Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rower w ruch

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Rower w ruch

    Postanowiłam, że jak tylko stopnieją śniegi i zrobi się na tyle ciepło by móc wyruszyć na wycieczki rowerowe, wyciągnę zakurzony rower z garażu i będę systematycznie jeździć.
    Nie obiecuję sobie, że będą to codzienne wypady, ale kila razy w tygodniu.
    By poprawić i kondycję i sylwetkę i ogólne samopoczucie.

    Może zrobimy sobie forumowy klub rowerowiczek ?
    Julek: 10/3/2008
  •    
       

    #2
    Odp: Rower w ruch

    Fajnie wiosennie się jakoś zrobiło
    Kiedyś,kilka lat temu do pracy dojeżdzałam rowerem codziennie16 km w obie strony,kondycha byla zaj.....ta dla mnie to jak spacerek był,a ważyłam wtedy 50 kg.Potem strasznie się zapuściłam,kiedy mała miała 14 mies. pojechałam do miejsca pracy własnie rowerem,masakra myślałam że umre po drodze,ledwie dałam radę he he


    Skomentuj


      #3
      Odp: Rower w ruch

      A no właśnie... człowiek kiedyś taki aktywny był, tzn nie wyczynowo, ale codziennie z domu gdzieś wychodził,to na uczelnię, to do koleżanki to na rower właśnie.
      Co zimę w każdym tygodniu na lodowisko się jechało by na łyżwach pojeździć a teraz.... szkoda gadać !!!
      Ja się czuję jak stary spróchniały grzyb
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #4
        Odp: Rower w ruch

        Ha ja też lubiłam jeździć rowerem przed ciążą z mężem dość często urządzaliśmy sobie wycieczki. Teraz musiałabym zmienić rower abym mogła fotelik dla małego zamontować Trza o tym pomyśleć

        Skomentuj


          #5
          Odp: Rower w ruch

          Tree chetnie ale ja chyba az tak daleko nie dojade
          Tak powaznie to tylko czekam az sie ociepli bo rower to u mnie sie nie kurzy...problem w tym ze jak jest zimno nie moge jezdzic z Poldkiem bo mi dziecko na sopel zamarznie,swoja droga nie wiem jak to robia Holendrzy,jak bylismy w grudniu w Amsterdamie wszyscy pomykali na rowerach mimo sniegu i mrozu .

          Skomentuj


            #6
            Odp: Rower w ruch

            Myśmy sobie też urządzali wycieczki, Lamka pięknie rower ciągnęła (moja sunia)
            A teraz biedna jest, też mam mało ruchu. Dwa razy podpieliśmy ją do sanek Julkowych i od razu wiedziała co ma robić
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #7
              Odp: Rower w ruch

              Docia moja szwagierka w Walii się osiadła i u nich to samo, wszyscy pomykają na rowerze niezależnie od pory roku. Oczywiście w tym roku to oni od kilkudziesięciu lat takiej zimy nie widzieli, kompletnie nie przygotowani rowery swoje musieli odstawić.Tam nie było jak do pracy się dostać.
              Nie mają czegoś takiego jak opon zimowych, a kraina taka dość pagórkowata. Szok przeżyli Dal nich to był kataklizm.
              W Holandii to już chyba przyzwyczajeni, że na tych swoich holenderkach w każdą porę roku jeżdżą, zahartowali się
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Rower w ruch

                Chyba musza byc przyzwyczajeni bo tak sprawnie im to idzie,nawet po sniegu .
                Ja juz sie wiosny nie moge doczekac zeby wskoczyc na mojego cruisera i pojechac wzdluz rzeki.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Rower w ruch

                  Docia masz taka holenderkę ??!! Jejciu zazdroszczę !!! jaki masz kolor ??
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Rower w ruch

                    U nas jest bardzo piękna okolica,mieszamy w dolinie Sanu co prawda nie ma tras rowerowych ale są dróżki z dala od ruchliwych dróg.Dodatkowy plus aby pojeździć rowerem.
                    Last edited by anna31; 27-01-2010, 13:22.


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Rower w ruch

                      Nie tree ja mam felta niemieckiego ,model cruiser,czarny.
                      Wyglada top faschion ale nadaje sie tylko na spacery bo ma grube ciezkie opony.Dostalam na walentynki

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Rower w ruch

                        Bardzo chciałabym jeździc na rowerze ale niestety go nie mam.Narazie nie mam pieniążków żeby zaopatrzyc siebie i męża w rower-ale jak wpadnie jakaś kaska to napewno kupimy sobie 2 razy po dwa kółka i będziemy śmigac z Alankiem bo on już ma swój dorosły rowerek



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Rower w ruch

                          docia aaaa już oblookałam już wiem o jaki typ rowerka chodzi.
                          Fajny !!! taki amerykański
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Rower w ruch

                            My też niestety nie mamy rowerków, a u nas trzeba już 3.
                            Powiedzcie mi jakie polecacie roweki i ile kasy na nie trzba wyłóżyć???
                            Bo ja sie nie znam na tym w ogóle


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Rower w ruch

                              Majka to zależy jaki chcesz .. czy już taki wiesz.. firmowy i to też zależy jakiej klasy.
                              Zerknęłam na stronę tego Felta co ma docia... hmm.. to ona to już w ogóle ma wyjechany w dechę te rowery po 5 tyś chodzą (średnio).
                              Moi rodzice swego czasu kupili sobie Authora i dali za jeden 1,800zł i na nich się rewelacyjnie jeździło.
                              Ale mnie to wystarczy zwykły, byle pojeździć póki co.
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X