Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Frezjo moj dziadek miał taki system ze typowal w multi lotka 3 albo 4 cyfry i jak wpadly to wtedy mial wieksza kase niz gdyby typował 10 ... moze takimi kwotami sie wzbogacic?
    Kinia & Aminka

    Skomentuj

    •    
         

      Frezjo i to z tymi pieniazkami masz racje , dlatego na razie sie nie pale do powrotu,ale na wiosne do kraju milo by bylo...jak nie to sie chyba pochlastam, marzy mi sie ale jak pomysle o za i ptrzeciw to w przeciw znajduja sie czysto finansowe argumenty i nie chodzi nawet o dodatki dla dzieci a o ceny i poziom zycia...przyklad jeden z miliona : laktator z aventu w UK 27Łco daje 108 zł a w Polsce ok 150zł..to samo to dlaczegio u nas drozsze?! kosmetyki to samo i jeszcze wziazc wiele innych przykladów to sie odechciewa bo np kupilam ostatnio 7 par body za 5Ł to jakby 20zł a u nas za 20zł to sobie mozna chyba najwyzej 2 pary kupic?czy sie myle?

      ale pomieszałam..mała na cycku siedzi to mi ciezko sie dobrze skupic
      Kinia & Aminka

      Skomentuj


        dzieki tak cały czas robię ale momentami jak wrzeszczy to nie wiem co i wtedy mysle ze to brzuszek
        obawiam sie ze Amina ma skaze białkowa ;/ na czole ma jakby tarke z małych grudek jak skóra (kolor) i syfki na twarzy ogolnie..jak to wyglada ta cala skaza?
        Kinia & Aminka

        Skomentuj


          Napisane przez Orchidea
          Beziku, tak teraz doczytałam o tym księciu ktorego chciałas upolować, ale sie wystraszył. Zawsze trzeźwo patrzyłam na zycie od momentu kiedy postanowilam wziąść rozwód z moim 1 mężem i zrobic z zycia porzadek /a propo-udalo sie!jak wiesz/ Uważam, ze skoro sie wystraszyl to na niego jeszcze nie czas, a chyba nie chcialabys pakowac sie w zwiazek i robic sobie big nadzieje a potem rozczarowac sie ze masz w domu 2 dzieci zamiast Dianki i odpowiedzialnego faceta. No ale pewnie to wiesz sama. Mysle, ze to do ciebie przyjdzie niespodziewanie, kiedy...nie bedziesz czekac. Jak ja. W dniu kiedy odbieralam z sądu wyrok o rozwodzie nie myslalam o facetach wogole, mimo, ze rozwod bralam po to, zeby moc ulozyc sobie zycie na nowo. Tego dnia akurat wcale do glowy nie przyszlo mi myslec o kimkolwiek plci przeciwnej. I co? I poznalam Jurka, tego samego dnia wlasnie w sadzie i...to byl wlasnie ten dzien, kiedy nie mialam tego w planach /upolowac jakiegos faceta/, wiec mysle, ze tak samo bedzie tez i u Ciebie, zawsze zreszta jest tak, ze kiedy sie o czyms nie mysli i na chwile zapomina ze sie tego chce-to sie pojawia niespodziewanie i najczesciej szczesliwie! tego tez Ci zycze, na swiecie sa faceci naprawde odpowiedzialni, 2,5 roku temu myslalam ze nie ma, ale sie myliłam...A że ładniutki? no coz, moj 1 maz to byl/moze jest niezly towar i do tego jak model. I co z tego? Zycie jest inne, i widzi sie to dopiero potem...
          Więc zycze Ci z calego serca i wszystkich sił takiego milego zaskoczenia jakie miałam ja Zycie sie wowczas zaczyna tak naprawdę...
          A mazury? gdzie konkretnie jedziesz? Ja bylam w tamtym roku rejs po jeziorach jachtem teścia, ale pogoda była do bani i to było zaraz po tym szkwale. W tym roku jakby nie było Zuzi pewnie tez bym zaliczyla taki rejs, bo w załodze jestem na stale. Ale wypadlam w tym roku z oczywistych wzgledow jak i z zycia rycerstwa, zaliczajac tylko moj czerwcowy turniej i tyle. Sezon trwa, na jacht i na turnieje, ale nie dla mnie...czego tak naprawde nie zaluje, Zuzia zajmuje mi caly czas mimo, ze zastanawiam sie jak wyglada sen...bo zapomnialam.

          kurcze Orchideo czytałam ten post dwa razy! dziękuje za niego :*
          masz rację, masz bardzo dużo racji
          wiem teraz czemu się tak cieszyłam, właśnie dlatego że dał mi kosza! bo gorzej by było jakby coś teges bo właśnie po co mi drugie dziecko
          ładniusi to on nie jest, po prostu ma jakiś urok, może to ta młodość mnie uwiodła... teraz to sama już nie wiem

          jedziemy do wsi Ruda, koło Pisza... Mrągowo niedaleko i nie wiem czy przypadkiem siostra "taty" Dianki do nas nie wpadnie, ciekawe tylko czy on będzie się chciał zabrać z nią czy nie...
          Dominika & Dianka

          Skomentuj


            Napisane przez Lilia Pokaż wiadomość

            Domi nie martw sie na pewno jeszcze znajdziesz odpowiedniego mezczyzne, ktory pokocha i Ciebie i Dianke. Troche Ci zazdroszcze tez chcialabym moc sie zakochac bo u nas cos z tym uczuciem kepsciuchno juz zapomnialam jak to jest.
            ja się nie zakochałam, ja się zauroczyłam, ale fakt to fajne uczucie... szkoda że z biegiem czasu w większości związkach to zanika... byłam z kimś 5 lat i właśnie owe zakochanie zanikło a powstała szara codzienność, przyzwyczajenie... a że ja jestem taka że jak kocham to jednego no to byłam z nim... w końcu on zerwał bo poznał inną... przez niego się strasznie zmieniłam, całe życie przewróciło mi się do góry nogami, no i poznałam Artura, pseudo tatę Dianki...
            Dominika & Dianka

            Skomentuj


              haha tak Frezyjko czeka na mnie koleżanka z córką :P narazie nie w głowie mi to, Orchidea ma rację, poczekam, nie będę o tym myśleć, szukać itp

              byłam dziś na spacerku z koleżanką i jej tygodniową córeczką, jejku jaka ona malusia! a pomyśleć że Dianka urodziła się jeszcze mniejsza

              oto Zuzia
              Attached Files
              Dominika & Dianka

              Skomentuj


                Nie mowie Beziku ze sie zakochalas tylko chodzilo mi o to ze wszystko przed toba, jestes wolna.

                No i nie pojechalismy Artur jeszcze w pracy. Jutro pewnie pojedziemy ale czy zostaniemy na nocke to sie zobaczy.
                Jak mielismy nie jechac to chcialam wyjsc z kolezanka na miasto. A tu Artur w pracy mama pojechala na dzialkei musialam w domku zostac. Ale dobrze Dorcia szybciutko i bez marudzenia usnela wiec mam chwile dla siebie.

                Mamy inwazje mrowek na balkonie wlaza mamie do pokoju. Posypalysmy trutka to sie zlazly z calego osiedla 2 lata temu do mojego pokoju wlazily pajaki zabijalam 30 dziennie co bedzie za nastepne 2 lata
                Dorotka
                Blog Dorotki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez brooke7 Pokaż wiadomość
                  dzieki tak cały czas robię ale momentami jak wrzeszczy to nie wiem co i wtedy mysle ze to brzuszek
                  obawiam sie ze Amina ma skaze białkowa ;/ na czole ma jakby tarke z małych grudek jak skóra (kolor) i syfki na twarzy ogolnie..jak to wyglada ta cala skaza?

                  to zależy, moja Dianka nie miała nic na twarzy ale suche placki czerwone na rączkach i nóżkach - diagnoza skaza białkowa
                  odstaw rzeczy mogące powodować skazę i zobacz, jak minie to skaza
                  Dominika & Dianka

                  Skomentuj


                    czesc kobity
                    ale cos jestem dzis zrabana i jakas zdolowana, nic sie nie stalo ale jakos tak mi sie zrobilo
                    mala sie kreci w lozeczku zamiast zasnac
                    Dianeczka mama czy tata?

                    GG ? 11887428

                    Skomentuj


                      Napisane przez brooke7 Pokaż wiadomość
                      dzieki tak cały czas robię ale momentami jak wrzeszczy to nie wiem co i wtedy mysle ze to brzuszek
                      obawiam sie ze Amina ma skaze białkowa ;/ na czole ma jakby tarke z małych grudek jak skóra (kolor) i syfki na twarzy ogolnie..jak to wyglada ta cala skaza?
                      u nas skaza wyglada tak: wysypka na buzi w postaci czerwonych grudek, suche, szorstkie i swedzace a czasem te grudki przeobrazaja w sie plamki, wystepuje glownie na buzi wokol ust , na czole , czasem na policzkach
                      jak mala ma kontakt z duzym alergenem to wysypka pojawia sie tez na dekolcie, pleckach, raczkach, nozkach
                      mozesz zrobic test, wykap mala w nagmanganianie potasu, a buzie delikatnie tym przemyj wacikiem, tak zeby nie nalecialo do oczek- to srodek dezynfekujaco- wysuszajacy, jesli to potowki czy cos podobnego to do 2-3 dni samo zejdzie bez sladu
                      potem przyjzyj sie swojemu menu, czy jesz mleko, przetwory mleczne, i rzeczy w ktorym moze byc duzo bialka, kurczak, rosolki, ryba, wedliny... jesli nadal bedzie wysypka odstaw te rzeczy i dalej obserwuj
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Frezja Pokaż wiadomość
                        Witajcie moje roslinki i przyjaciolki!
                        Niestety nie bylo szczepienia choc wyniki rewelacyjne!Czekamy do wtorkuna szczepionke!!!

                        ufffff ale sie nakasowalam zeby zostawic tylko to
                        kurka co sie tam u was na slasku dzieje?? anetka dluuugo czekala na zalegla szczepionke teraz wy musicie czekac, jakas chora sytuacja.. to po co wymyslaja kalendarz szcepien jak sami maja go potem w nosie..
                        Dianeczka mama czy tata?

                        GG ? 11887428

                        Skomentuj


                          No tak - szkoda Dianki - wogóle wszystkich Dzieciaczków z uczuleniem szkoda
                          my już mamy szpitalny wypis i oby nie trzeba było tam wracać bo oddział zamknięty do sierpnia (chyba)
                          Monis rozrabia - mam fotki na komórce dwie szpitalne - już ściągam na komp - potem popróbuję wrzucić

                          Nawert nie próbuję czytac zaległości - przypominają mi się czasy jak w ciąży jeszcze byłam - wystarczyło nie być parę godzin na forum i juz ... 100 stron do czytania - fajnie było - prawie każda mnóstwo czasu miała - Dzidziulki w brzuszkach dokazywały - aj - było minęło
                          Życie Jest Pełne Kinder Niespodzianek
                          Gdzie Diabeł Nie Wlezie - Ja Już Tam Byłam :]]]

                          Skomentuj


                            Napisane przez kaktusica Pokaż wiadomość
                            No tak - szkoda Dianki - wogóle wszystkich Dzieciaczków z uczuleniem szkoda
                            my już mamy szpitalny wypis i oby nie trzeba było tam wracać bo oddział zamknięty do sierpnia (chyba)
                            Monis rozrabia - mam fotki na komórce dwie szpitalne - już ściągam na komp - potem popróbuję wrzucić

                            Nawert nie próbuję czytac zaległości - przypominają mi się czasy jak w ciąży jeszcze byłam - wystarczyło nie być parę godzin na forum i juz ... 100 stron do czytania - fajnie było - prawie każda mnóstwo czasu miała - Dzidziulki w brzuszkach dokazywały - aj - było minęło
                            nio to byly fajne czasy, teraz sie zastanawiam czasem o czym tyle pisalysmy, przeciez teraz jak mamy zywe telewizorki to jest wiecej tematow do poruszenia i do poprzezywania

                            nio pisz no czy sie dowiedzialas o ten srodek do przemywania
                            oby juz wam sie taka przygoda szpitalna nie przytrafila, wogoel takie przymusowe wczasy niech nas wszystkie omijaja szerokim lukiem
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              Napisane przez konwalia Pokaż wiadomość

                              mozesz zrobic test, wykap mala w nagmanganianie potasu, a buzie delikatnie tym przemyj wacikiem, tak zeby nie nalecialo do oczek- to srodek dezynfekujaco- wysuszajacy, jesli to potowki czy cos podobnego to do 2-3 dni samo zejdzie bez sladu
                              potem przyjzyj sie swojemu menu, czy jesz mleko, przetwory mleczne, i rzeczy w ktorym moze byc duzo bialka, kurczak, rosolki, ryba, wedliny... jesli nadal bedzie wysypka odstaw te rzeczy i dalej obserwuj
                              menu w sumie bedzie ciezko..w rybie chyba juz nie ma tego białka?a jsli tak to co jesc ?!
                              nie wiem skad ja tu wezme ten nam..potasu :/ moze jakas kolezanka bedzie miala to popytam kazda krostka wyglada troche inaczej , czolo inaczej, policzki tez .. na razie odstawie te produkty, tylko co ja bede jadła ?
                              Kinia & Aminka

                              Skomentuj


                                własnie wymoczyłam nozki mała spi, mozna sie kapac
                                Kinia & Aminka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X