Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Firmy z innej półki...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Firmy z innej półki...

    Witajcie.
    Od niedawna mocno wciągnęłam się w fora dla mam i naczytałam się różnych postów. Zauważyłam, że w Polsce pojawiły się marki, które znacznie wyróżniają się na tle innych, głównie jeśli chodzi o design, ale też i inne sprawy.

    Przykładowo takie Bugaboo to marka sławnych ludzi. Z kolei Cosatto sadzi drzewko za każdy sprzedany produkt.

    Jak się zapatrujecie na takie "dodatki"? Oczywiście te produkty są bardzo wysokiej jakości, a design mają taki, że człowiek się od razu uśmiecha (zwłaszcza Cosatto), ale pomijając te podstawowe kwestie, to co sądzicie właśnie o takich dodatkowych sprawach? Bierzecie to pod uwagę przy zakupie produktu?
  •    
       

    #2
    a to jakies badanie marketingowe?

    Skomentuj


      #3
      to chyba reklama

      Skomentuj


        #4
        Może reklama bo pierwszy post
        Ale ja zawsze wybieram te produkty z których część idzie na jakiś słuszny cel np. pampers, blend a med- dają część na dzieci, lub woda żywiec sadzi drzewo
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          #5
          ja kupuje dokładnie te same produkty, anik

          Skomentuj


            #6
            Jest jeszcze wiele innch firm, gdzie jak sie patrzy na ich produkty to mam sie ochote lecieć i bank obrabować. A w takiej "odpowiedzialności biznesowej" to przoduja firmy skandynawskie, np. Smafolk działa na rzecz Amnesty i częśc dochodów ze sprzdaży (piekne mają ciuszki, ale specyficzne) oddają im.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Firmy z innej półki...

              Nie słyszałam o tych firmach z innej póki. Jeżeli rzeczywiście działają tak jak to opisujesz, jest to naprawdę fajna inicjatywa. Warto korzystać z usług takich firm.
              Czym jest moderacja marki- www.sofibuzz.pl/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Firmy z innej półki...

                Zupełnie nie kojarzę tych firm niestety.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Firmy z innej półki...

                  Napisane przez avene Pokaż wiadomość
                  Zupełnie nie kojarzę tych firm niestety.
                  też nie kojarzę tych firm (z pierwszego postu)

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Firmy z innej półki...

                    Ja w googlach wyszukuje czasem jakichś ciekawych nowych marek i jest naprawdę dużo o których nawet nie mamy pojęcia. Przykładowo z pieluszkami, czy kosmetykami - w życiu nie słyszałam danej marki a jednak jest. Czasem warto sobie wpisać jakieś hasło i popatrzeć co wyskoczy i co dana firma oferuje

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Firmy z innej półki...

                      Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                      Ja w googlach wyszukuje czasem jakichś ciekawych nowych marek i jest naprawdę dużo o których nawet nie mamy pojęcia. Przykładowo z pieluszkami, czy kosmetykami - w życiu nie słyszałam danej marki a jednak jest. Czasem warto sobie wpisać jakieś hasło i popatrzeć co wyskoczy i co dana firma oferuje
                      na pewno warto bo często po prostu sięgamy po te marki które widzimy w reklamach a warto spojrzeć i na inne

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X