Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasza Klasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Nasza Klasa

    Ja swego czasu używałam tegoż portalu, jednak bardzo szybko mi się znudził i przeszłam na inny portal społecznościowy a na NK usunęłam konto. Wiem, że po roku nie użytkowania z portalu, administracja sama usuwa daną osobę, także pewnie by mnie w końcu sami usunęli, ale wolałam to zrobić sama.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Nasza Klasa

      Ja jak większość usunęłam konto Bo już nie było sensu ciągnąć już mało tam zaglądałam

      Skomentuj


        #33
        Odp: Nasza Klasa

        Coraz mniej osób zagląda na NK teraz bardziej popularny stał sie FB. Ja mam jeszce konto i od czasu tam zaglądam bo mam kilku znajomych którzy nie mają FB i tylko tam z nimi piszę

        Skomentuj


          #34
          Odp: Nasza Klasa

          Nasza klasa- wieki tam nie zagladalam. Kilka dobrych lat temu tam ostatnio się logowalam. Teraz jak juz to fb. Az może zajrze na nk czy ten mój profil istnieje-o ile przypomnę sobie hasła:-)

          Skomentuj


            #35
            Odp: Nasza Klasa

            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
            Nasza klasa- wieki tam nie zagladalam. Kilka dobrych lat temu tam ostatnio się logowalam. Teraz jak juz to fb. Az może zajrze na nk czy ten mój profil istnieje-o ile przypomnę sobie hasła:-)
            Kiedyś koleżanka mi mówiła ze jeśli się przez ileś czasu nie zagląda na Nk to usówają profil więc moze już go nie ma. Inaczej jest jednak z FB bo tam jeśli się nie zaznaczy ze gdy się nie zagląda przez x czasu to maja usunąć to profil zostaje. Trochę to głupie bo kolega miał profil na FB zginął w wypadku i nie można go usunąć a jak jego siostra mówi dzieją sie tam różne rzeczy

            Skomentuj


              #36
              Odp: Nasza Klasa

              Rzeczywiście za logować się nie mogę- z ciekawości jak mówiłam sprawdziłam. Mój profil w niebycie juz jest zatem Teraz też instagram widzę zaczyna królować i coraz więcej osob korzysta.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Nasza Klasa

                Początkowo portal nasza klasa był ok dla odnowienia znajomości lub dalszego utrzymywania kontaktu z osobami, z którymi nie można za bardzo kontaktować się osobiście (np. mieszkającymi daleko) ale osobiście denerwowało mnie zasypywanie skrzynki wiadomościami zaproszenia do gry. Uważam, że jeśli chciałabym zagrać to sama bym tą grę włączyła. Obecnie nk została przesłonięta innym, bardziej popularnym (i moim zdaniem lepiej zorganizowanym ) portalem przez co logowanie na nk nie ma większego sensu bo wiele osób już z niej nie korzysta.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Nasza Klasa

                  Ja nigdy nie miałam konta na Naszej Klasie, jakoś ten szał, który kiedyś na to panował mnie ominął. Jakiś czas temu mój tata założył tam konto. Fajnie był jak odnalazł kontakt z ludźmi z technikum, które ukończył "wieki" temu.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Nasza Klasa

                    Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                    Ja nigdy nie miałam konta na Naszej Klasie, jakoś ten szał, który kiedyś na to panował mnie ominął. Jakiś czas temu mój tata założył tam konto. Fajnie był jak odnalazł kontakt z ludźmi z technikum, które ukończył "wieki" temu.
                    i to właśnie w tym celu została stworzona nk a nie tak jak teraz 7-8 letnie dzieci już mają tam konta a prowadzą im pewnie rodzice Chociaż dzieci teraz takie mądre ze i może same prowadzą ? nie wiem ja już dawno temu skasowałam tam konto i cieszę się z tego

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Nasza Klasa

                      powiem szczerze był szał gdy powstała potem już nie, znajomych fakt odnaleźc można i w sumie tyle więcej osób jest na facebooku według mnie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Nasza Klasa

                        Ja już od dawna nie korzystam i moi znajomi chyba też nie, dużo bardziej wolę facebooka. Myślę że nasza klasa może upaść

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Nasza Klasa

                          ja także z naszej klasy nie korzystam nawet już usunęłam profil gdyż uznałam że jest zbyteczny. Więcej na facebooku przebywam i tam ma kontakt ze znajomymi

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Nasza Klasa

                            Kiedyś, kiedy to powstawało to miałam tam konto i było fajnie. Potem nastała era facebooka i tak zostało. A nk wprowadziła za dużo bajerów, za które trzeba płacić i trochę portal randkowy jakby się z tego zrobił.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Nasza Klasa

                              Kiedyś miałam konto na naszej klasie, teraz to już historia portal z którego korzystam to fb i jest o wiele lepszy niż stary portal nk. Natomiast zawsze to lepsze niz nic

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Nasza Klasa

                                na początku korzystałam, jednak w miarę zdobywania popularności przez facebooka przeniosłam się tam. A z nk obecnie korzysta bardzo mało moich znajomych, więc nie mam tam czego szukać.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X