Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Scrapbooking

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Scrapbooking

    Czy ktos probowal sil w tworzeniu scrapkow ???

    Ja od niedawna sie w to bawie w chcilach wolnych i musze powiedziec ze wciaga Uzywam programu GIMP2, a ozdobki sciagam ze stron z mozliwoscia sciagniecia ich za free !!!

    Pochwalcie sie swoimi dzielam!!!
  •    
       

    #2
    Ja dostalam "album rodzinny" do scrapowania kiedy urodzil sie moj synek i musze przyznac ze to fajna zabawa,niestety ostatnio brakuje mi na ta przyjemnosc czasu.
    Akcesoria kupuje w ssklepiku niedaleko domu tutaj w fr scrap jest bardzo popularny i wszystko co potrzebne mozna kupic w prawie kazdym markecie za pare groszy.
    Moje ostatnie dzielo to kartka na dzien dziecka dla mojego chrzesniaka

    Skomentuj


      #3
      Ja tworze dziela na kompie, ale juz od jakiegos czasu mysle o tworzeniu dziel na katrkach itd. Chcialabym zrobic album mojej malej z nasmieszniejszymi zdieciami, albo najciekawszymi w stylu scrapkow. Bedzie miala fajna pamiatke

      Jedna juz pamiatke jej robie, a jest to blog ktory od roku pisze (link w moim podpisie). Chce go wydrukowac i zrobic z niego ksiazke ktora jej wrecze np. na 18-te urodziny, albo w dniu jej slubu!!!

      Skomentuj


        #4
        amela zerknęłam sobie na Twój blog fajne dzieło będzie ciekawa pamiątka. Amelcia jest taka śliczna, wcale nie widać że była wcześniaczkiem.


        Skomentuj


          #5
          dziekuje Ci bardzo I zapraszam do czestych odwiedzinek
          Kilka moich scrapkow jest w galeri na blogu, ale jak mi ktos wytlumaczy jak moge dodac zalacznik do postu to cosik ujawnie

          Skomentuj


            #6
            amela twoj scrapowany blog bardzo mi sie podoba sliczna z was rodzinka
            jezeli chcesz dodac do posta zalacznik musisz wybrac opcje odpowiedz i na dole jest zarzadzaj zalacznikami" ,otwierasz to i wybierasz ze swojego kompa co chcesz dodac po czym zatwierdzasz odpowiedz

            Skomentuj


              #7
              Dzieki wielkie Staram sie jak moge, aby blogasek mojej coreczki ladnie wygladal. Moj blogasek co chwilka wyglada inaczej, ale ta obramowka pozostanie na dluzej heee tak mi sie wydaje Zapraszam czesciej!!!

              Zaraz dodam jakiegos scrapka

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                oto moje malenkie dziela!!! Niestety nie wszystkie mi sie chca tutaj zgrac.
                Attached Files

                Skomentuj


                  #9
                  To jeszcze pokarze sie ja z coreczka w scrapkach
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    #10
                    Fajnkiutkie zdjecia
                    W uk scrap tez jest taki popularny jak tutaj?
                    Ja czesciej sie bawilam w wyklejanie jak synek byl mniejszy ,aktualnie jest tak rozbiegany ze dopiero poznym wieczorem mam chwile dla siebie i na swoje przyjemnosci wiec moj albumik troche zaniedbalam...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Może i ja się pochwalę swoimi dziełami
                      Attached Files


                      Skomentuj


                        #12
                        Ja dowiedzialam sie o scrapkach z jednego forum i postanowilam zobaczyc co i jak Dlugo nic nie kumalam, ale cwiczenia trzynia mistrza, gorzej tylko z czasem i wyobraznia

                        Skomentuj


                          #13
                          amela w tej zabawie sa jakies okreslone reguly czy mozna dac sie poprostu poniesc fantazji bo ja tak robie...

                          Skomentuj


                            #14
                            ame7 sliczne dziela

                            dotka 238 co Ci do glowy wpadnie to robisz!!! W tym fantazja i wyobrazna to najwazniejsze role Nie ma zasad, a to lubie heee...

                            Skomentuj


                              #15
                              a tutaj wiosenne skrapki Podaje lin do galeri, bo nie chca mi sie zgarc jako zalaczniki !!!

                              http://www.amelka-moj-skarb.dzieciak...p?album_id=317

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X