Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

konkursy i zabawy na urodziny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    konkursy i zabawy na urodziny

    WITAJCIE DZIEWCZYNY POMÓŻCIE!MOJA CÓRKA LAT 7 MA W PIĄTEK URODZINY I NIE MAM POJĘCIA JAKIE ZABAWY I GRY WYMYŚLIĆ ,ŻEBY DZIEWCZYNY SIE NIE NUDZIŁY.ROBIĘ URODZINY W DOMU.BARDZO PROSZĘ O PROPOZYCJĘ POZDRAWIAM
  •    
       

    #2
    Odp: konkursy i zabawy na urodziny

    Może to :
    http://www.abcgospodyni.pl/gry_i_zba...i_-_kids_.html
    http://www.dla-dzieci.com.pl/zabawy_...e_dziecka.html


    Proponuje wpisac w google zabawy na urodziny a napewno wyskoczy mnóstwo ciekawych dla Ciebie propozycji
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      Odp: konkursy i zabawy na urodziny

      odświeżam temat bo sama teraz szukam jakiejś fajnej zabawy, znalazłam taką grę Safari jest tania i wydaje się fajna bo w zestawie tam są jakieś plansze i gadżety, ktoś może miał taka gre u siebie? Tam jest tez gra w Klauna i jakieś inne.

      Skomentuj


        #4
        Odp: konkursy i zabawy na urodziny

        ciekawe pomysły na http://zabawy-dla-dzieci.blogspot.com zobacz
        http://rybapogrecku.pl
        http://salatkazkurczakiem.net.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: konkursy i zabawy na urodziny

          moje dziewczynki uwielbiaja na urodzinach piniatę Zabawa sciagnieta z ameryki, ale niemsamowicie cieszy dzieci
          Piniate mozna latwo wykonac samemu an youtube ejst tez szybki filmik ktory nauczy nas ja samodzielnei wykonac Takze mozna sobie obejrzec

          Skomentuj


            #6
            Odp: konkursy i zabawy na urodziny

            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
            moje dziewczynki uwielbiaja na urodzinach piniatę Zabawa sciagnieta z ameryki, ale niemsamowicie cieszy dzieci
            Piniate mozna latwo wykonac samemu an youtube ejst tez szybki filmik ktory nauczy nas ja samodzielnei wykonac Takze mozna sobie obejrzec
            fajny sposób i zabawa dla dzieciaków, ktora daje pewno moc radości - ostatnio widziałam dużo firm twoarzacych wlaśnie tego typu rzeczy

            Skomentuj


              #7
              Odp: konkursy i zabawy na urodziny

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              fajny sposób i zabawa dla dzieciaków, ktora daje pewno moc radości - ostatnio widziałam dużo firm twoarzacych wlaśnie tego typu rzeczy
              no tak teraz to wiekszosc dzieci sobie zazycza na urodziny wlansie piniate, dobry intres na zarobiek :P sklep z piniatami do tego kij do rozwalenia haha gratis hahahha

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: konkursy i zabawy na urodziny

                Drodzy Rodzice.
                Bajka Agi Bagi to nowy projekt warszawskiego studia animacji - który w kolorowej formie i na wesoło pokazuje podstawowe pojęcia ekologii - potrzebujemy waszych opinii, chcemy przekonać ludzi, że można o tym opowiadać kolorowo i wesoło, że forma animacji w Polsce nie musi być szarobura, a nasze dzieciaki zasługują na polski animowany serial ekologiczny.

                Nasze założenie było proste - wytłumaczyć dzieciakom ekologiczne zjawiska i zagadnienia - ubierając je w kolorową i interesującą formę.

                Możecie mieć realny wpływ na powstanie tego serialu, Wasze opinie są dla nas bardzo ważne.
                Jeśli wspieracie ten pomysł i podoba Wam się forma - napiszcie nam coś pozytywnego :-)

                Czy podobają się Wam kolory ? Czy pociechy rozumieją nasz przekaz ? Czy podoba Wam się idea serialu ?


                Powstawanie takiego serialu to duże wyzwanie i musimy przekonać jeszcze sporo osób, że warto - potrzebujemy wsparcia i dobrego słowa :-)
                Dzięki Waszemu wsparciu - to się na prawdę może udać.

                Podajemy link do profilu FB, gdzie można zobaczyć przedpremierowy odcinek bajki:

                https://www.facebook.com/OfficialAgiBagi?ref=hl

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: konkursy i zabawy na urodziny

                  dla siedmiolatków fajne są takie jak dla dorosłych zwykłe kalambury, ale na przykład z hasłami z bajem... postacie z bajem, bardzo śmieszna zabawa, widziałam jak dzieciaki się w to bawią.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: konkursy i zabawy na urodziny

                    Ładne posągi

                    Uczestnicy zabawy tańczą w rytm żywej muzyki. W nieoczekiwanym momencie prowadzący przerywa muzykę. Wszyscy muszą pozostać w bezruchu przez dziesięć sekund, zachowując tę samą pozycję, w której zastała ich przerwana muzyka. Ten, kto zachwieje się lub upadnie, wykupuje fant.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: konkursy i zabawy na urodziny

                      Na smyczy z balonem
                      Do tej zabawy potrzebnych jest wiele baloników i szpulka sznurka. Uczestnicy zabawy przywiązują balonik na sznurku do kostki u nogi. Celem zabawy jest zgniecenie baloników pozostałych uczestników zabawy i uchronienie własnego. Ci z uczestników, którym balonik pęknie, odpadają z zabawy. Wygra ten, komu uda się zachować nienaruszony balonik.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: konkursy i zabawy na urodziny

                        Wszyscy do mnie!

                        Jest to zabawa w chowanego, ale w nieco odmienionej wersji. Chowa się tylko jeden z uczestników zabawy. Pozostali go szukają. Kiedy ktoś go znajdzie, chowa się razem z nim. Karę ponosi ostatni z graczy, który znajdzie kryjówkę lub pierwszy, któremu uda się do niej dotrzeć.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: konkursy i zabawy na urodziny

                          Zginanie zabronione!
                          Zawodnicy przemieszczają się od linii startu do linii mety ze sztywnymi ramionami i nogami. Absolutnie zabronione jest zginanie kolan. Ten, kto nie przestrzega zasad, zostaje zdyskwalifikowany. Bieg będzie trudniejszy, jeśli konkurentom zostanie założona na ramię miękka chustka, która nie powinna z niego spaść.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: konkursy i zabawy na urodziny

                            Człowiek - karuzela

                            Jeden z uczestników zabawy wykonuje około dziesięciu szybkich obrotów wokół samego siebie z otwartymi oczami, po czym schyla się, żeby podnieść piórko, na które z całych sił dmuchają jego koledzy. Wygra ten, kto podniesie piórko w jak najkrótszym czasie... chociaż w głowie się trochę kręci.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: konkursy i zabawy na urodziny

                              Obrączka

                              Przygotuj: pierścionek albo klucz, kawałek wełny albo sznurka (musi być tak długi, aby wszyscy uczestnicy zabawy mogli trzymać go obydwoma rękami).

                              Pierścionek nawlekamy na sznurek, którego końce zawiązujemy. Wybrany uczestnik stoi pośrodku, pozostali siedzą w kole. Uczestnicy tworzący koło trzymają sznurek obydwoma rękami. Jedna z tych osób trzyma pierścionek. Gracz, który stoi pośrodku, odwraca się do niej plecami albo zamyka oczy. Uczestnicy zaczynają śpiewać piosenkę , w czasie której pierścionek, przesuwany na sznurku, wędruje rąk do rąk. Kiedy piosenka się skończy, osoba stojąca pośrodku koła może się odwrócić albo otworzyć oczy. Ma zgadnąć, w czyich rękach znajduje się pierścionek. Zgaduje tak długo, aż go znajdzie. Do środka koła wchodzi teraz osoba, która trzymała pierścionek.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X