Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • daisy
    replied
    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    Po tym jak odwiedził nas w tym roku Mikołaj zadzwoniła babcia żeby dowiedzieć się co przyniósł. Jacek (2,5 lat) opowiada do słuchawki co dostał, potem co dostał jego brat. Powiedział swoje wrażenia z wizyty po czym oddał mi słuchawkę i dodał: Masz mamo. Już POINFORMIŁEM babcię co dostałem

    Leave a comment:

  •    
       

  • magad
    replied
    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    Czasami włączam swojej córci Boba Budowniczego, wiem nie powinnam przyzwyczajać jej do telewizii, ale od czasu do czasu oglądamy baje razem. Na jesieni na naszym osiedlu było bardzo dużo robut budowlanych, więc mała była w siudmym niebie. Jedziemy, jedziemy a Domi krzyczy z wózka: kopala (tzn. koparka), tatol (tzn. traktor)... W końcu przy wywrotce pytam: A to? Co to jest? Domi na to z satysfakcją: BOB BUDOWNICZY Obok wywrotki stał niski, grubiutki pana w żółtym kasku...




    Mój mąż jest zapalonym informatykiem, pewnego razu nasza córcia liczy: jeden, jeden, jeden, jeden, jeden. Babcia dziewczynki pyta: Co ty malutka robisz? A mój mąz na to z dumą: Mamo zostaw ją, ona liczy w systemie zero-jedynkowym!



    Pewnego pięknego jesiennego dnia moi rodzice wybrali się na spcer do parku. Później mama relacjonowała mi jak było: Wiesz, w stawie pływał łabądź, a takie małe dziecko przygladało sie temu zafascynowane. W pewnym momencie łabądź zanurkował... Na to dziecko ze strachem woła: Mamo! Mamo! Bądźwa, topi się!!!
    Last edited by magad; 29-12-2010, 21:06.

    Leave a comment:


  • smyks
    replied
    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    Dzieci potrafią rozśmieszać, nomen omen, zawodowo. Moja Hanutka rozmawiała ostatnio z babcią o pracy. Babcia pyta: "A co robi twój tatuś?" Hania: "Pracuje", "Ale co robi w tej pracy?", "hmm?"- zastanawia się Hania. "Twój tatuś jest adwokatem" - informuje babcia. "Nie - zaprzecza Hania - mój tatuś jest mężem mojej mamusi". Fajny zawód, prawda?

    Leave a comment:


  • smyks
    replied
    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    Moja 2,5letnia Hania ostatnio bardzo zainteresowała się swoim ciałem, a zwłaszcza płcią. I tak mnie zagadnęła: "Ja jestem dziewczyną i mam pisię, tak jak ty, mamusiu?" "Pewnie, córeczko", "Tatuś jest chłopakiem i ma pisiaka", "Oczywiście" - potwierdzam, "Mój braciszek też ma pisiaka", "A co ma babcia, Haniu?" - pytam z ciekawości, żeby się przekonać, czy zrozumiała róznicę płci "Babcia? Babcia ma pupę"

    Leave a comment:


  • chudagleba
    replied
    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    Kilka dni temu mąż malował ścianę w pokoiku dziewczynek.Oczywiście były tak zainteresowane tym co tata robi że nie słuchały gdy mówiłam "dziewczynki idźcie się bawić do pokoju mamusi i tatusia,nie przeszkadzajcie".W końcu za którymś tam razem posłuchały ale rozpłakały się.Po chwili usłyszalam jak starsza córka mówiła do mlodszej "Iza choćmy wysmarkać sobie noski..."

    Leave a comment:


  • sonitka
    replied
    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    A propos dziecięcięcych sprawek kuchennych:
    Robiłam z Sonią ciasto na dwie blachy. Ja smarowałam masłem jedną, ona drugą blachę. Skończyłam szybciej, więc wysypałam blachę mąką (wyjętą z dolnej szafki) i poszłam do łazienki myć ręce, wołając za sobą córcię. Ponieważ (jak to zwykle bywa...) nie przychodziła dłuższy czas i usłyszałam jakiś dziwny brzdęk, zajrzałam do kuchni. Zdążyłam jedynie zobaczyć, że szafka jest otwarta a Sonia stoi nad blachą trzymając w ręku jakąś otwartą torebkę, po czym na wysmarowanej masłem blaszce wylądowała cała paczka... muesli... Jak te dzieci szybko się uczą!!!

    Leave a comment:


  • sonitka
    replied
    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    A propos dziecięcego sprzątania:
    Ogólnie wiadomo, że dzieci najbardziej broją wtedy, gdy rodzice spieszą się, żeby gdzieś wyjść. Ostatnio moja dwuletnia córcia (która umie już korzystać z nocnika, ale nie zawsze zawoła, że chce jej się siusiu...) bawiła się bez pieluchy w świeżo wyremontowanym pokoju swoim kocykiem. W pewnym momencie wchodzimy, a tam kałuża na środku podłogi a Sonia "myje" mokrym kocem nasze nowopomalowane ściany... "Pśontam" - wytłumaczyła...

    Leave a comment:

  •    
       

  • moskala22
    replied
    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
    Z racji tego,że mieszkamy nad morzem,nasz dom zamienia się w okresie urlopowo-wakacyjnym w rodzinny ośrodek wypoczynkowy.2 tygodnie temu,jako pierwszy,odwiedził nas mój kuzyn z żoną i 7-letnim synkiem .Gdy odjeżdżali zapytałam :-Szymuś,co najbardziej podobało Ci się na wakacjach ub cioci?
    -Dziewczyny w bikini-odpowiedział z powagą siedmiolatek:-)
    No cóż, bedzie z niego niezły agent

    Leave a comment:


  • angrakl
    replied
    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    moja 4 letnia córeczka była u babci na wakacjach i tak dobrze tam się zadomowiła, że gdy tylko zadzwonił telefon odebrala go i szybko:
    -halo, kto tam? po drugiej stronie konsternacja, a po chwili ciszy: a kto mówi? na co moja córcia: - nie, to ja pierwsza zapytałam, kto tam?

    Innym razem, jadła cukierka w pokoju cioci, gdy tylko połorzyła papierek na stole, ciocia mówi do niej: Patrycja, ale posprzątaj po sobie, a ona na to: to jest Twój pokój i Ty w nim rządzisz, ja sama sprzątam w swoim pokoiku i nikt mi nie pomaga

    przy okazji bardzo fajny wątek na pewno tu wrócę i poczytam jeszcze o poczynaniach naszych maluchów

    Leave a comment:


  • podwojna1987
    replied
    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    Moja trzy letnia córka Maja jest przezabawna.Ostatnio moja mama szukała coś w szafce, jakiejś bluzki.Maja podeszła i mówi:
    - Babciu pomóc ci czy dasz rade???

    Leave a comment:

  •    
       

  • ewelka21
    replied
    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    Napisane przez ewapg Pokaż wiadomość
    w dzisiejszych czasach chłopcy tak szybko dorastają
    Niestety tak

    Leave a comment:


  • ewapg
    replied
    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
    Z racji tego,że mieszkamy nad morzem,nasz dom zamienia się w okresie urlopowo-wakacyjnym w rodzinny ośrodek wypoczynkowy.2 tygodnie temu,jako pierwszy,odwiedził nas mój kuzyn z żoną i 7-letnim synkiem .Gdy odjeżdżali zapytałam :-Szymuś,co najbardziej podobało Ci się na wakacjach ub cioci?
    -Dziewczyny w bikini-odpowiedział z powagą siedmiolatek:-)
    w dzisiejszych czasach chłopcy tak szybko dorastają

    Leave a comment:


  • ewelka21
    replied
    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    Z racji tego,że mieszkamy nad morzem,nasz dom zamienia się w okresie urlopowo-wakacyjnym w rodzinny ośrodek wypoczynkowy.2 tygodnie temu,jako pierwszy,odwiedził nas mój kuzyn z żoną i 7-letnim synkiem .Gdy odjeżdżali zapytałam :-Szymuś,co najbardziej podobało Ci się na wakacjach ub cioci?
    -Dziewczyny w bikini-odpowiedział z powagą siedmiolatek:-)

    Leave a comment:


  • Aniinka
    replied
    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    czeszę mojej małej włosy ta kręci się jak nigdy i co sekundę pyta jus jus?
    ja do niej: jeszcze chwilka kochanie, mamusia stara się szybko skończyć.

    na to moja córa: "mamusiu, ale przecież Ty nie jesteś stara!!!"

    Leave a comment:


  • ewapg
    replied
    Odp: Czym dziś mnie rozbawił mój maluch

    kiedy mój kuzyn Kubuś miał ok.2 latek uwielbiał rozmawiać z ulubioną ciocią przez telefon (nie, to nie ja;-). Kiedyś mama Kubusia wchodzi do pokoju i widzi, że mały siedzi ze słuchawką przy uchu. Zamurowało ją, bo ciocia akurat wtedy nie dzwoniła, więc pyta synka: "Kubusiu, z kim rozmawiasz?" Na co mały "Z ciocią". Zaczekała chwilę, a kiedy mały oddał jej słuchawkę, pyta synka: "I co ci ciocia powiedziała?" a on: "Nie ma takiego numelu"...

    Leave a comment:

       
Working...
X