Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

    Dziś Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Ciekawe ile kaski uda się zebrać w tym roku? Ja też troszkę dorzuciłam, a wy?
  •    
       

    #2
    mysle ze dzis nie będzie rekordu kasowego, bo chyba wszyscy odczuwamy ceny w sklepach, ale jest to fajna akcja. wiele lat byłam wolontariuszką,i nawet na orkiestrze 10 lat temu poznaliśmy się z mężem.

    Skomentuj


      #3
      To prawda, że pewnie wiele osób może dać mniejszy datek niż by chcieli, ale liczy się przecież sam fakt, że chcą brać w tym udział. Sporo dziś tych serduszek na ulicy było

      I fajnie, że wtedy poznałaś swojego męża, gratulacje dla Was!

      Skomentuj


        #4
        no my z tego powodu całą rodzinką na miasto wyszlismy na spacerek.
        zawsze dorzucam pare groszy raz mniej raz więcej ale zawsze.
        nigdy nie wiadomo komu kiedyś ta pomoc sie przyda.
        Dzieki tej akcji uratowano życie niejednemu dziecku.
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #5
          ja co roku daję pieniądze na wośp, bo nie wyobrażam sobie bym mogła nie dać, poza tym, gdy w grudniu urodziła się nasza mała, sama korzystała ze sprzętu ufundowanego przez fundację Owsiaka, więc teraz robię to niejako z wdzięczności

          Skomentuj


            #6
            my tez ze względu na WOSP poszlismy na spacer i Ola wrzuciła (z pomoca tatusia) pieniażek do puszki i dostała swoje pierwsze serduszko. Uwazam ze WOSP to super pomysł a najwazniejsze ze sprzęt kupiony za zebrane pieniadze uratował niejedno życie . Moja córcia po urodzeniu miałą zbadany słuch aparatem zkupionym przez fundację Owsiaka

            Skomentuj


              #7
              No, to fajnie, że czynnie wspieramy takie akcje. Sporo zebrali. W tym roku chyba dla dzieci z nowotworami?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

                kiedyś zbierałam kasę dla wielkiej orkiestry, fajna zabawa , polecam dla młodych ludzi, ogólnie zamysł mi się bardzo podoba, ratują dzieci

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

                  oj ja też pamiętam jaki kiedyś kiedyś byłam wolontariuszką WOŚP, super to wspominam tym bardziej że co roku cel est szczytny

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

                    Mam mieszane uczucia co do WOŚP. Bo z jednej strony sama, a właściwie moje dzieci na oddziale noworodkowym korzystały ze sprzętu od nich. A z drugiej nie chcę wspierać np. Woodstoku, na który tez idą te pieniądze.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

                      Ja zawsze patrzę na to co ktoś robi dobrego i wspieram jeśli cokolwiek dobrego robi - zwłaszcza kiedy to co ten ktoś robi, może przydać się kiedyś mi lub moim bliskim. Dlatego wspieram WOŚP swoimi skromnymi środkami. zresztą nie tylko WOŚP, bo zawsze staram się pomóc w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Caritasowi tez pomagam kupując np świece itp

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

                        Wspieram zawsze WOŚP bo kiedys dawno sama korzystałam z ich sprżetów a mój synek też już miał okazję być ich użytkwonikiem. Jestem za WOŚP!!!!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

                          Jak co roku dołożyłam dość sporo do puszki, ogólnie to bardzo lubię pomagać potrzebującym, jak tylko mogę, ludziom albo zwierzętom więc to oczywiste, że wesprę działania takiej organizacji. Szczerze to sądzę, że WOŚP jest jedną z niewielu naprawdę pozytywnych rzeczy w naszym kraju i będę ich wspierać do końca świata (i o jeden dzień dłużej).

                          I bardzo, bardzo, bardzo się cieszę, że utarli nosa hejterom rekordowym wynikiem zbiórki, wspaniale, że Polacy pokazali, gdzie mają opinie osób publicznych o poziomie empatii -1000000.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

                            Bardzo dobrze że jest i zbiera pieniązki dzięki temu jest dostępny sprzęt dla wielu pacjentów, to szlachetny i szczytny cel warto dac każdy grosik aby wesprzeć

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

                              Nie wspieram Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie dlatego, że nie chcę pomagać dzieciom, ale dlatego, że są organizacje charytatywne, które działają uczciwiej i je wspieram. I to nie raz do roku, ale na bieżąco, co miesiąc.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X