Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poproszę o poradę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Poproszę o poradę

    Witam
    zbliża się zima brrrr a ja nie mam kozaków !!
    Co gorsza muszą to być kozaczki specjalne na bieganie za moim półtorarocznym synkiem !
    Połowa sukcesu za mną znalazłam sklep internetowy (który mieści się w moim miejscu zamieszkania, tak w razie "W")

    Jednak potrzebuję Waszej porady dotyczącej wyboru obuwia ...
    Jeśli możecie to zerknijcie na te kozaczki i pomóżcie coś wybrać

    http://www.cozabuty.pl/c,pl,7_14,2,1,0,long,kozaki.html
  •    
       

    #2
    Odp: Poproszę o poradę

    ja bym wybrał jakieś płaskie buty, jak mają być do biegania z synkiem. a jak myślisz, taki bałwanek jak ja, w których butach najlepiej by wyglądał? tylko wiesz, muszą pasować do marchewki i węglowych guziczków

    Skomentuj


      #3
      Odp: Poproszę o poradę



      ja mam takie zamszowe ale zielone i planuje kupić jeszcze śliwkowe
      całe życie chodzę na płaskim obacasie bo kozaki za szpilce itp. mi sie absolutnie nie podobaja więc ja nie mam problemu

      Skomentuj


        #4
        Odp: Poproszę o poradę

        Ale jakby był śnieg to taki zamsz chyba średnio sie sprawdza. Nic nie przebije prawdziwej skóry



        Skomentuj


          #5
          Odp: Poproszę o poradę

          no wiadomo, że na śniegi (które u nas wystepują ok. 2 tyg w ciągu całego roku więc na kulig np. nie ma szans) to skórzane, też mam schowane za tamtego roku - podobny model ale czarne uniwersalne, ale na jesień tylko zamszowe
          ale to juz kwestia gustu, ja nosze skóre jak muszę, a wizualnie mi sie nie podoba po prostu

          Skomentuj


            #6
            Odp: Poproszę o poradę

            Do "treningu" to raczej płaskie ewentualnie na lekkim podwyzszeniu,nie moga być sztywne no i wygodne.I musza ładnie leżećŻyczę miłego gonienie synka

            Skomentuj


              #7
              Odp: Poproszę o poradę

              A jakieś dobre buty dla dzieci to może polecicie?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Poproszę o poradę

                Ja to kiedyś w tym sklepie znalazłam świetnej jakości czapeczki dziecięce Broel. Zobacz sobie koniecznie na ich ofertę, bo z tego co wiem to i dobre gatunkowo buty dziecięce mają.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Poproszę o poradę

                  Ja na zimę zawsze staram się kupować coś płaskiego do chodzenia na co dzień. Wiadomo, że też mam wyższe na obcasie na okazję, czy jakieś wyjście do teatru/kina. Płaskie kupisz w pierwszym lepszym obuwniczym, ale liczyć się trzeba z tym, że trzeba wydać więcej niż te najtańsze buty, bo zazwyczaj nie nadają się one na więcej niż jeden sezon.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X