Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzień Dziecka tuż tuż...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzień Dziecka tuż tuż...

    Macie jsprecyzowane plany na spędzenie tego wyjątkowego dnia ze swoimi pociechami? Moi rodzice zawsze z dystansem podchodzili do tego "święta", było mi z tego powodu trochę przykro. Chciałabym w tym roku zorganizować jakiś fajny wypad za miasto ze wszystkimi dzieciakami z mojej rodziny. Pewnie byłoby to w weekend przed 1.06, bo niestety wypada w poniedziałek. O jakiś drobnych upominkach dla moich pociech też trzeba będzie pomyśleć. Pomysłów brak... (Chciałabym by nie były to kolejne zabawki rzucone w kąt. Może jakieś propozycje?)
  •    
       

    #2
    A ile dzieciaczki maja latek ?

    Skomentuj


      #3
      Giga to zależy gdzie mieszkasz i jakie atrakcje masz w swoim mieście...
      ja tez myslę o jakims wyjeździe ale jeszcze nie bardzo wiem gdzie pojechac...
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        No przedział wiekowy jest taki od chodzących już maluchów do 15-latków.
        Mieszkam w Warszawie.

        Skomentuj


          #5
          Mysle ze taka wyprawa wszystkim sie spodoba ale jest troche daleko od Warszawy niestety

          Skomentuj


            #6
            iwona_be ja mieszkam blizej nowin wielkich i uwazam ze toswietny pomysl. w poblizu w swierkocinie jest tez zoo safari. tez warto sie wybrac
            Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

            http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



            http://perlasta.blogerki.pl/

            Skomentuj


              #7
              witam
              jeszcze nie mamy konkretnych planów, ale będziemy robić co lubi nasza córka lub o czym marzy, oczywiście na nasze możliwości. Tak więc może super plac zabaw, wyprawa do zoo,podróż pociągiem...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Iwona_be rewelacyjny pomysł! Sama jestem ciekawa jak tam jest. Za chwilę sprawdzę na mapie ile km mam do tej miejscowości, zarzucę temat wśród najbliższych i zobaczę jaka będzie reakcja. Gdyby wycieczka wypaliła, to byłoby super. Pozostaje temat jakiś upominków, jakoś bez prezentów sobie tego dnia nie wyobrażam A co, jak szaleć to szaleć. Życie jest zbyt krótkie...

                Skomentuj


                  #9
                  Masz racje giga sama bym tam chetnie pojechala ale moj synek jeszcze nie wie co to dinozaury

                  Skomentuj


                    #10
                    dla tych co na południowym zachodzie mieszkają polecam
                    http://cyrkland.eu/strona1.html
                    świetna zabawa dla dzieci, i tych mniejszych i większych ... a i dla dorosłych też nie jest źle

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Za cyrkiem nie przepadam akurat:/, w merlinie wysyp pomysłów na prezenty dla małych i większych. Jestem na etapie przeglądania wszystkiego. Czas leci dużo za szybko, ale jakoś teraz chciałabym by leciał jeszcze szybciej, bo się strasznie nakręciłam na wyjazd (kto wie, czy nie bardziej niż dzieci).

                      Skomentuj


                        #12
                        Kuzynka robi imprezkę w ogrodzie Zaprasza kilka koleżanek i kolegów z przedszkola i zabawa będzie że hej, tym bardziej, że syn będzie mieć urodziny Do tego konkursy, zabawy, co roku tak jest i jest świetnie.

                        Skomentuj


                          #13
                          ze starszym synem idziemy do kina na film 3D Potwory kontra kosmici a potem zaliczymy KFC.
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #14
                            A my jedziemy do męża i dzieciaki zabieramy do zoo
                            Bedzie to niespodzianka także jestem ciekawa jak Julka zareaguje bo nigdy nie była jeszcze w zoo
                            a majka mam nadzieję że nie będzie się bała


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #15
                              A ja w dzień dziecka mam urodziny Przez całe dzieciństwo było mi trochę smutno, bo zawsze to jeden dzień mniej do swiętowania, ale teraz myślę że super się składa. Bedę mogła swiętowac z moimi dzieciakami, a im nigdy nie będzie smutno, że tylko mama prezent dostaje. W tym roku niespodzianke dla mnie i naszej córeczki szykuje oczywiscie mąż, choć chyba szykuje się coś większego, bo przyłapałam go na szeptach telefonicznych z moją mamą
                              Poza tym Vika dostanie od nas konika na biegunach


                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X