Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

    Wiosna to dla mnie odrodzenie-tak,- zawsze czuję wtedy,że zaczynam życ od nowa,budzę się z zimowego snu i znowu mam mnóstwo energii.Wiosna to dla mnie bazie kotki i zielone pączki na drzewach.Wiosna to dla mnie dłuuugie spacery i wtedy tak inaczej pachnie ziemia.
    Lubię wiosnę za to,że jest wtedy taka temperatura jaką ja uwielbiam 15-20 stopni-nie znosze upałów.Gdy ptaki zaczynają nieśmiało podśpiewywac wtedy wiem,że warto było czekac na nią całą zimę.



    Dawniej Marti
  •    
       

    #2
    Odp: Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

    Ja tez lubie wiosenne cieple powietrze,fajnie jest usiasc wieczorkiem w ogrodzie z herbatka,juz sie niemoge doczekac ...

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

      wiosna to dla mnie dłuuugie spacery z synkiem, zabawy na powietrzu bo zima to się człowiek kisi w chałupie, na dworze szaro buro, człowiek tylko je i........tyje
      wiosna to tez duzo zieleni i spiew ptaszków.
      ale chyba jeszcze troche na nia poczekamy jak tak patrzę za okno i na prognozy pogody.
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

        uwielbiam wiosnę za jej kolory

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

          a mnie wreszcie wiosną opuści chandra, czekam na nią niecierpliwie.....



          Skomentuj


            #6
            Odp: Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

            dla mnie wiosna to najfajniejsza pora roku, choc do pelni szczescia brakuje w niej cieplych nocy
            ale ta zima mi sie bardzo podoba i fajnie wymrozi wszystkie komary i robactwa

            ale fakt nie moge sie doczekac tych calodniowych spacerow, dzien zupelnie inaczej sie organizuje,

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

              wiosna to pora radosna
              to moja ulubiona pora roku, jest dla mnie jakby nowym życiem, zawsze czekam na nią z niecierpliwością, może dlatego, że i ja urodziłam się w kwietniu i że mój największy Skarb przyszedł też w tym najpiękniejszym wiosennym miesiącu

              wiosną więcej się chce, gdy słońce pięknie i ciepło świeci, gdy ptaszki śpiewają w parku i gdy bawią się dzieci, wtedy jest wszystkim weselej, ludzie są jakby milsi dla siebie, uśmiechem witają każdy dzień..
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

                Ja też lubię wiosnę.Lubię patrzeć jak natura budzi się do życia,jak drzewa wypuszczają pąki,jak słonko zaczyna świecić,lubię słuchać śpiew ptaków.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

                  Ja uwielbiam wiosnę za to, że zawsze przynosi coś nowego, świeżego. Można wtedy snuć plany, wszystko jest łatwiej zrealizować, bo pogoda jest piękna, ludzie nie chorują, można uprawiać sporty, spędzać czas na świeżym powietrzu. Wszystko rodzi się na nowo, nowe nadzieje, nowe plany Wiosna jest zdecydowanie moją ulubioną porą roku

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

                    Lubię i to bardzo...
                    Za :
                    te budzenie się roślin do życia,
                    budzenie zwierzat z zimowego snu
                    wiosenny zapach deszczu
                    świeże powietrze
                    tęczę po deszczu
                    paczki na drzewach owocowych
                    za zapach ziemi
                    za spacery po lesie i łąkach

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

                      Kocham wiosnę! Ta cudowna pora, kiedy cały świat budzi się do życia sprawia, że również we mnie budzą się nowe pokłady energii, czuję się szczęśliwsza i piękniejsza! Marcowe słońce opalające twarz sprawia, że częściej się uśmiecham. Zapach ziemi, pierwszej trawy i kwiatów osładza każdy dzień!
                      Najważniejsze jest to, że można spędzać dużo czasu na dworze. Szczególnie dla dzieciaczków! A po tegorocznej, rekordowej zimie, z jeszcze większym utęsknieniem czela się na wiosnę! Oby przyszła jak najprędzej!


                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

                        Wiosna to dla mnie nowe zyie, przebudzenie - za to ją kocham!
                        Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

                          Wiosna dla wszystkich to nowy "lepszy" czas. Ja uwielbiam kiedy słońce wcześniej wstaje i obdarza nas swoimi promieniami od samego rana, wstajemy i czujemy ze dzień będzie wyjątkowo udany i to codziennie.
                          Nie mogę się doczekać spacerów z Maleństwem i z moim m. Po zimie zawsze czuję się taka zardzewiała, wiosną nabieram sił na nowe wyzwania, które postawiłam sobie na drodze.
                          Uwielbiam zapachy i kolory wiosny i wszystko co się z nią wiąże.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

                            Ja lubię wiosnę za to że można wyjść na dwór i coś porobić na nim bez obawy że się przemarznie. No i jest pięknie wiosną

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

                              Wiosna to długie jasne dni, pachnące ciepłe powietrze, energia i zapowiedź lata, czyli wisienki na torciku

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X