Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sposob na przypalony garnek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sposob na przypalony garnek

    Znam fajny sposob jak uratowac przypalony garnuszek.Wystarczy zagotowac na malym ogniu troche wody z dodatkiem proszku do prania.Podczas mieszania mozna usunac spalenizne lyzka albo jakas lopatka.Garnek bedzie jak nowy.Nie wiem czy to znacie ale pomyslalam ze opisze to tutaj bo moze sie komus przydac.
  •    
       

    #2
    dotka ta porada powinna się znaleźć w wątku ciocia dobra rada
    tam autorce chyba chodzi o takie porady
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      Dotka jest fajny wątek "Ciocia dobra rada" gdzie wpisują dziewczyny
      właśnie takie wskazówki Taka informacja na raz następny

      Skomentuj


        #4
        Wczoraj czytalam ten watek i ktos pouczal osobe ktora go zalozyla ze tego typu rady powinna pisac tutaj...

        Skomentuj


          #5
          zalac garnek zimna woda i zasypac sola.
          shannon

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
            Wczoraj czytalam ten watek i ktos pouczal osobe ktora go zalozyla ze tego typu rady powinna pisac tutaj...
            yhyyy..... no niech będzie

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
              Wczoraj czytalam ten watek i ktos pouczal osobe ktora go zalozyla ze tego typu rady powinna pisac tutaj...
              a no właśnie dotka ma rację,
              bo tak czytam i czytam i kolejna rada "ciocia dobra rada" i zgłupiałam co gdzie miało sie podziać



              a odnośnie przypalonego garnka to mam nadzieję nie przypalę ale zapamiętam Twoją rade,
              do tej pory namaczałam, z solą, jakimś cifem czy innym detergentem i też schodziło
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                To aj bylam ta pouczajaca - skoro tutaj sa porady no o sposobach na plamy i wogole Dzial Madrosci Ludowe to chyab warto "Ciocie Rade" przeniesc tutaj

                Skomentuj


                  #9
                  Wiem Goplana ze to ty bylas ta pouczjaca:No to tez mi sie wydawalo ze dobrze swoj watek umiescilam

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                    Znam fajny sposob jak uratowac przypalony garnuszek.Wystarczy zagotowac na malym ogniu troche wody z dodatkiem proszku do prania.Podczas mieszania mozna usunac spalenizne lyzka albo jakas lopatka.Garnek bedzie jak nowy.Nie wiem czy to znacie ale pomyslalam ze opisze to tutaj bo moze sie komus przydac.
                    nie słyszałam o tym ale zobaczę jak działa bo często cos przypalam....a już szczególnie jak siedzę na forum hehe
                    pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      proszek do prania?? pierwszy raz słyszę ale jak coś mi się przypali to sprawdzę

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Sposob na przypalony garnek

                        tak samo dziala plyn do mycia naczyn ja stosuje ten sposob

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Sposob na przypalony garnek

                          uważam, że jedyną dobrą metodą jest porządnie go namoczyć, potem lekko poszorować, potem znowu moczyć i poszorować i tak aż do końca.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Sposob na przypalony garnek

                            Przy samym moczeniu to garnek i tydzień by się kończył i nic by z tego nie wyszło sprawdza się ocet z solą po kilku minutach można pozbyć się przypalenia

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X