Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    To mnie dziś rozbawiło. Moja 3 -letnia Julcia woła, "mamo chcę siku" po czym biegnie wydawało mi się ,że w kierunku swojego pokoju. Idę za nią do jej pokoju. Patrzę,że jej nie ma. A ona jest już w łazience i mówi:"Mamo, myślałaś,że siku się robi w pokoju? No coś Ty!?"

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

      Podczas pewnego rodzinnego spaceru, mój mąż postanowił przy okazji zrobić zakupy. Bez zastanowienia wkładał do koszyka poszczególne produkty. Skończyło się na tym, że obydwoje wracaliśmy do domu obładowani.,,-Tato weź mnie na barana"-prosiła nasza prawie trzyletnia córeczka.,,-Przepraszam kochanie. Ale innym razem. Zobacz ile mam zakupów.Tak mi ciężko..."-odpowiedział sapiąc mój mąż. ,,-Oj tato, zrobiłeś tyle zakupów a teraz narzekasz że Ci ciężko..."-stwierdziła rezolutna Pola.

      Oczywiście w duchu przyznałam jej rację

      Skomentuj


        Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

        Moja znajoma czytała zawsze na dobranoc córeczce wierszyk o murzynku Bambo. Pewnego dnia wyszłyśmy na spacer, a Mała nie widząc jeszcze nigdy wcześniej ciemnoskórej osoby wykrzyknęła na całe gardło... Mamo zobacz, idzie Murzynek Bambo!
        Zrobiłyśmy się czerwone ze wstydu.

        Skomentuj


          Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

          Córka żali się że nie było jej ulubionej pani Ani więc pytam co się stało, czy wie dlaczego, a ona mi na to: Chora jest i ma rozwolnienie lekarskie

          Skomentuj


            Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

            Byłam z 13-miesięczną Nikolą na spacerze i na oknie wystawowym był bałwan. Mówię do niej zobacz jaki ładny bałwanek, o ona wskazała palcem na bałwanka i powiedziała "tata, tata".

            Skomentuj


              Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

              Elena: Mamusiu tiedy mi urosna cycti tatie jat ty masz?
              Ja: nie wiem, za kilka lat
              Elena: wcale nie, urosna jat będę jadła duzio śniadanet, jabusiet i bananów!!!


              ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




              IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



              ---------------------------------------------------

              Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

              Skomentuj


                Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                Kochani natrafiłam w internecie na znakomity konkurs!
                Polecam go każdemu. Do wygrania wspaniałe nagrody, a poza tym są tez nagrody gwarantowane.

                Wejdźcie na stronę http://www.krasnolandia.pl/content/12-konkurs polubcie ich profil na facebooku i wyślij zdjęcie umorusanego maluszka.
                Chyba każdy rodzic ma w swojej kolekcji takie zdjęcia.

                Przeszukujcie więc swoje albumy i bierzcie udział w konkursie!
                Atrakcyjne nagrody czekają na każdego!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                  Jak czytałam rok temu ten temat bardzo Wam zazdrościłam ,bo moje dziecko jeszcze nie wiele wtedy mówiło. Teraz wreszcie mogę napisać coś od siebie.


                  Jakiś czas temu Jaś ciągnie babcie za rękaw i mówi :
                  - Babciu! Chodź ze mną na ogródek!
                  - Chyba nie mam innego wyjścia - odpowiada zrezygnowana babcia
                  - Jest wyjście! - odpowiada Jaś i wskazuje na drzwi od balkonu.


                  Jaś koniecznie chce na ręce.
                  - Dlaczego? - pytam
                  - Bo jestem dzieckiem - odpowiada dumny Jaś


                  - Jasiu ,jakie zwierzątko robi kwa kwa? - pytam
                  - Kwaczuszka - odpowiada


                  Jaś mówi wierszyk:
                  - Ślimak ,ślimak pokaż rogi, dam Ci sera na pierogi, jak nie sera to kapusty, od kapusty będziesz gruby.


                  Jaś mówi jeszcze niewyraźnie ,więc nie zawsze dziadkowie są w stanie go zrozumieć. Słyszę jednak jak Jaś tłumaczy dziadkowi ostatnio obejrzaną bajkę :
                  - Tygrysek ,zgubił pasek.
                  Dziadek odpowiada :
                  - Już Ci grzeję tę kiełbasę.

                  Skomentuj


                    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                    A mnie mój maluch nie rozbawił jeszcze dzisiaj niczym i jest nad wyraz spokojny. Aż zaczynam się obawiać tej ciszy przed burzą...

                    Skomentuj


                      Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                      Tak, zawsze jak jest spokojnie to znaczy że albo coś zmajstrował i ja o tym nie wiem jeszcze, albo planuje dopiero coś napsocić
                      Naprawdę nowoczesne rozwiązania elo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                        Byłam z moim 6-cio letnim synem w drogerii. Po udanych zakupach stanęliśmy w kolejce. Kiedy pani kasjerka zapakowała nasze zakupy powiedziała grzecznie DZIęKUJEMY,ZAPRASZAMY PONOWNIE,po czym moje dziecko spytało z zaciekawieniem:
                        -A NA CO???? Wszyscy za nami parsknęli śmiechem)

                        Skomentuj


                          Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                          Moja Olka wymyśliła nowy kolor-grała z tatą w wyścigi Rajdka i mowi:
                          Ja mam tatuś" ziółty mochód" a ty masz"męcielowy" (pomarańczowy)
                          Myślałam ze pękne bo to tak powiedziała jak by był taki kolor i tak sie dziwiła ze się śmiejemy


                          Skomentuj


                            Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                            to ostatnia zabawna sprawka mojej 3 letniej córci

                            http://matkaagrafka.blog.pl/?p=396

                            Skomentuj


                              Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                              Siedziałam z synkiem i on mi coś opowiadał na ucho. Zazdrosny tata, też chciał słyszeć i zawołał:
                              - wszystko słyszałem, wyleciało drugim uchem!
                              Na to mój synek popatrzył na mnie, popukał mi w głowę i zapytał
                              - mamo, ty masz tu pusto?

                              Skomentuj


                                Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

                                Na początek powiem, że byłem na urodzinach teścia, który jako jeden z prezentów dostał bukiet w którym między innymi były prezerwatywy. Bukiet postawiono na stole przed małą dziewczynką, która przyjrzała mu się i nie mogąc zidentyfikować co jest w foliowej paczuszce zadała pytanie: - A co to jest? Jedna z cioć odpowiedziała: - Baloniki. Na co dziewczynka: - Jak tak, to nadmuchaj... Rozwaliła mnie
                                Last edited by Artix; 23-05-2013, 15:52.
                                przewody wentylacyjne odzież ochronna

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X