Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ja chcę już wiosny. A wy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja chcę już wiosny. A wy?

    nie mogę doczekać się wiosny! Uwielbiam rodząca się do życia kwiaty i drzewa. Kocham śpiew ptaków, który dzień w dzień budzi i nastraja mnie optymizmem

    Jeśli jest tutaj ktoś, kto też czeka na nadejście wiosny to zapraszam na ploteczki
  •    
       

    #2
    Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

    ja z racji ze jestem cieplolubna tez z utesknieniem czekam na wiosne




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

      No ja też. Zima mniemęczy. Te tony ubrań na sobie. Mokre nogawki spodni, sól na butach... a już ubieranie dziecka jest dla mnie męczarnią i dla niego też. Tęsknie za ciepłem, gdzie ubrało się bluzeczkę spódniczkę i sie wychodziło na zewnatrz. No i czekam jeszcze z utesknieniem na wiosne, bo moja mała kruszynka pierwszy raz bedzie sama chodzić, bez trzymania, a i moze swoim nowym wózeczkiem dla lalek się pobawi na polu.



      Skomentuj


        #4
        Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

        Ja też tęsknię za wiosną chyba po raz pierwszy w swoim życiu, a to przez to, że ciężko mi wychodzić na spacery z moim syniem kochanym, wszędzie zaspy ze śniegu, mieszkam na wsi bez chodników... . Ale do wiosny już blisko

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

          Już mam dosyć śniegu mrozu.Też bym chciała by już była wiosna by zaczeło robić się zielono I by już był Maj jest taki piękny ziolona trawka kwitnące drzewa.Można z dzieckiem byc długo na dworze.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

            Właśnie słucham piosenki Grechuty "Wiosna, wiosna ach to ty..." i tęsknię!!!

            http://www.youtube.com/watch?v=q80BA...eature=related

            polecam

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

              ...bardzo tesknie do wiosny. Siedze w domu z młodziutkim nabytkiem i zal mi ze nie mozemy wyjsc na długi spacer!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                Ja również sie dopisuje! WIOSNOOO PRZYJDZ jak najszybciej!!!

                Podobnie jak u was nie mogę się doczekac zielonej trawki, promyczków słońca i dłuuugich pobytów na świeżym powietrzu.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                  Przyjdź - jestem gotowa nawet coś odtańczyć jak ma zadziałać. Śniegu po pas, a chodzenie po śliskiej nawierzchni w 7 miesiącu ciąży jest super wyczynem.
                  Chcę już ciepłego deszczu, tęcz, bocianów, motylków, zielonej trawki i kwiatuszków i nawet szerszenie przeżyję....
                  Tylko niech się zjawi....wiosna, wiosna, wiosna...ach to ty!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                    Ja to mam już tak dośćtej zimy tego całego ubierania w zimowe kurtki czapki szaliki .itp.kiedy zaświeci słoneczko trawa sie za zieleni czekam z uteskieniem. A TU ZNOWU ZACZEŁO PADAĆ

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                      oj tak aby przyszla jak najszybciej siedze w domu z małym i juz nie wiem jakie zabawy mu wymyślać-i sobie







                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                        oj ja tez nie moge sie doczekac siedze z małym w domu i nudy







                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                          Mi jako tako zima nie przeszkadza i z niej umie się cieszyć
                          ale już mi do niej tęskno szczególnie teraz jak mi z nochala leci i choroba trzyma
                          ach jak fajnie by było już w pantofelkach polatć


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                            A może odczarujmy tę zimę?
                            Sikory juz zaczęły świergotać wiosennie. Słowo, posłuchajcie. Ptaki już czują, że wiosna jest coraz bliżej.

                            Na odczarowanie zimy proponuję zaproszenie wiosny do domów.
                            Może jakiś hiacynt w doniczce, moze żółta poszewka na poduszkę. Może świeczka o zapachy kwiatowym, albo dla bardziej praktycznych krem do rąk o zapachu frezjii. Własnie taki odkryłam i smaruję, smaruję, smaruję...

                            Posiałam też rzeżuchę i juz zajadam się pachnącymi kanapkami ze zdrową zieleniną. I jakoś łatwiej przebijać mi się przez te świeże zaspy śniegu.

                            A poza tym lubię i wiosne i zimę, więc cieszę się z tego, jak mój synek dziś cały zaczerwieniony zjeżdżał ze zjeżdzalni w parku wprost w puszysty biały puch. Był przeszczęśliwy, a ja z nim.
                            Łukasz 11.10.2007

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ja chcę już wiosny. A wy?

                              jestem za))wiosna=długie spacery słoneczko młode listki itd itd jak ja za tym tęsknie no i to bedzie pierwsza wiosna mojego młodszego))ilez wrazen i uciechy







                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X