Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubicie czytać książki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
    Ja ostatnio mam wkrętkę na czytanie romansów, ściągam na telefon i czytam wieczorami jak Majka pójdzie już spać. Chociaż czeka na mnie Inferno Dana Browna ale jakoś nie mogę się za nią zabrać, a podobno dobra, czytałyście może??
    czytalam bo tez lubie autora bardzo -jego ksiazki sa wciagajace bardzo przynajmniej mnie Inferno mi tez sie podobała wiec wart przeczytac

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: co do poczytania w wolnej chwili?

      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
      Tych tytułów jeszcze nie czytałam ty ? Polecasz? a Jutro wybieram się do biblioteki po nowe książki mam nadzieję że coś ciekawego mi wpadnie w ręce
      Polecam jak najbardziej, czytałam je jakieś 8 lat temu i tak sobie o nich nawet ostatnio myślałam żeby jeszcze raz przeczytać, bo już ich nie pamiętam, a naprawdę są bardzo wciągające.

      Skomentuj


        Odp: Lubicie czytać książki?

        Nikolas Sparks - Od pierwszego wejrzenia
        Książka mnie nie wciągnęła tak jak myślałam Więc nie polecam
        Jutro się wybieram do biblioteki

        Skomentuj


          Odp: Lubicie czytać książki?

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          Nikolas Sparks - Od pierwszego wejrzenia
          Książka mnie nie wciągnęła tak jak myślałam Więc nie polecam
          Jutro się wybieram do biblioteki
          Lara to daj znać co ciekawego upolujesz, to może też sobie ściągnę na telefon, ostatnio mam straszne parcie na czytanie, ale lubie czytać polecone i sprawdzone książki

          Skomentuj


            Odp: Lubicie czytać książki?

            Kurcz..ja to mam taką fazę na czytanie albo jej nie mam..Ostatnio w ciągu miesiąca przeczytałam 4 pozycje a w marcu jakoś nie mogłam żadnej skończyć mimo, ze zaczęłąm kilka..co brałam to jakas nudna mi sie wydawala..

            Skomentuj


              Odp: Lubicie czytać książki?

              Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
              Nie czekaj aż synek będzie starszy..ja mojej córci czytam już w brzuszku :-) to bardzo pomaga rozwijać mowę i pobudza wyobraźnie dziecka. Taka bajeczka jest dobra dla dziecka w każdym wieku :-)
              ja też czytałam Zosi do brzucha dzieci z bulerbyn hehe itp., my czytamy juz dlugo dlugo ale jakos moja panna nie jest za bardzo rozgadana - ale ona stanowi jak zwykle wyjątek od reguły

              Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
              macdzia ja mojej próbuję czytać ale ona mi wyrywa i chce tylko obrazki oglądać i ciągle pokazuje na postacie i pyta 'kto to'. Ja jej mało czytam a wygadana jest bardzo
              probuj probuj kiedys sie zainteresuje tekstem slyszanym

              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              może dużo w dorosłym towarzystwie przebywa i taka odważna wygadana ?
              mnie czasem synek zaskakuje nowymi słowami Dziś mówi mamusiu NENUFAR pamiętasz ten kwiat A tak niedawno miał to w bajce
              jjmka -nie poddawaj się i czytaj
              spryciula ten Twój Kuba

              Skomentuj


                Odp: Lubicie czytać książki?

                Dam znać jak coś godnego polecenia będzie A czytałyście może biografię Marilyn Monroe to polecam Tak mi ona na myśl przyszła bo Kuba sobie wszedł do szafy bo lubi się tam bawić A własnie Marilyn była trzymana w szafie ale celowo niestety przez własną matkę :/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Lubicie czytać książki?

                  Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                  Dam znać jak coś godnego polecenia będzie A czytałyście może biografię Marilyn Monroe to polecam Tak mi ona na myśl przyszła bo Kuba sobie wszedł do szafy bo lubi się tam bawić A własnie Marilyn była trzymana w szafie ale celowo niestety przez własną matkę :/
                  ooo nie czytałam muszę sie wlasnie wziasc za czytanie czegos ale ciagle czasu brakuje na wszystko ostatnio - trzeba sie zmobilozowac jak nic

                  Skomentuj


                    Odp: Lubicie czytać książki?

                    Właśnie tyle zaplanowałam teraz że nie wiem kiedy znajdę na czas na czytanie Chyba że w weekend jak mąż się dziećmi zajmie Więc wolę mieć coś zawsze w zanadrzu Zresztą bardzo lubię czytać

                    Skomentuj


                      Odp: Lubicie czytać książki?

                      Powiem szczerze że biografii nie lubię i nie wiem czemu mam takie odczucie bo żadnej w życiu nie przeczytałam ale skoro polecasz Lara to może się przełamię i przeczytam może jednak lubię a nawet nie wiem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Lubicie czytać książki?

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        Dam znać jak coś godnego polecenia będzie A czytałyście może biografię Marilyn Monroe to polecam Tak mi ona na myśl przyszła bo Kuba sobie wszedł do szafy bo lubi się tam bawić A własnie Marilyn była trzymana w szafie ale celowo niestety przez własną matkę :/
                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        Właśnie tyle zaplanowałam teraz że nie wiem kiedy znajdę na czas na czytanie Chyba że w weekend jak mąż się dziećmi zajmie Więc wolę mieć coś zawsze w zanadrzu Zresztą bardzo lubię czytać
                        Laraja tez wlasnie lubie ale jakos brakuje czasu teraz zalatwiamy z tym domkiem - ciagle gdzies jezdzea to taki papierektu a to taki tam trzeba zawiesc, a to do projektanta a to do geodety, a tu mążowi pomoc w ogarnieciu zamowien itd i leci dzien za dniem a czas sie jakby kurczyl mi

                        Skomentuj


                          Odp: Lubicie czytać książki?

                          27otsifem -wiem te papierkowe sprawy okropne są :/
                          I nie poszłam do biblioteki bo zagadałam się z innym mamami ,i dzieci mu uciekały i tak wyszło Może jutro pójdziemy ale się zobaczy Teraz ładna pogoda to będzie można częsciej spacerować

                          Skomentuj


                            Odp: Lubicie czytać książki?

                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            27otsifem -wiem te papierkowe sprawy okropne są :/
                            I nie poszłam do biblioteki bo zagadałam się z innym mamami ,i dzieci mu uciekały i tak wyszło Może jutro pójdziemy ale się zobaczy Teraz ładna pogoda to będzie można częsciej spacerować
                            z tymi papierami u nas to jakis kosmos ;/ - ale koparka ma wjechac na dzialke za tydzie wiec moz cosu nas zdgnie, ja dziś z Młodą siedzialam na tarasie mialam ksiazke obok ale Zosia przyniosla swoje ksiazki i tyle wyszlo z mojego czytania, u nas tez dzis pieknie

                            Skomentuj


                              Odp: Lubicie czytać książki?

                              Nie da się ukryć, że pogoda w ostatnim czasie bardziej do spacerów niż do czytania Wieczorkami czytam sobie aktualnie Miodową pułapkę

                              Skomentuj


                                Odp: Lubicie czytać książki?

                                A ja ostatnio słyszałam w radio że jakiś niemiecki dziennikarz śledczy napisał książkę o katastrofie smoleńskiej i bardzo mnie ta książka ciekawi. Nigdy nie czytałam tego typu literetury, ale tej jestem akurat bardzo ciekawa.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X