Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przesądy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    też to słyszałam...moja mówi tata,więc może bede miała kiedyś synka??bo mam juz córę....więc parka by była

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      A nieprawda mój synek najpierw wołał TATA i co mamy córeczkę


      Skomentuj


        #18
        No chyba musi to być jakaś ściema bo rozmawiałam z moją ciotką która ma 3 dzieci. Dwie dziewczyny i najmłodszy chłopak i....wszystkie mówiły tata No można powiedzieć że tylko najstarsza się "pomyliła" hihihi

        Skomentuj


          #19
          czyli jedna wielka ściema!!!

          Skomentuj


            #20
            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
            A nieprawda mój synek najpierw wołał TATA i co mamy córeczkę
            u mnie tak samo JUlka tylko tata tata i co mam 2 córkę
            a Majka też najpierw tata zaczeła wołać więc może tym razem się sprawdzi


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #21
              A co ja mam sobie pomyśleć?Amelka mówi na mnie tata -mniam ,bo gotuję jej jedzonko,a na męża tata a-łu ,bo często bawią się w chowanego i się straszą
              AMELKA UR.27.03.2008

              Skomentuj


                #22
                Z kolejnych ciekawostek:
                Wczoraj ułyszałam od mojej mamy starą metodę na ograniczenie tzw mlekotoku. Ponoć należy założyć bardzo ciasny stanik, najlepiej ze dwa rozmiary za mały i spać na plecach.

                A kilka dni wcześniej:
                Jeśli dzieck śpi na plecach i ma rączki wyciągnięte nad główką to znaczy że jest zdrowe ))

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Napisane przez coccodrillo Pokaż wiadomość
                  .

                  A kilka dni wcześniej:
                  Jeśli dzieck śpi na plecach i ma rączki wyciągnięte nad główką to znaczy że jest zdrowe ))
                  Tu się zgodzę
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    #24
                    Ja teżTo jest prawda!Przekonałam się na moim dziecku!
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      #25
                      Mi też się wydaje, że coś z tym musi być.
                      Nawet jak jeszcze byłam w ciąży, to ja się wkurzałam, że mała nie chce
                      buźki pokazać a lekarz mówi, że to świadczy o tym, że dziecko jest
                      zdrowe, bo operuje rączkami a nie zwisają one sobie swobodnie.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Napisane przez malenka Pokaż wiadomość


                        Dziś podeszłam do lusterka z moim prawie 6 miesięcznym synkiem a moja mama powiedziała żebym odeszła bo nie powinno sie pokazywać dziecku do roku swojego odbicia w lustrze.Jednak jak spytałam dlaczego powiedziała że nie wie tyle że słyszała o takim przesądzie.
                        Może wy coś wiecie na ten temat??
                        Dlaczego nie można??
                        I czy pokazujecie swoim dzieciom ich odbicie??
                        EEetam to jakiś zabobon.
                        Małe dzieci mają zabawki z lustereczkami i nic się im nie dzieje

                        Skomentuj


                          #27
                          Ja słyszałam, że niemowlę nie może patrzeć w lusterko bo ząbkowanie będzie bardzo bolesne.
                          Oczywiście nie wierzę w takie zabobony a mój synek lubi robić minki do lustereczka.

                          Co do tego, że gdy śpiące dziecko trzyma rączki w górze to jest zdrowe zgadzam się całkowicie


                          Skomentuj


                            #28
                            hej dziewczyny wiecie co może coś jest w tych zabobonach ale jest ich tyle ze raz trudno je spamiętać a dwa ze tak to dziecko trzeba by było trzymać pod "kloszem"

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Przesądy

                              moja córeczka odkąd pamiętam obserwuje siebie w lustrze i ma z tego mega radość, a nie ma jeszcze roku...

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Przesądy

                                ja mam inny problem... w przyszłą sobotę chciałam zrobić córeczce roczek z tortem, gośćmi, prezentami... problem w tym, że moja córka roczek kończy 2 lutego we wtorek, kiedy moja babcia dowiedziała się że chcę zrobić dziecku urodziny zanim naprawdę skończy roczek bardzo się oburzyła... mówi że nie można zrobić dziecku roczku zanim, go naprawdę skończy, czy to naprawde ważne??? to tylko 3 dni wcześniej... co o tym sądzicie???? czy to kolejny zabobon????

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X