Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brutalne pobicie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Brutalne pobicie

    12 stycznia pięciu mężczyzn z okolicy Krakowa brutalnie pobiło 14-letniego chłopca. Nastolatek został zwabiony przed dom przez 16-letnią znajomą. Tam czekali na niego już oprawcy.
    14-latek był uderzany pięścią w twarz, kopany oraz uderzany po całym ciele kijem bejsbolowym. Po pewnym czasie chłopcu udało się uciec i schronić u sąsiadki. O całym zajściu od razu poinformował o wszystkim policję. Dzięki błyskawicznym działaniom policjantów wszyscy sprawcy pobicia zostali zatrzymani.

    Jak myślicie jaka kara powinna spotkać oprawców za ten czyn?
    Co zrobilibyście gdyby taki los spotkał wasze dziecko?
  •    
       

    #2
    Odp: Brutalne pobicie

    takaja nie wiem co bym zrobiła,bo na szczęście nie miałam jeszcze takiej sytuacji ale dzisiejsza młodzież jest bardzo brutalna i nie wiadomo,czego się po nich spodziewać możemy...ja się osobiście obawiam takich band które stoją na rogu ulicy i caly dzień stoją i stoją i szukają zaczepki..
    Czasem to strach zwrócić uwagę....u moich znajomych wydarzyła się tragedia,mieszkają w bloku i maja 2 dzieci: 1,5 i 4 lata i jacyś gówniarze hałasowali na korytarzu,a była godzina 22 wiec wyszła by ich uciszyc i tak ją pobili-do nieprzytomności a jej męża tak zciachali nożem,że prawie by się wykrwawił.
    Miał przecięte zyły,do dnia dzisiejszego leży w szpitalu,paraliż nóg, był w śpiączce ok.3 tyg,dializy miał (albo jeszcze ma)robione codziennie- jednym słowem tragedia

    Złapali tych gówniarzy i co z tego? zdrowia się zwrócić
    Last edited by Miss; 15-01-2010, 13:15.
    FROCH

    Skomentuj


      #3
      Odp: Brutalne pobicie

      Ja ogólnie uwazam ze powinno sie wprowadzic kare smierci, moze to wreszcie daloby do myslenia!a tak to co ... jesc dostana, spac tez beda mieli gdzie , ogrzewanie, zajecia, tv itd


      [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

      Skomentuj


        #4
        Odp: Brutalne pobicie

        kara śmierci to może za pobicie to za dużo....ale jeśli się to zrobiło z premedytacją np. złamało rękę,wybiło oko itd to skazanego powinno spotkać to samo....kurcze kiedyś w jakimś kraju było (pisze było,bo raczej tak juz nie jest) np.za kradzież było obcinanie palców( czasem nie w Anglii - stąd się wzięło pokazywanie fuck you) i myślę,że to jest adekwatne do postępku...
        FROCH

        Skomentuj


          #5
          Odp: Brutalne pobicie

          śmierć to za mało, za zabójstwo to była by nagroda. jakieś tortury powinny być...
          za pedofilie i gwałt bym obcinała
          a za pobicie? nie wiem ,,, na pewno nie kara roku pozbawienia wolności w zawieszeni na 3?
          mój brat został pobity, winny do tej pory nie poniósł kary(chociaż może poniósł bo miał wypadek i zmarł) ani odszkodowania ani nic




          Skomentuj


            #6
            Odp: Brutalne pobicie

            Ja bym kazala zrobic winnemu to czym sam zawinil.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X