Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy jest coś co będziecie chciały pokazać swojemu dziecku z czasów Waszej młodości?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy jest coś co będziecie chciały pokazać swojemu dziecku z czasów Waszej młodości?

    Mam na myśli jakieś Wasze filmy albo książki, które uznawałyście za kultowe i chciałybyście aby Wasze dzieci również to przeczytały albo obejrzały.
  •    
       

    #2
    Odp: Czy jest coś co będziecie chciały pokazać swojemu dziecku z czasów Waszej młodoś

    Oj tak... na pewno kaseta magnetofonowa, walkman do kaset, dyskietki ... z chęcią bym pokazała Franię ale nie posiadam



    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy jest coś co będziecie chciały pokazać swojemu dziecku z czasów Waszej młodoś

      Love story
      Płyta winylowa

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy jest coś co będziecie chciały pokazać swojemu dziecku z czasów Waszej młodoś

        WItam,

        @agibee z tą franią to świetny pomysł i jeszcze tarę trzeba pokazać.
        Już cześć rzeczy pokazuje, lub opowiadam. Największe zdziwienie wywołał fakt, iż nie było telefonów, a telewizor był czarno-biały.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy jest coś co będziecie chciały pokazać swojemu dziecku z czasów Waszej młodoś

          Czytałam córkom książkę, gdzie wszyscy zbierają się u jednego sąsiada żeby obejrzeć telewizję. Oj długo musiałam się natłumaczyć, że kiedyś nie każdy miał w domu tv

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy jest coś co będziecie chciały pokazać swojemu dziecku z czasów Waszej młodoś

            No tak ja tez nie mogłam dzieciom wytłumaczyć jak to jest jak nie ma koloru w tv
            Zywym muzeum staroci jest dom moich teści, tam na strychu są takie rzeczy i cuda o których ja niepamiętam.
            Moi teściowie maja po 80 lat i dom rodzinny ma juz ze 2 setki to juz zabytek.
            Dla dzieci jest szokiem ze ja nie miałam kompa a co dopiero tv bez koloru
            ( jakiś atari był juz u sąsiada) a jak video weszlo i co bogatsi mieli to był cud techniki. Pierwszy horror-"rzecz"


            Skomentuj


              #7
              Odp: Czy jest coś co będziecie chciały pokazać swojemu dziecku z czasów Waszej młodoś

              Ja dla mojej corci mam zachowane 2 pamietniki za czasow mojego dziecinstwa i dojrzewania

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czy jest coś co będziecie chciały pokazać swojemu dziecku z czasów Waszej młodoś

                jako mała dziewczynka już myślałam o tym, że jak będę miała dziecko to będzie się bawiło moimi zabawkami i tak się stało.. wygrzebałam ze strychu parę moich starych zabawek i maluch je lubi.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X