Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Moja chrześnica w różnych miejscach okazuje "miłość" jak ona to mówi, a ma 4 latka. Ostatnio w restauracji poszłam z nią zrobić siusiu i ona tak siedzi i nagle mówi "ciociu kocham cię"! myślałam, że się rozpłynę z radości
    Albo jedziemy w samochodzie, a ona wypala... "Ty mój kochany dziubeczku" jest niesamowita!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Sprzedaję w sklepie. Dzis był tam ze mną Krzysiu przez chwilkę. I akurat przyszedł klient i zapytał czy mamy węgiel, taki leczniczy w tabletkach. Powiedziałam, że nie mamy zgodnie z prawdą. A Krzysiu na to: "Mamo nie kłam, czemu temu panu nie sprzedałaś węgla? Zobacz ile tu go jest!! - i ciągnie za sobą worek węgla ... do grilla


      Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

      Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

      Ania i Jarek:

      Skomentuj


        #33
        heheheh czasami nie warto się wykłócać...

        Z koli mój Bartuś również prawie 3 latek obserwowałam dziadka swego, który kosił trawę. Oczywiście nie krył ciekawości. A, że spostrzegawczy to obserwator, to nic dziwnego, że ocenę następującej treści wydał:

        -Dziadziuś muszę Ci powiedzieć po męsku: źle kosisz :P:P
        pozdrawiam Kasia

        Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



        Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
        Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
        poematem niezliczonych słów
        mą radością, miłości promieniem,
        dziećmi moimi, spełnieniem snów.

        Skomentuj


          #34
          Mówię do męża: - Trzeba wynieść dywan, jest tak poplamiony że nie wiem czym go wyczyszczę. A Krzyś na to: - Wypróbuj nowy Wanish do dywanów. Najpierw rozsyp proszek, wetrzej a potem odkurz. Zobaczysz o ile będzie czyściejszy niż po zwykłym odkurzaniu
          No tak: specjalista od reklamy rośnie, heh


          Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

          Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

          Ania i Jarek:

          Skomentuj


            #35
            Przypomnialo mi sie

            Przypomniało mi sie może to nie bardzo śmieszne ale takie charakterystyczne dla Malwki:
            Pewnego dnia na placu zabaw w piaskownicy, Malwa robi babaki z troszkę młodszą koleżanką i mama Ali stara się przypomnieć Ali wierszyk:
            -Babko babako udaj się jak się nie udasz to cię..... no co Alicja to co?
            A Malwka na to - No to zrobi drugą -
            choć oczywiści wierszyk ten zna od roku.
            A i ostatnio byłam na ślubie u koleżanki i kolegi - zabrałam tylko panienki bo mąż pracował no i w czasie przysięgi :
            - Ja Magda ....
            a w tle moja Malwka
            - Slimak ślimak wystaw jogi dam ci seja na pieraogi..itd...
            jak przysięgał pan młody nie było lepiej pół kościoła na malwkę patrzyło a nie na państwa młodych....
            pozdrawiam
            G

            Skomentuj


              #36
              jeszce coś wesołego

              Wczoraj w sklepie spożywczym (notabene wydałam kolejny raz więcej niż powinnam - z dziewczynami sie inaczej nie da), stanęłyśmy przy stoisku z napojami i pytam Malwinkę:
              - Malwinko jaki soczek byś chciała?- a ona:
              - Ja chce piwo....-
              zdębiałam kompletnie, bo nie miałam pojęcia, że zna takie słowo i do tego jeszcze koło nas w sklepie stała moja uczennica z II gimnazjum ... nie źle, wygląda na to, że cała szkoła sie dowie, że moja córka jest zwolenniczką tego szlachetnego trunku.
              Skąd zna to słowo ... cóż, mąż z raz na tydzien piwo owszem pija i oczywiście za każdym razem, kiedy Malwka chce spróbować dowiaduje się, że jej nie wolno.
              To nie koniec rewelacji na dzień wczorajszy ....
              Wieczorem opowiadam o tym tekscie mamie przez telefon ... i mówię:
              - no Al czasem piwo pija i pewnie Malwa dobrze pamięta, że to napój zakazany....-
              A Malwa:
              - Jak kiedyś bede tatą to będę piła piwo.....-
              hm .... no przynajmniej jedno z moich dzieci chce zostać ojcem w przyszłości......
              pozdrawiam

              Skomentuj


                #37
                Swietny jest ten okres, kiedy dzieciaki zaczynają już mówić i plotą trzy po trzy, zawsze można się uśmiac do łez. Już się nie moge takich atrakcji doczekać ze strony mojej Viktorki
                Ostatnio pytam się 3,5 letniego chrześniaka mojego męża:
                - Kim chcesz zostać w przyszłości?
                - Gejem!


                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
                  Swietny jest ten okres, kiedy dzieciaki zaczynają już mówić i plotą trzy po trzy, zawsze można się uśmiac do łez. Już się nie moge takich atrakcji doczekać ze strony mojej Viktorki
                  Ostatnio pytam się 3,5 letniego chrześniaka mojego męża:
                  - Kim chcesz zostać w przyszłości?
                  - Gejem!
                  hahahahahahahahahahhahahahhahahhaha
                  shannon

                  Skomentuj


                    #39
                    Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
                    Swietny jest ten okres, kiedy dzieciaki zaczynają już mówić i plotą trzy po trzy, zawsze można się uśmiac do łez. Już się nie moge takich atrakcji doczekać ze strony mojej Viktorki
                    Ostatnio pytam się 3,5 letniego chrześniaka mojego męża:
                    - Kim chcesz zostać w przyszłości?
                    - Gejem!
                    o jednyyy
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      #40
                      Ja się do dzisiaj z tego rechotam, za każdym razem co sobie przypomnę Nie wiadomo skąd mały Mateusz zgarnął taką wiedzę, zaznaczam że ma normalną rodzinę, heteroseksualną


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        dzieci są pomyslowe. Lulla a może jemu chodziło że chce być Gajowym

                        Ostatnio porada równości w Krakowie była, pewnie stąd wie ( w sensie, że w TV usłyszał)
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #42
                          gejowym
                          shannon

                          Skomentuj


                            #43
                            A wiesz Tree, to możliwe, już nie wnikałam. Jego pewna i krótka odpowiedź, a przy tym jeszcze miny rodziców, którzy byli przy tym obecni, sprawiły że przestałam płakać po pół godzinie (oczywiście ze śmiechu) Jak to mówią o takich chwilach - BEZCENNE


                            Skomentuj


                              #44
                              Lulla po prostu genialne są dzieci
                              odrazu mi się przypomniało jak ostatnio Julka przynosi taką "ulotkę z gołymi babami" sex telefon i na tym napis masarz erotyczny. i się dopytuje mamo ale jak oni się będą masować przez telefon??? a nie zapytała dlaczego te panie są prawie gołe


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                #45
                                mój miesięczny synuś jak sie do niego mówi to tak się słodko peszy i zawstydza jakby hehe
                                chyba, że nas kokietuje

                                i cudownie się uśmiecha, wiem, wiem każda z Was to przerabiała, ale jestem taka szczęśliwa jak się mi ryjek cieszy...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X