Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygrana w totka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wygrana w totka

    Wygrywacie dziś w totolotku!!! Wow! I co robicie z tą mega wieeeelkąąąą kaaaassssą dziewczyny!
    A co! Pomarzyć se nie można
  •    
       

    #2
    wpierw wakacje, najlepiej dluuuugie
    potem sie pomysli o reszcie
    Dianeczka mama czy tata?

    GG ? 11887428

    Skomentuj


      #3
      chyba nikt z nas nie wygrał, ja nawet 3 nie miałam, buuuu...

      Skomentuj


        #4
        hej-jak ja bym wygrala!To splacilabym ten cholerny kredyt mieszkaniowy i pojechala w sina dal!Oczywiscie z mezem i synkiem!Oddalabym jakas czesc rodzince zeby nie bylo ze wredna jestem a troche na dzieci z rakiem!I zylabym sobie dlugo i szczesliwie i niemartwilabym sie o to co bedzie za tydzien!czy za miesiac!No tylko pod wzgledem zdrowotnym bo tego kupic sie nie da!

        Skomentuj


          #5
          Ja też nic!
          A tyle by było do zrobienia z takimi pieniędzmi! Dom, samochód, wycieczki. Rodzinie też bym coś odpaliła, ale bez przesady, to zależy od wysokości wygranej!

          Skomentuj


            #6
            Oj miło byłoby wygrać jakieś konkretne pieniążki, tak żeby sobie do końca życia słodko leniuchować...

            Jakieś super wakacje na początek bym sobie zafundowała... a potem, to jeszcze nie wiem... Jak wygram kiedyś, to na pewno sobie poradzę z tymi pieniędzmi, spoko!!!

            Skomentuj


              #7
              z taka kasą? Na pewno odpoczynek w pięknym miejscu i większe mieszkanie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Dziewczynki, jestem teraz w 21 tc przebywam sobie od pewnego czasu na L4. W totka oczywiście nie wygrałam (bo żeby wygrać trzeba grać), ale dostałam ostatnio premię za zeszły miesiąc (od 2 września zaczęłam chorować a w mojej pracy wypłat dają do 30 dnia każdego mies, a premię do 10 dnia następnego). Otwieram więc kwitek z premią (a prawdę mówiąc nie spodziewałam się żadnej kaski z pracy)a tam pisze mi czarno na białym: NA KONTO 7,81zł! I co teraz z tą kasą zrobić????



                Skomentuj


                  #9
                  ja czasami gram ale tylko raz miałam trójkę....czyli 16 zł...kupiłam sobie pyszne lody

                  Skomentuj


                    #10
                    Inwestuję w akcje, fundusze waluty i skoro miałam tyle szczęścia że wygrałam w totka, to i moje inwestycje podwoją kapitał A potem już tylko zwiedzam, zwiedzam i zwiedzam.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Kumulacja w totka 12 mln - co byście zrobili z takimi pieniędzmi?

                      Pięknie jest marzyć, więc ja się zanurzę w takim zapomnieniu na forum

                      Kupiłabym:
                      -super telefon komórkowy na kartę bez żadnych umów
                      -lustrzankę cyfrową za 3 tys albo i więcej
                      -plazmę
                      -wyremontowała dom
                      -kupiła dom w USA i może jeszcze gdzieś jakiś apartament w Hiszpanii
                      -pojechała na zaj****iście drogie wakacje
                      -ciuchy,ciuchy, najlepiej zakupy gdzieś w Paryżu
                      -założyła firmę, gdzie bym zatrudniła całą swoją rodzinę
                      -sprowadziła tatę z Niemiec, który zapierdziela za grosze
                      -dałabym, nie oczekując zwrotu po milionie dla każdej rodziny mojej
                      -wspomogłabym różne akcje charytatywne
                      -resztę bym odłożyła do banku żeby rosło w nieskończoność i nikt więcej nie musiał by się od nas martwić za co płacić rachunki i za co żyć

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kumulacja w totka 12 mln - co byście zrobili z takimi pieniędzmi?

                        Ja kupiłabym sobie działkę w super lokalizacji nie patrząc na cenę i wybudowałabym sobie dom marzeń, a także kupiłabym moim dzieciom po mieszkaniu. Podratowałabym swoją rodzinę finansowo, tak żeby ojciec nie musiał tułać się po europie tirem, każdemu bym pomogła, tym którzy mi kiedyś pomagali i tym którzy pomocy potrzebują. Na pewno pomogłabym chorym i biednym dzieciom. Zainwestowałabym w rozwój firmy. A sobie zrobiłabym generalny remont ciała, kosmetykę brzucha itp. . Oczywiście moim marzeniem jest też otworzyć w moim miasteczku sklep sieciowy dla dzieci. Cóż: pomarzyć dobra rzecz



                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Kumulacja w totka 12 mln - co byście zrobili z takimi pieniędzmi?

                          zapomniałam dodać, że zagrałam ale nie wygrałam



                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kumulacja w totka 12 mln - co byście zrobili z takimi pieniędzmi?

                            ja to kupiła bym sobie audi A6 wyremontowała dom w nowoczesne sprzety....pojechała bym z rodzinka w rózne czesci swiata itd

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wygrana w totka

                              nie będę orginalna... sportowy super samochodzik, motocykl, życie na wyższym poziomie, no i oczywiście inwestycja na giełdzie by pomnażać majątek.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X