Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ślub lesbijek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ślub lesbijek

    A słyszał ktoś coś więcej o tym ślubie lesbijek w Warszawie??? Ale to tak wszystko legalnie, a urzędowo też OK???
  •    
       

    #2
    O rany, do mnie osobiście to nie przemawia. Niech sobie żyją razem, ale niekoniecznie zaraz ślub!!

    Skomentuj


      #3
      Faktycznie te śluby, to mogłyby sobie darować. Zarówno ONE jak i ONI. Zapraszasz do siebie Państwa Kowalskich, a tu np. dwóch facetów.... bleee...

      Skomentuj


        #4
        He...he... ale jazda. Jak dla mnie to faktycznie jeszcze mało naturalne delikatnie mówiąc i chyba raczej nigdy nie będę za!
        Może jako staruszka z galopującą demencją, tak że wszystko mi się w głowie pomiesza...

        Skomentuj


          #5
          Nie no, te śluby to mogliby sobie darować!!! Jak widze na ulicy takich co kochają inaczej, to jakoś nie dociera to do mnie.

          Skomentuj


            #6
            a mnie to ani trochę nie przeszkadza, jeśli komus w takim związku jest dobrze i nie krzywdzi przy tym innych to ja to akceptuję. nie interesuje mnie czyjaś orientacja seksualna tylko to, jakim jest człowiekiem.

            Skomentuj


              #7
              No tak, ale tu chyba nie chodzi o luźny związek. Masz rację, że jak tak chcą to niech sobie żyją, jeżeli innym nie szkodzą. Ale nie powinno się im udzielać ślubów.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez amazing Pokaż wiadomość
                A słyszał ktoś coś więcej o tym ślubie lesbijek w Warszawie??? Ale to tak wszystko legalnie, a urzędowo też OK???
                Przepraszam za wyrażenie ale "ludzie w dupie miodu szukają"

                Skomentuj


                  #9
                  a wiecie co mnie to tak naprawde wali co robia. aniech sobie biora slub zyja ze soba kochaja sie, jak sa razem szczesliwe badz szczesliwi to ok. a co do slubu to dlaczego takim osobom ma byc to zabronione to tak jak ksieza nie chca udzielac chrztu dzieciom nieslubnym na tej samej zasadzie.jedyna kwestja ktora jest dla mnie nie do przyjecia to fakt ze w takie zwiazki nie powinny byc dzieci mieszane. zakaz adopcji i zaplodnien invitro. naprawde gleboko powatpiewam ze dzieci wychowane w takim zwiazku nie maja zadnej rysy, ja wiem ze i heteroseksualne zwiazki potrafia byc chore i dzieciom sie tam krzywda dzieje ale mowie glownie o tych domach w ktorych jest normalnie a dzieciom sa wpajane normalne wartosci zarowno kulturalne jak i spoleczno etyczne. a jakie same beda to sie okaze. ze sie tak wyraze cudza dupa mnie nie interesuje pod warunkiem ze sie obie strony godza.
                  PAULINKA 31.8.2003
                  VICTORIA 20.5.2008

                  12.1.2009r raczkowanie
                  13.1.2009 pozegnanie cycunia
                  16.1.2009 samodzielne siadanie

                  Skomentuj


                    #10
                    no tak, ale jak oni mogą wziąć ślub, (który jest zarezerwowany dla kobiety i mężczyzny i nie ma innej opcji!!!) to są rodziną a rodzina może mieć dzieci prawda? Jeśli pozwolimy na śluby takiego rodzaju to droga jest prosta do posiadania przez nich dzieci.
                    Samotne osoby mogą adoptować dziecko....wystarczy, że panie nie zgłoszą, że żyją razem (luka prawna)
                    pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ale rozumiem ze koscielnego nie wziely
                      shannon

                      Skomentuj


                        #12
                        Nic o tym nie słyszałam
                        Ale nie jestem zwolennikiem takich "ślubów"

                        Skomentuj


                          #13
                          DZIEWCZYNY A CZEMU SLUB NIE?
                          przeciez kazdy ma potrzebe stalosci, i wyznania sobie uczuc i upewnienia sie ze ktos was powaznie traktuje, ok jezeli same nie chcecie slubu to nie dziwie sie tym opiniom, ale jak same chcecie miec meza to nie dziwcie sie innym ze chca tego samego. osoby przy ktorej sie zestarzeją.
                          tylko tu kwestia adopcji dzieci, jak to ktos pieknie powiedzial:
                          homoseksualistów stworzyla natura wiec
                          milosc tak, natura pozwolila im sie kochac,
                          seks tak, bo to przeciez naturalne dla kazdego czlowieka(sa rozne rodzaje sexu chociazby 69)
                          malzenstwo tak, jak i milosc i sex dozwolone
                          ALE DZIECI NIE BO TEGO NATURA IM NIE ZEZWALA
                          i tyle w temacie natura = Bóg

                          a jak komus sie kiedys homo narzucał/a hmm ,a hetero sie nigdy nie narzucał?

                          Skomentuj


                            #14
                            zastanawialyscie sie czemu tak jest ze hetero jest "dobre", a homo nie?
                            od kiedy bog zabronil takich rzeczy? moze to kosciol ustalil normy. to ksieza decyduja czy do test dobre czy bee. nikt boga nie spytal wprost co o tym mysli. skoro jednak stworzyl tez osoby homoseksualne, biseksualne i heteroseksualne znaczy, ze uznaje takie zwiazki i nie ma nic przeciwko.

                            niedlugo w polsce zostanie wydana bajka "And Tango makes Three" i zamierzam ja kupic. niech moj synek wie, ze to jest naturalna sprawa i nie ma w tym nic zlego i chorego.
                            Jakub 19.05.2008

                            Skomentuj


                              #15
                              aaa i jeszcze jedno !!!
                              trzeba brac pod uwage ze wasze(moje tez) dziecko moze byc homo, nie ma reguly ze u zdrowych i dbajacych o siebie matek homo sie nie zdarza!!
                              pamietajcie ze to moze byc dla wszystkich ciezkie ale tylko to dziecko bedzie musialo sie z soba pogodzic, a wy powinniscie mu w tym pomóc !!

                              inna sprawa ze nie popieram parad wolnosci i wogule pokazywania swojej seksualnosci na ulicy

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X