Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ksiazka kucharska

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ksiazka kucharska

    Witam wszystkie mamy.Szukam ksiazki kucharskiej z oryginalnymi przepisami np.na wyszukane a proste w przygotowaniu potrawy do ktorych skladniki dostepne sa w naszych sklepach Myslalam moze o ktorejs z ksiazek Jamiego Olivera itp.ale nie wiem czy to co on proponuje rzeczywiscie jest takie latwe i efektowne w realu.
  •    
       

    #2
    http://www.kdc.pl/produkt/10101/10/1...ia-polska.html

    polecam tylko nie ma żadnych zdjęć w tej książce

    Skomentuj


      #3
      a i ja co miesiąc kupuję gazetkę "przyślij przepis" kosztuje 0,80 zł

      także polecam

      Skomentuj


        #4
        Dziekuje a_s
        Macie jeszcze jakies propozycje?

        Skomentuj


          #5
          Wg mnie Oliver gotuje niezle ale czesc skladnikow w Polsce niedostepna jest,tak samo jak przepisy mojego ulubienca Gordona Ramsay'a.
          Dotka ale Ty z zagranicy prawda ?
          Sama mam caly stos ksiazek, czesc zdublowanych bo tak to jest jak ktos kupuje w ciemno prezent :P Osobiscie uwazam ze super sa ksiazki z daniami polskimi Typu Kulinaria polskie. Ale the best wg mnie warto jesli juz to kupic osobno ksiazki z daniami miesnymi, zupami itp.
          Najwieksza skarbnia przepisow zostanie jednak internet - takiej masy pzrepisow roznej masci nigdzie nie znajdziesz.

          A Wyslij przepis uwielbiam - pare razy ukazaly sie tam moje przepisy

          Skomentuj


            #6
            Goplana ze swietnie gotujesz zdazylam sie juz troche zorientowac mieszkam za granica, zgadza sie i wlasnie dotarlam do ksiegarni internetowej ktor

            Skomentuj


              #7
              synus mi cos nacisnal sorki... no wiec ta ksiegarnia powstala z mysla o Polakach za granica.Problem w tym ze to jednak nie to samo co kupowanie samemu i nie chce za bardzo nic kupowac w ciemno.dzieki za rade,mozesz jeszcze napisac jakie z ksiazki masz zdublowane i czy chcesz sprzedac?Moze masz cos co by mnie itneresowalo

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ksiazka kucharska

                Ja kupuję gazetki "Prześlij przepis" i "Przepisy czytelników". Bardzo je lubię, chętnie wykorzystuję te przepisy, są łatwe i na prawdę sprawdzone. Super! Polecam!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ksiazka kucharska

                  Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                  Ja kupuję gazetki "Prześlij przepis" i "Przepisy czytelników". Bardzo je lubię, chętnie wykorzystuję te przepisy, są łatwe i na prawdę sprawdzone. Super! Polecam!
                  mam tych książeczek całą kolekcje. Są w nich fajne przepisy i sprawdzone. Jeszcze mi sie nie zdarzyło żeby coś robione z książeczki mi nie wyszło

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ksiazka kucharska

                    Te prześlij przepis też kupuję. Co do książek to polecam książki Makłowicza i przede wszystkim książki Siostry Anastazji. Bardzo fajne przepisy.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ksiazka kucharska

                      Ja mam książkę kucharską z kolekcji Anastazja gotuje to siostra zakonna, piecze też pyszne ciasta- dużo wypróbowanych i wszystkie się udały więc mogę polecić Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie Czasami też wyszukuję również potrawy w google i zawsze coś znajdę co mogę wykorzystać

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ksiazka kucharska

                        Konkretnych tytułów Wam teraz nie podam, ale macie tutaj dział z książkami kulinarnymi w bonito.pl ponad 1000 książek o tematyce kulinarnej. Od pewngo czasu właśnie w ten sposób kupuję książki i przeważnie trafiam fajne tytuły. Druga sprawa, że przez księgarnie internetowe można sporo oszczędzić w bonito mają sporo zniżek, a wysyłki dochodzą bardzo szybko, ewentualnie jak ktoś chce może odebrać w kilkunastu punktach w PL.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ksiazka kucharska

                          Ja może nie tyle z książek kucharskich korzystam, co z gazetek "Prześlij przepis" i "Przepisy czytelników ". Polecam.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ksiazka kucharska

                            Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                            Ja może nie tyle z książek kucharskich korzystam, co z gazetek "Prześlij przepis" i "Przepisy czytelników ". Polecam.
                            Ja również korzystam z tych samych źródeł A jeśli szukam konkretnego przepisu to w internecie znajdziemy wszystko

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X