Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cycoś

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cycoś

    Byliśmy w Kościele kiedy mój młodszy synek zaczął płakać.Już chciałam wyjść z Kościoła kiedy starszy synek powiedział dość głośno:"Daj mu cycosia bo nie siłysie cio ksiądź gada".Od tamtej pory stoje przed Kościołem
  •    
       

    #2
    wzruszyla mnie twoja historia ale o co ci z tym postem chodzilo???
    shannon

    Skomentuj


      #3
      jahmajka to chyba taka anegdota




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        #4
        Napisane przez plusia Pokaż wiadomość
        Byliśmy w Kościele kiedy mój młodszy synek zaczął płakać.Już chciałam wyjść z Kościoła kiedy starszy synek powiedział dość głośno:"Daj mu cycosia bo nie siłysie cio ksiądź gada".Od tamtej pory stoje przed Kościołem
        Dla mnie cudne hasło!!! Doskonale wiem o co chodzi .... Plusia pozdrawiam - wielomiesięczna karmicielka cycosiem!

        Skomentuj


          #5
          Anegdota???Raczej szczerość mojego syna.SZCZEROŚĆ DO BÓLU!!!

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez mamuncja Pokaż wiadomość
            Dla mnie cudne hasło!!! Doskonale wiem o co chodzi .... Plusia pozdrawiam - wielomiesięczna karmicielka cycosiem!
            Gratuluję wielomiesięcznego karmienia.Ja nie mogłam karmić pierszego synka dlatego drugiego już 2 lata karmię i mało mnie obchodzi że innym się to nie podoba.Uważam że przyjdzie czas to sam się odzwyczaji.Pozdawiam

            Skomentuj


              #7
              historyjka owszem smieszna ale chyba jest miejsce na tego typu posty np w -czym mnie rozbawil moj maluch-czy tym podobne
              shannon

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez jahmajka Pokaż wiadomość
                historyjka owszem smieszna ale chyba jest miejsce na tego typu posty np w -czym mnie rozbawil moj maluch-czy tym podobne
                Masz rację.Ale ja się dopiero uczę obsługi internetu i tych wszystkich stron.Pozdawiam

                Skomentuj

                       
                Working...
                X