Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fotelik rowerowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Fotelik rowerowy

    Chcę kupić fotelik rowerowy dla mojego brzdąca. Tylko nie wiem czy lepiej taki na bagażnik czy mocowany do rury. Czy oprócz mocowania jest jakaś różnica?
    Zna się ktoś?
    A może ktoś ma sprzedać takowy sprzęt?
    Julek: 10/3/2008
  •    
       

    #2
    My mamy fotelik Hamax mocowany do rury i od razu moge powiediec ze praktyczniejsze sa te mocowane do bagaznika.Dziecko podskakuje na wybojach poza tym mozna zdeformowac blotnik(zalezy jak wysoka ma sie rame od roweru).Najfajniejsze sa przyczepki mocowane do roweru,niestety sa dosc drogie.zamykane co stanowi ochrone przed deszczem czy wiatrem,dziecko siedzi zapiete w pasach no i nie odczuwasz tak ciezaru bo przyczepka ma jest na kolach.jesli mialabys mozliwosc kupna czegos takiego to na prawde polecam

    Skomentuj


      #3
      My mamy fotelik na bagażnik, a szwagierka do rury. Uważam że lepszy jest na bagażnik, i wydaje mi się stabilniejszy ale to zależy jaki masz bagażnik bo nie na wszystkie pasuje. Najlepiej udac się do sklepu z rowerem. Sprzedawca sprawdzi czy pasuje i będziesz miała pewność.
      Co do wózków przyczepianych .... są super. Też bym taki chciała. Zwłaszcza że tam się mieści dwójka dzieci. Jak dla mnie na teraz było by " jak znalazł" A tak starszy siedzi na foteliku na bagażniku, a młodszy w koszyku wiklinowym wieszanym na kierownicę. Obciążenie niezłe jesli ktos planuje trochę schudnąć
      Pozdrawiam i życzę udanych wycieczek.


      Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

      Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

      Ania i Jarek:

      Skomentuj


        #4
        hejka dziewczyny, my mamy przyczepiany do rury i jestesmy zadowoleni dziecko na wybojach lekko sie kiwa jak na bujaczku. Co do wozkow doczepianych sprawa fajna tyel ze nie mozna z tym( bynajmniej w Polsce) wyjeżdzać na drogi. SZKODA BO BYUŁOBY WYGODNE.

        AMELKA 08.02.2007

        Skomentuj


          #5
          dziewczyny czy ten fotelik przyczepiany do rury, to jest coś a la wagonik, który jedzie za rowerem?
          jeśli tak, to dla mnie o zgrozo!!!! w życiu nie wsadziłabym dziecka w coś takiego....
          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            #6
            iza fotelik przypinany do rury to fotelik co do przyczepki to nie wiem jakie ty widzialas ale ja bylam w niemczech opiekunka do dzieci i oni mieli wlasnie taka przyczepke.W srodku sa pasy,szerokie siedzisko(dziecko moze spac jesli np wracacie po calym dniu nad jeziorem)przyczepka jest lekka, stabilna,wykonana z nieprzemakalnego materialu i zapinana od zewnatrz na zamek blyskawiczny jak namiot.Jezdzilam tak z 2 dzieciakami i bylo super.inna sprawa to brak sciezek rowerowych i niebezpieczni kierowcy co pewnie sprawia ze w pl przyczepka nie ma homologacji.
            Last edited by dotka238; 04-05-2009, 22:37.

            Skomentuj


              #7
              Dotka tak, kiedyś już te przyczepki nam pokazywałaś. Swietna sprawa, ale tak jak pisze Pietrzakowa ciężko by się było poruszać tym w Polsce na ulicach.
              Mam nadzieję, że jednak kiedyś się te przepisy zmienią, a póki co chciałam taki zwykły standardowy fotelik..
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                tree ja wam pokazalam przyczepki kiedys ale nie te to byly takie do zabawy dla dzieci zeby mogly piasek po podworku albo siebie wozic My tez mamy fotelik bo taka przyczepka droga,moze jak bysmy mieli wiecej dzieci to bysmy kupili a tak za pare latek synek sam bedzie na rowerze smigal

                Skomentuj


                  #9
                  My mamy fotelik przykręcany do rury i jestem zadowolona.
                  Jeśli ktoś oglądał dziś Dzień Dobry TVN to słyszał, jak mówili, że fotelik najlepiej montować do rury, nie jest sztywno zamontowany, co działa pozytywnie na kręgosłup dziecka.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Fotelik rowerowy

                    Odświeżam. Gdzie dostanę porządny fotelik rowerowy? Dobrze by było gdyby był mocowany do ramy. Z góry dzięki za odp.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Fotelik rowerowy

                      A w jakiej cenie chcesz kupić ten fotelik? Osobiście nie kupiłabym tańszego fotelika niż 100 zł bo uważam że cena idzie w parze z jakością.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Fotelik rowerowy

                        Kosz dla psa na rower kupowałam za 150zł, więc fotelik poniżej setki to prawdopodobnie jakaś pomyłka.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Fotelik rowerowy

                          Sprawdź ofertę decathlon, tam jest wiele sportowych rzeczy, pewnie fotelików nie brakuje, mają swoje marki, które są naprawdę dobre.
                          Zapraszam na odchudzanie

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Fotelik rowerowy

                            Rzeczywiście warto sprawdzić w Decathlonie. Powinni mieć w miarę sensowne ceny.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Fotelik rowerowy

                              Napisane przez lilijka91 Pokaż wiadomość
                              Odświeżam. Gdzie dostanę porządny fotelik rowerowy? Dobrze by było gdyby był mocowany do ramy. Z góry dzięki za odp.
                              Najlepsze są Hamaxy
                              http://www.cyklotur.com/akcesoria/fo...ax,132721.html

                              Tu w tym linku masz akurat foteli w promocji. Normalnie kosztuje ponad 500 stówek

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X