Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasza Klasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nasza Klasa

    Co sądzicie o portalu Nasza Klasa?
    Majeczka 27 kwiecień 2008r.
  •    
       

    #2
    nasza klasa bardzo dobry pomysł.
    można odnaleźć starych znajomych.
    fajnie jest pogadać ze starymi znajomymi
    ale denerwują mnie te fancluby różne
    przecież to nie po to portal został załozony.




    Skomentuj


      #3
      Na początku była Ok
      Ale teraz? Fotki na pokaz , erotyczne pozy , po co to komu?
      NK zrobiła się na podobieństwo fotka.pl trzeba płacić aby dojść do pewnych usług.
      Plus za to że odnawiamy bliskich ze szkolnych lat
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #4
        Dla mnie ok, jeśli chodzi o odnowienie kontaktów z ludźmi np z podstawówki.
        Udało mi się to już parokrotnie. Natomiast zamierzam usunąć większość zdjęć
        które tam dodałam. Zostawić może z jedno, żeby ktoś wiedział, że ja to ja
        Mój mąż już dawno tak zrobił, bo przychodzili ludzie którzy zarzucali do niego tekstem:
        "Ładną ma Pan córeczkę" widząc go po raz pierwszy i dodam nie na
        prywatnej stopie ale służbowej. Także ma to swoje plusy i minusy.
        Trzeba z tego wziąć co dobre a resztę zostawić w spokoju.


        Skomentuj


          #5
          portal ok

          mam zablokowaną galerię, tylko znajomi przeglądają moje zdjęcia

          a co do jakis fanclubów to przestałam akceptować zaproszenia (nie będzie ktoś obcy oglądał zdjęć moich dzieci)

          Skomentuj


            #6
            Zdjec dziecka wogole nie dodam bo wiem ze skonczy sie to kopiowaniem "zyczliwych" znajomnych i udostepnianiem ich innym.
            Jezeli chodiz o plusy to wlasnie to ze udaje sie odnowic kontakty. Minusy to faktycznie to, ze robi sie z tego druga fotka.pl. Denerwujue mnie 80 zdjec w galerii uzytkownika, wszystkie na jednio kopyto, pozowane zeby kawalek za przeproszeniem dupy pokazac, fun cluby i inne *************y tez mnie wkurzaja, a najbardziej wkurza mnie fakt, ze do znajomych zapraszaja mnie ludzie ktorych nie znam.
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              #7
              Nasza Klasa to ostatnio Nasz Lans,
              tak uważam, kiedy widzę po 50 zdjęć w galeriach moich znajomych: albo w nowej kreacji, albo w nowej fryzurze (typu, tu blondynka, tam z grzywką), inni znowu pokazują jak mieszkają pisząć: to pokoik mojej córci, to nasza sypialnia, nasze patio, dom z przodu z tyłu, albo to nasz nowy nabytek i BMW i lanserka jakich mało normalnie szok, zastanawiam się co ludźmi kieruje kiedy robią to wszystko? mają jakieś kompleksy? czują się niedowartościowani?
              ja mam 4 zdjęcia w galerii i uważam, że to za dużo chyba usunę i zostawię jedno, mam galerię zablokowanych dla nieznajomych, zablokowane konta fikcyjne

              Nasza Klasa powinna być naszą klasą, wstawiłam ostatnio do galerii mojej klasy fotkę sprzed 20 paru lat z pasowania na ucznia klasy pierwszej - słodkie dzieciaki ale jak widzę kolejne beznadziejne fotki moich znajomych np. z sypialni to wymiękam

              albo ci co się ścigają i mają ponad 700 znajomych ..... szkoda słów,.,,

              lubię czasem popatrzeć, co słychać u znajomych jakie mają dzieciaczki, małżonków ale niektórzy przeginają...

              niedługo zacznę szukać pracy, zastanawiam się czy Nasza Klasa to plus czy minus dla HR ?? bo wiem, że rekrutujący korzystają z tego portalu ....
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Izabela dokładnie te same rzeczy mnie wkurzają
                -zdjęć po 30-40 galerii
                -no i te zdjęcia!! na jednej wycieczce za chwilę na drugiej, nowe samochody,
                domy !!!! (ja podziwiaj ludzi za odwagę)
                -lista znajomych dlugoa, że ho ho ho (sama zostałam zaproszona przez
                osoby o których już dawno zapomniałam i kontaktu nadal nie utrzymujemy)

                Też właśnie słyszałam, że potencjalny pracodawca przegląda profile osób,
                jakby nie było dużo można się dzięki niemu dowiedzieć o tej osobie

                Izabela a co to HR ??

                Mój mąż usunął swoje konto, ja w sumie rozumiem jego argumentację i się
                z nią zgadzam, ale szkoda mi jest bo dużo ludzi się odnalazło po latach,
                wiem co u nich słychać, mam rodzinę na drugiej stronie Polski i
                zawsze jakiś kontakt przez ten portal mamy.

                Skomentuj


                  #9
                  Wiecie te zdjecia z wycieczek to pol biedy w sumie czasmi tez wstawiam zdjecia z jakich imprez (tattoofest, biesiady - w stroju sredniowiecznym, koncerty) najgorsze sa te ktore wszytskie maja takie samo ujecie, a jest ich ze 100. Moje znajome niektore maja codziennie inna miniaturke w profilu, no tragedia. Co do chwalenia sie domami i samochodami to wlasnie w ten sposob pewnego pana okradli, nie zla mi go, ma nauczke. Czesto ze zdjec dowiadujemy sie co u znajomych slychac, a to, ze pol swiata zwiedzil, ze sie zareczyl, ozenil, dziecko mu sie urodzilo. Ale to jak wyglada jego sypialnia, jadalnia, ogrod, babcia, ciotka, butelka wodki i nowy samochod mnie nie obchodzi. Sama gdy wstawiam nowa fotke kasuje jakas stara.
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                    Izabela
                    Izabela a co to HR ??
                    HR to human resources - często większe firmy nazywają działy, które zajmują się rekrutacją.

                    A jeszcze odnośnie NK to kolejne mądre osóbki wstawiają np. zdjęcia bukietów, które zrobiły z liści jesienią, folklor ludowy jak nic
                    dwie mam takie co się prześcigają w takich fotkach, niedługo będą wstawiać zdjęcia bigosu albo zupy pomidorowej, bo im koncepcji zabraknie.
                    Rozumiem, że mamuśki chwalą się swoimi dziećmi, ale jakby te dzieci zobaczyły za kilka lat jakie zdjęcia te mamuśki wklejają, to nie wiem czy byłyby zadowolone
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja od ok.6lat nie mieszkam w Polsce i NK na poczatku bardzo mi sie podobala.Udalo mi sie nawiazac kontakt ze znajomymi ze szkolnych lat i wszystko wygladalo dosc sympatycznie.Do czasu az zaczely przychodzic zaproszenia od nieznajomych i pozdrowienia jakies glupie.Dziwnie sie czulam ze swiadomoscia ze jacys obcy ludzie sobie o mnie czytaja i ogladaja zdjecia moich bliskich,miarka sie przebrala jak mi jakis Kazik jakistam napisal ze chociaz sie nie znamy to mozemy sie poznac.Dodam ze na wszystlich zdjeciach bylam z moim partnerem i synkiem,zadnego pozowania "do playboya"jak to u niektorych bywa.Obrzydliwie sie poczulam i usunelam swoj profil.

                      Skomentuj


                        #12
                        ja rownierz mieszkam na obczyznie i dzieki nk jestem na bierzaco co u moich znajomych i rodziny sie dzieje.profil mam zamkniety.nie ma mnie w wyszukiwarce,konta fikcyjne zablokowane i tylko 60 znajomych-jest to rodzina i najblizsi znajomi ktorym ufam i chetnie bym wypila kawe z nimi w realu.
                        swoja droga to trzeba pomyslec o konsekwencjach umieszczania zdjec w internecie.
                        shannon

                        Skomentuj


                          #13
                          Moja siostra jest barmanka i najbardziej wkurza ja to, ze codziennie dostaje po 10 zaproszen od klientow baru, w konu podala mu piwo wiec juz sie znaja :/
                          Po za tym naszla mnie jeszcze taka mysl ze przez NK spokojnie mozna szpiegowac co niektore osoby, czytac komentarze i ogladac zdjecia i teraz nagle pytanie "zdradza mnie z ta zoska czy nie zdradza". Stwierdzilam, ze dla swietego spokoju lepiej nie wchodzic na profil partnera.
                          Teraz np walcze z tym, zeby moj byly usunal moje zdjecie ze sowjej galerii on kategoreycznie odm owil, NK tez nie usunela po tym jak do nich napisalam, kazali mi isc na policje i co ja mam teraz zrobic to sama nie wiem.
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            #14
                            diabelecke moze popros wszystkich znajomych zeby zglosili naduzycie?moze pomoze.poza tym ten twoj byly to chyba naprawde robi wszystko zeby cie zdolowac
                            shannon

                            Skomentuj


                              #15
                              shannon nie pomnoze, dlugo pisalam do NK, a oni mi na to, z emoje skarge zarchiwizowali jako dowod jezeli zdecyduje sie zglosic naruszenie prywatnosci :/
                              Wielkim minusem NK jest to, ze mozna kopiowac zdjecia za profili innych osob.
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X