Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

MAGICZNA GĄBKA usuwa uporczywe plamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    MAGICZNA GĄBKA usuwa uporczywe plamy

    ostatnio znajoma poleciła mi takie cudo jak MAGICZNA GĄBKA, którą można usunąć uporczywe plamy, ślady flamastrów i kredek, brud i zacieki

    POLECAM!!!!! każdej Mamci, zwłaszcza że każda z nas zaraz przejdzie bądź już przechodzi etap pisania i malowania kredkami po ścianach!!!
    Mój kawaler już popisał mi ściany a tym cudem gąbką zeszło wszystko, nawet długopis!

    pod wpływem działania gąbki schodzą różnego rodzaju zabrudzenia na ścianach jakieś obtarcia, np. od butów, zarysowania, wylane płyny (przynajmniej moje zeszły), czyści fugi, kafelki, obudowę komputera.
    Ja wyczyściłam plamy na parapecie, które nie puszczały pod wpływem żadnych chemicznych detergentów!

    taką gąbkę wystarczy namoczyć i tyle....
    tyle, że gąbka się zużywa i ściera się więc jedna nie wystarczy na zawsze.... ja na początek usunięcia wszystkich takich plamek i zabrudzeń zużyłam dwie a teraz mam nowe i używam sporadycznie jak się coś przytrafi....

    tylko trzeba uważać, żeby nie przeholować z czyszczeniem i sprawdzić czy razem z brudem nie zejdzie farba ze ściany

    polecam!! to działa jak Magia

    ja mam Magiczną Gąbkę firmy Scotch-Brite cena ok. 7zł za dwie
    widziałam ostatnio też w Rossmanie cena ok. 5zł
    i słyszałam też o Gąbce z Jana Niezbędnego ale nie wiem w jakiej cenie
    Julek 15.o2.2oo7r



  •    
       

    #2
    będę musiała przejść się do rossmana po tą gąbkę
    wczoraj właśnie Malwinka pomazała ścianę czerwoną kredką i za cholerę nie mogę tego zmyć

    Skomentuj


      #3
      Ooo dobrze wiedzieć o takim cudzie. Zwłaszcza jak się ma Malucha

      Skomentuj


        #4
        Ja z chęcią spróbuje mam na ścianie takie "piękne" rysunki, które Julka długopisem zrobiła

        Skomentuj


          #5
          Dziewczyny jak dokladnie nazywa sie albo wygada ta gabka bo u mnie w sklepie gabek firmy Scotch-Brite jest kilka rodzajow ale jakos nie widzialam tej o ktorej mowicie

          Skomentuj


            #6
            gąbka nazywa się dosłownie: Magiczna gąbka a wygląda tak:

            https://www.bp24.pl/index.php?id=pro...003048&kat=212
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              #7
              Dzieki Iza teraz wiem czego szukac

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Dobrze wiedzieć przez świątecznym sprzątaniem

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez izabela22 Pokaż wiadomość
                  ostatnio znajoma poleciła mi takie cudo jak MAGICZNA GĄBKA, którą można usunąć uporczywe plamy, ślady flamastrów i kredek, brud i zacieki

                  POLECAM!!!!! każdej Mamci, zwłaszcza że każda z nas zaraz przejdzie bądź już przechodzi etap pisania i malowania kredkami po ścianach!!!
                  Mój kawaler już popisał mi ściany a tym cudem gąbką zeszło wszystko, nawet długopis!

                  pod wpływem działania gąbki schodzą różnego rodzaju zabrudzenia na ścianach jakieś obtarcia, np. od butów, zarysowania, wylane płyny (przynajmniej moje zeszły), czyści fugi, kafelki, obudowę komputera.
                  Ja wyczyściłam plamy na parapecie, które nie puszczały pod wpływem żadnych chemicznych detergentów!

                  taką gąbkę wystarczy namoczyć i tyle....
                  tyle, że gąbka się zużywa i ściera się więc jedna nie wystarczy na zawsze.... ja na początek usunięcia wszystkich takich plamek i zabrudzeń zużyłam dwie a teraz mam nowe i używam sporadycznie jak się coś przytrafi....

                  tylko trzeba uważać, żeby nie przeholować z czyszczeniem i sprawdzić czy razem z brudem nie zejdzie farba ze ściany

                  polecam!! to działa jak Magia

                  ja mam Magiczną Gąbkę firmy Scotch-Brite cena ok. 7zł za dwie
                  widziałam ostatnio też w Rossmanie cena ok. 5zł
                  i słyszałam też o Gąbce z Jana Niezbędnego ale nie wiem w jakiej cenie
                  Z opisu rzeczywiście wygląda na magiczną muszę ją sobie nabyć i sprawdzić...

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja już jakiś czas temu nabyłam podobną gąbkę Jana Niezbędnego i właśnie tak jak pisała izabela22 nie przesadzajcie z szorowaniem bo zejdzie razem z farbą, ale ogólnie polecam, rzeczywiście potrafi czynić cuda.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: MAGICZNA GĄBKA usuwa uporczywe plamy

                      ja kupiłem ostatnio magiczną gąbkę na allegro.pl i rzeczywiście magiczna gąbka jest niesamowita. Czyściłem używaną huśtawkę dla malucha i najpierw użyłem wody z płynem a potem magiczna gąbkę - efekt bez porównania. Ale nie kupowałem Scotch-Brite tylko niemarkową za 5 zł 2 sztuki.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: MAGICZNA GĄBKA usuwa uporczywe plamy

                        Muszę ją koniecznie wypróbować

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X