Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zabawne reklamy z dziećmi :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    zabawne reklamy z dziećmi :)

    trafiłam w tv na reklamę z dzieciakami, strasznie mnie ubawiła, szczególnie "czy mikrofon ma zęby" i "delfin który leje do basenu" http://www.youtube.com/scanholiday#p/u/1/KHjxkwJkvrI chciałam pokazać mężowi na youtube i znalazłam więcej takich wesołych filmików
    polecam mnie notorycznie poprawia humor
  •    
       

    #2
    Odp: zabawne reklamy z dziećmi

    też widziałam te reklamy scan holiday, najbardziej mi się podoba ta z tą dziewczynką, która mówi o ośmiornicach i świteziankach a poza tym lubię reklamy samochodów z dzieciakami- są słodkie i takie niby profesjonalne

    Skomentuj


      #3
      Odp: zabawne reklamy z dziećmi

      ośmiornice też są świetne
      moja siostrzenica by się świetnie sprawdziła w takich reklamach, zawsze mamy radochę straszną jak zaczyna się mądrzyć

      stara to reklama, ale bardzo jeszcze lubię reklamy chyba bebiko, ze śmiejącymi się szkrabami, śliczne są

      Skomentuj


        #4
        Odp: zabawne reklamy z dziećmi

        To nagranie obejrzałam już kilkadziesiąt razy
        http://www.youtube.com/watch?v=rQVZ1_Vt5Mg

        Skomentuj


          #5
          Odp: zabawne reklamy z dziećmi

          Dzieci są urocze, więc i reklamy z ich udziałem są fajne. Takie reklamy często są ciekawsze niż reklamy z aktorami.
          Czym jest moderacja marki- www.sofibuzz.pl/

          Skomentuj


            #6
            Odp: zabawne reklamy z dziećmi

            Napisane przez tropka Pokaż wiadomość
            Dzieci są urocze, więc i reklamy z ich udziałem są fajne. Takie reklamy często są ciekawsze niż reklamy z aktorami.
            Bo od razu uśmiech na twarzy wywołują

            Skomentuj


              #7
              Odp: zabawne reklamy z dziećmi

              Reklamy z dziecmi sa faktycznie fajne, bo dobierane są fajne dzieciaczki, ale jeśli chodzi o polskie seriale i występujące w nich dzieci to jest jakaś porażka, fatalnie grają.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X