Odp: Obiecanki cacanki

            jak tylko zrobi się ciepło chcę biegać przynajmniej 30 min. dziennie - zobaczymy jak mi pójdzie trzymajcie kciuki

            Skomentuj


              #7
              Odp: Obiecanki cacanki

              To ja sie wziełam za siebie troszke, od 8 lutego nie jem słodyczy, ograniczyłam też posiłki, tzn. jem 4-5 razy dziennie ale mniej i troszke czasem porobie brzuszków, na początku nie mogłam zrobić nawet 5
              No i efekty:
              schudłam prawie 7kg.
              Pas mniej o 4 cm.
              biodra mniej o 7cm.




              Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Obiecanki cacanki

                Ja tez sobie co miesiac odiecuje ze nie jem słodyczyale cos mi to nie wychodzi , nie wiem dlaczego.
                Zawsze sobie obiecuje ze dzis to juz koniec, no ale trudno mi beznich zyc na dłuzsza mete


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Obiecanki cacanki

                  od pon idę na dietę- bez kitu bo patrzeć na siebie nie mogę
                  FROCH

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Obiecanki cacanki

                    ja zaczynam ćwiczenia jak Młody skończy 3 miesiące jestem po c.c. to muszę sie jeszcze wstrzymywać...ale potem jak się rozhulam to nie ma mocnych

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Obiecanki cacanki

                      Ja sobie tak obiecywałam kilkanaście miesięcy,że biorę sie za siebie...Zbędne kilogramy tłumaczyłam niedawno przebyta ciażą i na tym się kończyło.Dopiero od lutego zaczęłam biegać do fittness clubu-tym razem systematycznie Juz widać efekty:P a to bardzo motywuje do dalszych ćwiczeń. I rzucam palenieOby nie były to obiecanki cacanki

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Obiecanki cacanki

                        wiem że nie będę oryginalna, ale moim odwiecznym postanowieniem jest chęć schudnięcia!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Obiecanki cacanki

                          ja ostatnio się sobie dooookładnie przyjrzałam i .... stwierdziłam że niezłe ze mnie ciacho muszę tylko zrobić coś z moją gębulą cały czas jakieś krostki mi wyskakują i widać strasznie oznaki zmęczenia, jak u młodej mamy a po za tym koniecznie muszę ujędrnić ciało, troszkę zniwelować rozstępy i rozprawić się z boczkami bo śmiesznie to wygląda przy mojej sexi figurce a na moje piersi nic nie poradzę... to najgorszy ból





                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Obiecanki cacanki

                            a tak w ogóle to balsamów, kremów mam całe mnustwo-jestem zaopatrzona na co najmniej 3miesiące ale co z tego jak ich regularnie nie używam i nie mam motywacji, może ktoś zna na to jakiś sposób





                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Obiecanki cacanki

                              Mojej diety częś dalsza i efekty widać w 6 tyg. schudłam o 9 kg. Ale żeby nie było ja bez słodyczy też nie potrafie i co kilka dni coś słodkiego podjadam :P




                              Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X