Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żarówki energooszczędne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Żarówki energooszczędne

    Mój mąż wymienił ostatnio wszystkie żarówki na energooszczędne. Nasz synek przyszedł wczoraj do mnie i mówi: "Mamo, te zabawki których mi Mikołaj nie przyniesie a ja chcę to my kupimy". Na to ja odpowiadam że nie mamy tyle pieniążków żeby ciągle kupować zabawki.Mój synek na to z wielkim entuzjazmem:"Ależ mamo mamy pieniążki bo tatuś zainstalował te żarówki które oszczędzają prąd i teraz będzie wiecej pieniążków na zabawki".
  •    
       

    #2
    Odp: Żarówki energooszczędne

    Buaahhah dziecięca logika rzuca na kolana
    Ale swoją drogą to żarówki LED (my kupiliśmy z ekotaniej) faktycznie pomagają oszczędzać kesz na prądzie - problem w tym, że zabawki są droższe dzisiaj niż te oszczędności z rachunków...
    i tu jest przysłowiowy pies pogrzebany

    Skomentuj


      #3
      Odp: Żarówki energooszczędne

      Śmiesznie tak
      Naprawdę nowoczesne rozwiązania elo

      Skomentuj


        #4
        Odp: Żarówki energooszczędne

        ale podobno te żarówki są rzeczywiście oszczędne
        Pieniądze szczęścia nie dają, ale lepiej się płacze w Mercedesie http://www.complex-system.eu/.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Żarówki energooszczędne

          Napisane przez boost2 Pokaż wiadomość
          Mój mąż wymienił ostatnio wszystkie żarówki na energooszczędne. Nasz synek przyszedł wczoraj do mnie i mówi: "Mamo, te zabawki których mi Mikołaj nie przyniesie a ja chcę to my kupimy". Na to ja odpowiadam że nie mamy tyle pieniążków żeby ciągle kupować zabawki.Mój synek na to z wielkim entuzjazmem:"Ależ mamo mamy pieniążki bo tatuś zainstalował te żarówki które oszczędzają prąd i teraz będzie wiecej pieniążków na zabawki".
          Dzieci są rozkoszne Czekam aż moja zacznie mówić pełnymi zdaniami i wtedy też będzie na pewno ciekawie



          Skomentuj


            #6
            Odp: Żarówki energooszczędne

            ja rowniez czekam na zarty ze strony mojego dziecka

            Skomentuj


              #7
              Odp: Żarówki energooszczędne

              Tęskię czasem za starymi żarówkami, żeby te nowe chociaż były tańsze...
              Użyteczne ręczniki bambusowe

              Skomentuj

                     
              Working...
              X