Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wczasy z dzieckiem - ciekawe miejsca w Polsce

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wczasy z dzieckiem - ciekawe miejsca w Polsce

    Niedługo Dzień Dziecka, wakacje i pora urlopów. Gdzie można wyjechać z małym dzieckiem, co pokazać tym najmłodszym. Mój synek ma pół roczku i zastanawiam się gdzie moglibyśmy razem pojechać.

    Jeśli ktoś będzie na Suwalszczyżnie to polecam "Ogród z bajek dla dzieci" w Kaletniku
    http://ogrodbajek.pl/

    Może też w Waszej okolicy istnieją takie miejsca?


  •    
       

    #2
    Wybieramy się w to lato (lipiec sierpień) nad morze. Mamy już upatrzone Pobierowo jako miejsce odpoczynku, ale nadal nie jesteśmy do końca przekonani wyboru miejscowości. Był ktoś z Was tam może kiedyś i może coś na temat Pobierowa opowiedzieć? Chętnie też bym poznała opinie na temat innych nadmorskich miejscowości do których warto się udać z dzieckiem. Może ktoś mi coś sprawdzonego i godnego uwagi poleci?


    Skomentuj


      #3
      Lulla ja byłam w Pobierowie, ale to było przeszło 10 lat temu. Mnie sie podobało, ale wtedy nie patrzyłam na to miejsce przez pryzmat sielankowej okolicy gdzie można miło spędzić czas z rodziną Pewnie i dużo się tam pozmieniało.

      amie7 a ten ogródek jest świetny
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #4
        ja polecam miasteczko Western City koło Karpacza.
        bylismy tam kilka razy, wiele atrakcji dladzieci i dorosłych.
        strzelanie z łuku, rodeo, przejazdy bryczką, kolejką i wiele innych. pokaz napadu na bank i złapania przestępców przez szeryfa. świetne widowisko.
        wstep jakies 12 zł od osoby. na miejscu jest restauracja gdzie mozna cos zjeść.
        http://www.western.com.pl/western5/z...lowna_gora.jpg
        Lulla ja byłam w Pobierowie w zeszły rok tak na chwile zobaczyc i generalnie nic tam nie ma ciekawego. osobiście wybrałabym inna miejscowość.
        Last edited by pinklady; 09-06-2009, 23:51.
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #5
          Pinki, a jaką miejscowość byś wybrała? Pamiętam, że chyba Ty cos kiedyś o Rewalu wspominałaś. Jak tam jest? Warto?


          Skomentuj


            #6
            Ja co roku jeżdzę z córką do Karwii.To taka niewielka ale bardzo przyjemna miejscowość nad morzem gdzie można super odpocząć jak i dobrze się bawić.Praktycznie z każdego miejsca jest blisko na plażę na którą idzie się przez piękny las.Polecam

            Skomentuj


              #7
              Faktycznie w Karwii jest pięknie tylko plaża strasznie zatłoczona


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                mysmy na te wakacje planowali sie udac na mazury zeby sobie spokojnie posiedziec na powietrzu przy wodzie , ludeczki kajaczki itp, poprostu jakis duzy kamping nad woda zeby byly rozne atrakcje.ale niestety chyba tego nie wybierzemy.

                kolo nas ciagle sie reklamuje hotel spa niedzwiadek http://www.niedzwiadek.gda.pl/index....subpage=pokoje , i mozna tam wziasc domki w wieksza ekipe i nawet wychodzi wtedy przyzwoita cena, bez problemu sa dostawki dla dzieci , dla starszych i mlodszych rozne atrakcje, a w cenie jest sniadanie ,wszystkie baseny i salny. moja kuzynka byla z kumpelami i dzieciarnia i sobie bardzo chwalily,a dzieciaki tez zadowolone (6 i 13 lat)

                Skomentuj


                  #9
                  Lulla tak sobie pomyslałam że to zalezy czego oczekujesz - spokoju, żeby mało ludzi było, czy żebys miała co zwiedzac.
                  Pobierowo raczej cicha i spokojna mieścina ale parę kilometrów dalej (nawet plażą przejść) jest Niechorze i latarnia i Trzęsacz i ruiny. więc w sumie możecie sobie wycieczkę zrobic , kilka kilometrów jest ale idąc plażą wcale się tego nie odczuwa.
                  Rewal ładny, wszedzie do zejścia na plażę blisko ale nawet w czerwcu duzo ludzi jest.
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
                    Lulla tak sobie pomyslałam że to zalezy czego oczekujesz - spokoju, żeby mało ludzi było, czy żebys miała co zwiedzac.
                    Pobierowo raczej cicha i spokojna mieścina ale parę kilometrów dalej (nawet plażą przejść) jest Niechorze i latarnia i Trzęsacz i ruiny. więc w sumie możecie sobie wycieczkę zrobic , kilka kilometrów jest ale idąc plażą wcale się tego nie odczuwa.
                    Rewal ładny, wszedzie do zejścia na plażę blisko ale nawet w czerwcu duzo ludzi jest.
                    Ja byłam w Niechorzu i w Trzęsaczu.Na latarnie też sie wspiełam -a jaki piękny widok z niej...



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      A może znacie jakieś takie miejsca typowo dla dzieci, z placami zabaw i innymi atrakcjami?
                      Może ktoś był w Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach? Warto?


                      Skomentuj


                        #12
                        Ja polecam Park Dinozaurów w Bałtowie k. Ostrowca Świętokrzysiego.Atrakcja dla trochę większych dzieci, ale warto.
                        http://www.juraparkbaltow.pl/index.php


                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez amie7 Pokaż wiadomość
                          A może znacie jakieś takie miejsca typowo dla dzieci, z placami zabaw i innymi atrakcjami?
                          Może ktoś był w Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach? Warto?
                          ja byłam w Parku Miniatur rok temu bo mam tylko ok. 70 km
                          syn był zachwycony
                          mi też się podobało
                          przewodnik ciekawie opowiada
                          przy każdym miniaturowym zamku mamy fotkę naprawdę fajne miejsce

                          a jak już park miniatur to polecam kopalnię uranu w Kowarach, to dopiero ciekawe miejsce. równiez z przewodnikiem, godzine chodzenia pod ziemią. zaznaczam że jest tam cholernie zimno mimo że byliśmy w czerwcu.

                          http://www.sztolniekowary.pl/
                          Last edited by pinklady; 09-06-2009, 23:55.
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #14
                            Trzy lata temu, będąc w 7. miesiącu ciąży, byłam w Rewalu. W sumie bylismy w 5 par, w tym 4 pary z dziećmi. Przedział wiekowy od 7 miesięcy do 6 lat. Wszyscy byli zadowoleni. Co prawda dużo turystów, ale prawie same rodziny z dziećmi. A i w okolicy sporo do zwiedzania. Do Trzęsacza poszliśmy plażą. Na jeden dzień wybraliśmy się nawet do Międzyzdrojów. No i plaża bardzo mi się podobała. Jedyny minus dla mnie to odległość.
                            Łukasz 11.10.2007

                            Skomentuj


                              #15
                              MonikaPB21 a jakie tam są atrakcje typowe dla dzieci?


                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X