Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolorowanki i Puzzle Online dla Nasyzch Pociech

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kolorowanki i Puzzle Online dla Nasyzch Pociech

    Witam jestem mamą Adriana i Kasi. Wraz z mężem stworzyliśmy dla Naszych Dzieci oraz Wszystkich Dzieci stronkę: http://kolorowaneczki.pl/ Znajduję się tu strasznie dużo kolorowanek podzielonych na odpowiednie kategorie: Disney, Barbie, postacie z bajek, budowle, samochody, samoloty, statki, krajobrazy i wiele wiele innych. Można też porysować, malować oraz poukładać puzzle które są również podzielone na odpowiednie kategorie strona jest warta uwagi Polecam tą stronę dla wszystkich mam dbających o swoje Pociechy jest to naprawdę bezpieczna strona dla naszych dzieci. Jak mogłam komuś pomóc to się strasznie ciesze. W niedługim czasie jak będziemy mieli troszkę czasu to powstanie dział z kolorowankami oraz zabawami do pobrania oraz do druku. Proszę o miłe komentarze i wyrozumiałość gdyż nie jesteśmy profesionalistami w tworzeniu stron a dzięki znajomym i naszych wspólnych wysiłków powstała ta stronka Pozdrawiam Serdecznie
    Last edited by aska1214; 05-04-2009, 18:27.
  •    
       

    #2
    dzieki... na pewno sie przyda, bo moja corka jeszcze nie, ale 7letnia siostrzenica chetnie maluje

    Skomentuj


      #3
      witaj. masz moze kolorowanki z pierwszej czesci shreka? jesli tak to moglabym prosic.
      Jakub 19.05.2008

      Skomentuj


        #4
        SUPER STRONKA
        Daniel urod.1.10.2008r.o 22.00

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kolorowanki i Puzzle Online dla Nasyzch Pociech

          Troszkę odgrzewam "kotleta" na forum , ale ja znam kolorowanki on line dostępne w wydawnictwie dla dzieci (kolorowanki są darmowe): Moje córka bradzo lubi je kolorować: kolorowanki dla dzieci
          http://ludilo.pl - kocyki minky i kołderki

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kolorowanki i Puzzle Online dla Nasyzch Pociech

            Moje dziecko jednak woli kolorowanki w realu ale gry dla dzieci lubi

            Skomentuj

                   
            Working...
            X