Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    Napisane przez Artix Pokaż wiadomość
    Na początek powiem, że byłem na urodzinach teścia, który jako jeden z prezentów dostał bukiet w którym między innymi były prezerwatywy. Bukiet postawiono na stole przed małą dziewczynką, która przyjrzała mu się i nie mogąc zidentyfikować co jest w foliowej paczuszce zadała pytanie: - A co to jest? Jedna z cioć odpowiedziała: - Baloniki. Na co dziewczynka: - Jak tak, to nadmuchaj... Rozwaliła mnie
    Mnie też i co ciocia nadmuchała?



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

      Napisane przez Artix Pokaż wiadomość
      Na początek powiem, że byłem na urodzinach teścia, który jako jeden z prezentów dostał bukiet w którym między innymi były prezerwatywy. Bukiet postawiono na stole przed małą dziewczynką, która przyjrzała mu się i nie mogąc zidentyfikować co jest w foliowej paczuszce zadała pytanie: - A co to jest? Jedna z cioć odpowiedziała: - Baloniki. Na co dziewczynka: - Jak tak, to nadmuchaj... Rozwaliła mnie
      no to ciotka mogła dmuchac haah

      Skomentuj


        Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

        mój maluch rozbawił mnie dzisiaj tym, że widząc ogromnego królika na wsi, zamiast się go wystraszyć, klepała go po główce i się śmiała.

        Skomentuj


          Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

          Synek jest był u babci na małych wakacjach. Bawili się z koleżanką w babcinym ogródku, a my piliśmy kawę. W pewnym momencie patrzymy, a maluchy zniknęły... Znaleźliśmy je w kurniku, gdzie weszły, by nakarnić kury zerwaną trawą

          Skomentuj


            Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

            mój syn wielokrotnie mnie zaskakuje a najbardziej tekstem :
            mamusiu daj mi coś dobrego bedę grzeczny obiecuje.
            albo "oj matka przestań"
            czasem jego słowa wywołują smiech ale niekiedy nie moge się śmiac jesli chce mu coś wytłumaczyć aby tego nie mówił

            Skomentuj


              Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

              Wczoraj wieczorem synek przebywający u babci powiedział stanowaczo : Mama, Beniuś dom NIE!
              Co zrobić? Mój kochany mały synek nie chce wracać do domu?!

              Skomentuj


                Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                Przyjechała do nas dzisiaj kuzynka córki i sie grzecznie w pokoju bawiły po czym córka przychodzi do mnie i mówi mamusiu potrzebujemy twojej pomocy, a co sie stało urodziłąm dzisiaj 10 dzieci i w tym jednego murzynka i musisz mi pomóc sie nimi opiekować

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                  Mi kiedyś dziecko powiedziało, że ma tyle problemów na głowie, że nie może mi pomóc. Miało wówczas niecałe 2 latka dopiero

                  Skomentuj


                    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                    Mamusiu a dlaczego nie dajesz jeść Bozi, przecież Ona też jest głodna. Nie wiedziałam co odpowiedzieć i dopiero po chwili przyszła mi na myśl odpowiedź

                    Skomentuj


                      Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                      Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                      Mamusiu a dlaczego nie dajesz jeść Bozi, przecież Ona też jest głodna. Nie wiedziałam co odpowiedzieć i dopiero po chwili przyszła mi na myśl odpowiedź

                      I co odpowiedziałaś?
                      Dzieci czasami zadają takie pytania, że nie wiadomo czego się spodziewać po kolejnej turze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                        Wczoraj, przebierając maluszka do spania uczestniczyła w tym córka. Rozebrałam małego i leżał golutki a ona pyta :
                        - mamo, czemu Bartuś ma taką dużą pipkę

                        Wie czym się różni chłopczyk od dziewczynki

                        Skomentuj


                          Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                          Dzisiaj uśmiałam się z córeczki jedzącej serek Bakuś. Dziecko było przeszczęśliwe, ale wysmarowane calutkie. Nadawało się potem tylko do kąpieli. Zresztą mama tak samo.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X