Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Znalazłam super sklepik internetowy :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Znalazłam super sklepik internetowy :)

    Witam,

    jeżeli robicie zakupy przez internet, bo ja z braku czasu i często sił ciągle buszuję to ostatnio zrobiłam zakupy w bardzo fajnym sklepiku www.dlamamyidziecka.pl Bardzo miła obsługa, super ubranka, pisałam z właścicielką i mają mieć fantastyczne zabawki niebawem. Sama kupiłam pajacyki, smoczek, buteleczki i legginsy, wszystko super jakości, dostałam też z koleżanka rabat 15% bo poleciłam jej ten sklep, dostawę miałyśmy za 50%, ale można też odebrać w Warszawie osobiście. Naprawdę polecam! Jak coś kupicie dajcie znać może też się skuszę

    Miłego dnia Wam życzę i pozdrawiam!!
  •    
       

    #2
    Odp: Znalazłam super sklepik internetowy

    Cieżko się tam odnaleźć strasznie pokręcony jest ten sklep no i ceny są wysokie zajżyj tutaj www.bestaplus.com.pl właśnie trwa wyprzedaż
    pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Odp: Znalazłam super sklepik internetowy

      Dzięki za adresy!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Znalazłam super sklepik internetowy

        Wiesz co sprawdziłam tego linka, ale tam są same ubranka, a jednak zakupy nie ograniczają się do samych ubranek Niestety. Każdemu myślę, że trudno dogodzić, ale ja się jakoś odnajduje w tym dlamamyidziecka.pl. Chociaż obsługa przesympatyczna a to połowa sukcesu

        Pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          Odp: Znalazłam super sklepik internetowy

          Ja polecam sklep styldlamalucha.pl, niskie ceny i świetna obsługa.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Znalazłam super sklepik internetowy

            Piękne wyposażenia łazienek oferuje aquaroom.pl . Mogę polecić na własnym przykładzie, bo u nich zamawiałam urządzenia sanitarne produkowane na zamówienie. Efekt kocowy rewelacja - dodatkowym atutem jest to, że są to urządzenia na każdą kieszeń.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Znalazłam super sklepik internetowy

              Przy sprzedaży swojego telefonu chciałam, aby odbyło się to jak najszybciej. Polecono mi doskonały serwis, który jest alternatywną dla portali aukcyjnych. Wszystko odbywa się w ciagu 48 godzin i bez wychodzenia z domu! Zdecydowanie polecam www.skuptelefonow.pl

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Znalazłam super sklepik internetowy

                Ja od jakiegoś czasu zaopatruję siebie i dzieci w skarpetki, kapcie i akcesoria w Skarpeto.pl
                Ciekawe produkty w rozsądnych cenach. I ostatnio wprowadzili fajną kolekcję z logo EURO 2012 - dla zainteresowanych

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Znalazłam super sklepik internetowy

                  Jeżeli ktoś szuka atrakcyjnych ubranek dla swojego dziecka w niskiej cenie,to zapraszam do nas www.Amko.com.pl mamy szeroki wybór,chętnie pomogę w razie pytań.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Znalazłam super sklepik internetowy

                    Racja! jeśli ktoś szuka czegoś innego niż ubranka powinien poszukać w różnych sklepach. Ja na przykład szukałam mebli dla noworodka i znalazłam super wybór tutaj: http://www.meblik.pl/ - ciekawe, praktyczne i rozsądne pod względem ceny przede wszystkim. Polecam bo także bardzo fajny kontakt.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Znalazłam super sklepik internetowy

                      Ło..
                      fajnych sklepów jest sporo - tylko my ciągle nie mamy tyle kasy, żeby kupić w nich wszystko to, co nam się podoba, albo co się tam cicho marzy

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X